Connect with us

Featured

הונאת קריפטו נוספת? עכשיו גם קים קרדשיאן ופלויד מייוות'ר נתבעים

Published

on

לפי התלונה, לאחר שקרדשיאן דחקה ב-251 מיליון עוקביה באינסטגרם להתערב במשחק הקריפטו, מחיר המטבע זינק ביותר מ-1,370%, ואז – התרסק. ערך המטבע ירד ב-98 אחוזים ומעולם לא הצליח להתאושש.

קים קרדשיאן, פלויד מייוות'ר ופול פירס הוגדרו כנאשמים בתביעה שהוגשה בשם כל המשקיעים שרכשו את מטבע ה-Ethereum Max בין ה-14 במאי 2021 ל-27 ביוני 2021. התלונה טוענת כי משפיענים אלו, עם כמו המעריצים והעוקבים שלהם, גרמו לאנשים להיכנס לפלטפורמת מטבעות דיגיטליים חסרי ערך עם הבטחות שהם יצאו עם רווחים כספיים גדולים עם זינוק המטבעות. לאחר מכן, אלה שהשתכנעו לרכוש את האסימונים נותרו עם הנטל.

לדברי התובע, קרדשיאן מייוות'ר ופירס הצהירו הצהרות שגויות/מטעות כחלק מתוכנית הונאה מאורגנת, במיוחד לאור העובדה שאנשים לא יכלו להיכנס לכלא ולכן לא הייתה הגבלה על מכירתם וקידום של המטבעות הדיגיטליים. בעיקרון, הם הצליחו לקדם המטבע ולמכור את ההקצאה שלהם ברגע שהזינוק המלאכותי התרחש כתוצאה מהפרסומים שלהם.

עילות התביעה כוללת הפרה של חוק התחרות הבלתי הוגנת של קליפורניה, חוק הסעד המשפטי לצרכן והתעשרות שלא בצדק.

לחץ להגיב

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

Featured

כמה טוב להתחתן עם כסף: גרושתו של ג'ף בזוס תתרום עשרות מיליונים להומלסים ולמהגרים בלוס אנג'לס

Published

on

שני בתים בבוורלי הילס שבבעלותה של מקנזי סקוט, גרושתו של מייסד אמזון ג'ף בזוס, יימכרו וההכנסות ייתרמו לפרוייקטים לדיור בר השגה ולתוכנית לשילוב מהגרים בלוס אנג'לס. שווי שני הבתים מוערך ב-55 מיליון דולר, כך לפי הודעה שמסרה סקוט, שמאז הגירושים מאחד מהאנשים העשירים בעולם, הפכה לנדבנית פעילה במיוחד. 

בחודש מרץ השנה פורסם כי הונה הנוכחי של מקנזי סקוט נאמד ב-48.9 מיליארד דולר, ועד כה היא העבירה תרומות ל-1,257 גופים בסך 12 מיליארד דולר.

התרומה הנוכחית תעבור ל"עמותת הקהילה של קליפורניה" (CCF), מלכ"ר שבסיסו בלוס אנג'לס ומטרתו ליצור שינוי סיסטמטי חיובי בקהילות נחשלות על ידי תמיכה בתוכניות בתחומי החינוך, הדיור, הבריאות ויוזמות אחרות בעיר. 

דובר של העמותה מסר כי הבתים עוד לא נמכרו ואף לא הוצעו למכירה. הוא סירב למסור את הכתובת שלהם. "אנחנו מצדיעים ומוכירי תודה להשקעה הפילנתרופית יוצא הדופן של מקנזי סקוט בלוס אנג'לס", מסרה אנטוניה הרננדז, נשיאת ומנכ"לית העמותה. "ההתחייבות שלה – כאן ובשאר המדינה – לנדבנות טרנספורמטיבית כבר הבטיחה את העתיד ארוך הטווח של עשרות מלכ"רים. בעמותה שלנו, הנדבנות שלה תתמוך בארגונים המתקשים לפתור כמה מהבעיות הקשות ביותר שעומדות בפני הקהילה שלנו. אנחנו אסירי תודה על השותפות שלה". 

זו התרומה השנייה שמעבירה סקוט לעמותה בשנים האחרונות. ב-2021 היא תרמה 20 מיליון דולר להקמת קרן התרומות לאמנויות בלוס אנג'לס. הקרן אמורה לתמוך ולממן ארגוני אמנות קטנים עד בינוניים המקדמים גיוון תרבותי. 

לפי הודעת העמותה, לאחר שהבתים יימכרו, ההכנסות יוקצו לתוכנית הדיור וההזדמנות הכלכלית של העמותה. התוכנית הזו מספקת מענקים והלוואות למלכ"רים או קבלנים לבניית דיור בר השגה באזור לוס אנג'לס. כ-90% מהתרומה יוקדשו למענקים לקידום פרוייקטים של דיור בר השגה. שאר הכסף יועבר לתמיכה בתוכניות לשילוב מהגרים בקהילה. 

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות