Connect with us

Featured

הונאת ענק בלוס אנג’לס: זוג מואשם בגניבת 675 אלף דולר מכספי EDD

Published

on

השלל שנמצא בבית הזוג המואשם בהונאת EDD. מקור: KCRA3

אישה החשודה בגניבת 675,000 $ מקצבאות כספי אבטלה נעצרה בנוקסוויל, טנסי, יחד עם גבר נוסף שלכאורה הוא שותפה למעשה, והשניים יוסגרו למחוז לוס אנג'לס כדי לעמוד לדין, כך הודיעו הרשויות ביום שבת, 24 באפריל.

בלשים ממחלקת פשעי הונאה וסייבר במחוז לוס אנג'לס טוענים כי ג'סיקה סאנצ'ס אחראית על הונאה של מעל 675,000 $ בהטבות של EDD ונראה כי עשתה זאת על ידי משיכת מזומנים בכספומטים שונים, העברות כספים, ורכישות במזומן, זאת תוך כדי שימוש בזהויות וקורבנות רבים.

החוקרים אומרים כי גילו שסאנצ'ס השתמשה בזהות גנובה, יותר מזה, הם זיהו בנוסף עוד 42 פרופילים נוספים  של אנשים אשר היו בסופו של דבר מקושרים אליה. 

החוקרים של מחוז לוס אנג’לס עקבו אחריה לאזור נוקסוויל ויצרו קשר עם הרשויות שם.

ביום חמישי, חוקרי נוקסוויל הגישו צו חיפוש בבית מגוריה של סאנצ'ס ותפסו כרטיסי אשראי מזוייפים, מחברות המכילות מידע אישי של קורבנות נוספים, ושק גדול של מתאמפטמין, על פי מחלקת שריף של מחוז לוס אנג'לס.

צ'רלס האצ'ינסון, בן 29, אשר חשוד גם הוא בחקירת מחלקת אג״ח להמרה במטבע חוץ (FCCB), ושכביעול נתפס במצלמות נסתרות של כספומטים שונים מבצע משיכות בלתי מורשות, נעצר גם הוא. 

חוקרי ה-FCCB מאמינים כי ישנם קורבנות אחרים ומבקשים מכל מי שיש לו שאלות או מידע ליצור קשר עם הבלש טרנט ת'ורבר מלשכת ההונאה ופשעי הסייבר של השריף בטלפון 818-576-8862.

ג'סיקה סאנצ'ס וצ'רלס האצ'ינסון המואשמים בהונאת הענק. מקור: LASD

Featured

״פעם הבאה אשאיר את הישבן שלי בבית״: ׳קארן׳ התלוננה כי מדיה של עובדת הברגר קינג הם ״הסחת דעת״

Published

on

סרטון פופולרי ברשתות החברתיות הראה כיצד אישה הביעה את מורת רוחה כאשר לקוחה אמרה לה כי המדים שלה, בברגר קינג, והאשימה אותה בכך שהיא "הסחת דעת" עבור בן זוגה.

בכיתוב שמופיע בווידיאו אומרת העובדת (ברגר קינג), "הייתה לי לקוחה שהתלוננה היום כי המדים שלי הם 'הסחת דעת' עבור בעלה…"

לאורך כל הסרטון האישה לבושה במה שנראה כמדי בורגר קינג אופייניים – כובע אפור, חולצת פולו וג'ינס.

עוד הוסיפה העובדת בתחכום משובח ועם רמיזה ברורה כי מה שהפריע ללקוחה זה בעצם הג׳ינס שלבשה, “אני מניחה שאשאיר את הישבן (a**) שלי בבית בפעם הבאה“. 

מאז שפורסם הסרטון לפני מספר ימים הוא כבר זכה ליותר מ-18.9 מיליון צפיות, 4.3 מיליון לייקים ועשרות אלפי תגובות של אנשים שחשו שהלקוחה טועה, מן הסתם.

"הבעל צריך להשאיר את העיניים בבית בפעם הבאה," אמר משתמש אחד. "היא כועסת על האדם הלא נכון", אמר אדם אחר. "להסיט אותו ממה? מההזמנה בבורגר קינג,” שאל אחד אחר.

"כנראה שהיא ניסתה להגיד לו משהו והוא לא שם לב, אז היא התעצבנה", ענתה האישה.

אחת התגובות הכי אהובות בסרטון מאשימה את הלקוחה בהיותה ׳קארן׳: ”וזה למה ה׳קארן׳ס׳ זה מה שיפיל את אמריקה".

זו לא הפעם הראשונה בה סרטון פופולרי מציג סיטואציה השואלת האם מה שאישה לובשת גורם לבעיה.

בתחילת מאי אמא אחת האשימה מאבטח בניסיון לזרוק אותה מפארק שעשועים בגלל מכנסיה הקצרים. ובאפריל, טענה גברת אחרת ברשתות החברתיות כי בחור צילם אותה בזמן שהיא מתאמנת בחדר כושר.

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות