Connect with us

כלכלה

הוארכה חובת עטיית מסיכת פנים בשדות התעופה בטיסות וברכבות עד ספטמבר 2021

Published

on

לצד המשך מבצע החיסונים ההמוני בארה״ב, ה-TSA הודיע על הארכת חובת עטיית מסיכת הפנים בשדות התעופה, בטיסות ברכבות וכל התחבורה הציבורית בארה״ב 

מינהל אבטחת התחבורה האמריקאי (TSA), הודיע על הארכת   החובה לעטיית מסיכת הפנים לאנשים בכל התחבורה ברחבי ארצות הברית, כולל בשדות תעופה, במטוסים מסחריים בטיסות, באוטובוסים מהכבישים וברכבות עד ה-13 בספטמבר. דרישת מסכת הפנים הראשונית של TSA נכנסה לתוקף ב -1 בפברואר 2021 והיתה אמורה לפוג ב-11 במאי.
המרכז למניעת מחלות האמריקאי, ה- CDC הודיע לאחרונה כי מטיילים מחוסנים לחלוטין עם חיסון מורשה על ידי ה- FDA יכולים לנסוע בבטחה בתוך ארה”ב, אך הנחיות ה- CDC עדיין מחייבות אנשים לחבוש מסכת פנים, לשמור על ריחוק חברתי, להקפיד לשטוף ידיים ולהשתמש באמצעי חיטוי. הארכת חובת עטיית מסיכת הפנים תואמת את ההנחיות האחרונות של הרשויות האמריקאיות. כל יתר הדרישות מהציבור האמריקאי והמבקרים במדינה נותרים ללא שינוי. הקנס   האזרחי הקיים בארה״ב המתחיל ב-250 דולר ועולה ל-1,500 דולר עבור אנשים שחוזרים ומפרים את דרישת עטיית מסיכת פנים בארה״ב. 

כל עובדי ה- TSA ומנהליו ימשיכו לעטות מסכות פנים וכפפות בחודשים הקרובים. מחסומים אקריליים יישארו במקומם במרבית שדות התעופה, לצד המשך פיתוח טכנולוגיות של אימות אישורים חדשות שיפחיתו את הצורך במגע פיזי עם ציבור הנוסעים. קצין הבידוק של TSA יבקשו מהנוסעים להוריד את מסכת הפנים שלהם בעת המפגש עימם כדי לאמת את זהותם. נוסעים המסרבים ללבוש מסכת פנים לא יורשו להיכנס לאזור המאובטח של שדה התעופה, הכולל את הטרמינל ושערי הבידוק.

לחץ להגיב

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

Featured

כמעט מיליון דולר: מחירי הבתים בסן פרננדו וואלי זינקו ב-26 אחוזים!

Published

on

כדי להרשות לעצמם את בית ממוצע בעמק סן פרננדו כיום, הקונים יצטרכו להרוויח 178,187 דולר בשנה * החדשות הטובות: המחיר החציוני של דירות קונדו יורד

המחירים החציוניים של בית בעמק סן פרננדו בלוס אנג'לס הגיעו לשיא האחרון בחודש מאי, וזינקו ב 26% בשנה לכדי -945,000 דולר, כך לדברי "האגודה האזורית סאות'לנד". במקביל, המכירות בעמק הוכפלו יותר מהשנה שקדמה לה.

כדי להרשות לעצמם את הבית הממוצע בעמק סן פרננדו כיום, הקונים יצטרכו להרוויח 178,187 דולר בשנה.

"מחירי הנדל"ן מתגמלים את המוכרים, אך עם זאת מחירים גבוהים מקטינים את הנגישות לרכישת נדל"ן באזור ומאיימים על קיימות שוק המגורים כולו", אמר טים ג'ונסון, מנכ"ל אגודת המתווכים האזורית סאות'לנד.

"אנחנו מקווים שלבעלי בתים יהיה יותר נוח והם יהיו מוכנים  למכור, לאחר שהמשק ייפתח מחדש לחלוטין ואיום המגפה יוסר. אם זה יקרה, זה עשוי לשחרר חלק מהלחצים על המחירים ויתן למשפחות אפשרויות לרכישת בתים נוספות".

מכירות החודש עלו על השיא הקודם שנקבע באפריל, כאשר מחיר המכירה החציוני עמד על 935,000 דולר, והיתה זו רק הפעם השלישית ברשומה שהמחיר החציוני של בית משפחתי בעמק סן פרננדו הגיע למעל 900,000 דולר.

המחיר החציוני לדירות קונדו בעמק סן פרננדו בחודש מאי היה 530,000$, עלייה של 18.4% לעומת החודש המקביל אשתקד, אך ירידה של 1.9% לעומת אפריל, אז הגיע המחיר החציוני ל540,000$. כדי לקנות דירה בעמק, אדם יצטרך להרוויח כ- 100,000 דולר בשנה, על פי העמותה.

העמותה דיווחה כי במהלך חודש מאי נמכרו 497 בתים ו-174 דירות קונדו, עלייה של 108.8% ו -163.6% בהתאמה, בהשוואה לשיא באותה תקופה בשנה שעברה, כאשר המגיפה הובילה לסגר לעסקים והישארות בבית.

"אנו גאים באופן שבו מתווכים מקומיים הגיבו לפני שנה לנוכח מצוקה ומאושרים כאשר ההתאוששות הכלכלית נמשכת, עם פתיחה מוחלטת של ממש," אמרה דיאן סידל, נשיאת העמותה המונה 10,300 חברים.

"אין מספיק נכסים למכירה וביקוש אדיר למגורים דוחף את מחירי המכירה מחדש ומעלה אותם בכל חודש", הוסיפה.

בעוד שמחירי המכירה בעמק עלו, והאזור חווה ביקוש כבד של קונים, המכירות היו מוגבלות בגלל חוסר מלאי, כך דיווחה העמותה. העמותה דיווחה על סך 685 רישומים פעילים בסוף מאי, ירידה של 34.1% לעומת השנה שעברה. מספר הרישומים עלה משפל השיא שנקבע באפריל, אז היו באזור 620 רישומים בלבד.

בתים הנמצאים באסקרו, שלדברי העמותה הם מדד לפעילות עתידית, עלו ב 43.4% בחודש מאי בהשוואה לחודש המקביל אשתקד, עם סך של 715 בתים בפיקדון.

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות