Connect with us

חדשות

הגודל לא קובע! – סקסולוגיה עם ד"ר לימור בלוקמן

Published

on

 אפשר להירגע: לגודלו של איבר המין הזכרי אין שום קשר לרמת ופוטנציאל ביצועיו במיטה * וגם: כמה מבנות זוגנו מסוגלות להגיע ל"שפיכה נשית?" * שאלות ותשובות

ד"ר לימור בלוקמן, סקסולוגית בבוורלי הילס

ד"ר לימור בלוקמן, סקסולוגית בבוורלי הילס

ד"ר לימור שלום,

שמי לצורך העניין ירון וכך אני מעדיף להיקרא בתגובתך. אני בחור בן .25 גובהי כ-5.7 פיט ומשקלי 150 פאונדס בערך. לאחרונה התחלתי להרגיש קצת בחוסר ביטחון בנוגע לגודל איבר המין שלי ותהיתי האם מדובר במשהו מנטלי שעובר עלי או באמת בבעיה בעקבות מימדים בעייתיים.

לאחר מדידה שערכתי איבחנתי שגודל האיבר הוא 4.5 אינץ׳' .האם זהו גודל נורמלי לגילי? האם קיים סיכוי שגודל האיבר ישתנה לחיוב בעתיד, כלומר יתפתח עוד?

המון תודה (וסליחה על הנתונים היבשים של מדדים וכדומה…)

ירון שלום רב ותודה על שאלתך.

אני סמוכה ובטוחה שנושא גודל האיבר עולה במחשבותיהם של גברים רבים. לדעתי רובם ככולם תוהים בענין בשלב כזה או אחר, באם הם מגיעים לכדי מדידה מדויקת, ואם לאו.

איבר המין מגיע לכדי התפתחות מוגמרת בערך בגיל 18. על כן אתחיל ואציין כי קרוב לוודאי הגודל בו ניחנת הוא הגודל שילווה אותך במהלך חייך. אינני בטוחה כיצד ערכת את המדידות המדוברות והאם נערכו בשעת זיקפה; על כל פנים הנתונים היבשים הם שגודלו של איבר ממוצע הוא כ6 אינצ׳ים לערך. איברים קטנים יותר נוטים ׳להתנשא׳ יותר בשעת זיקפה מאיברים גדולים יותר. במילים אחרות – באם האיבר שלך נמדד בכאינץ׳ או שניים פחות משל גבר אחר, בשעת זיקפה קרוב לוודאי שתגיעו לכדי גודל זהה.

למרות מיתוסים כאלה ואחרים או צפייה בתמונות או סרטונים שאינם מייצגים, מרבים האיברים הגבריים קרובים בגודלם בשעת זיקפה, ללא קשר לגנטיקה או גזע. בנוגע למה נורמלי, כפי שציינתי קיים ממוצע וגם בהנחה שאיברך קטן מן הממוצע, יכולתך הביצועית או עצם גבריותך אינן נמדדות בגודל האיבר אלא ביכולת שלך להעניק כמאהב וכגבר. בנוסף קיימת התאמה פיזית בין גברים ונשים ולא כל הנשים הן size queens מה שנקרא…

אני מציעה להתרכז באיכויות הנפלאות שאני בטוחה שקיימות בך ולהימנע מהשוואות והתעסקות מיותרת בנתון מן הסוג הזה, שגם איננו ניתן לשינוי וממילא איננו בעל חשיבות  משמעותית כשבאהבה עסקינן!

בהצלחה רבה!

ד"ר לימור שלום רב,

שמי ליטל ואני פונה אליך לאו דווקא בבעיה אלא פשוט בנושא שמעניין אותי ורציתי לדעת יותר עליו גם עבורי וגם בכדי להסביר אותו לבן זוגי כדי שיבין יותר.

הזדמן לי לקרוא על תופעה המכונה שפיכה נשית או female ejaculation.

רציתי לברר על מה מדובר: האם כל אישה מסוגלת להשיג את השפיכה הזו? האם מדובר באמת בשיא חזק יותר מאחרים וממה עשוי הנוזל שמשתחרר? אני שואלת מאחר ושמעתי ממקורות מסוימים שמדובר בשתן ובן הזוג שלי קצת נרתע אבל קראתי במספר מקומות שלא בכך מדובר ומאד הייתי רוצה להתנסות בחוויה הזו.

בציפייה ובתודה מראש!

ליטל שלום רב,

אני מאושרת לקבל שאלה יצירתית וחווייתית מן הסוג הזה שבעצם מחדדת את הענין האנושי/ נשי בארוטיקה חיונית וטובה, לאו דווקא התמודדות עם בעיות אלא חיפוש אחר הנאה וסיפוק, תודה על הענין שלך.

לשאלתך: שפיכה נשית היא אכן תופעה במהלכה  משתחרר נוזל מרובה מפתח הנרתיק בשעת אורגזמה נשית. לעיתים החוויה מיוחסת להגדרות כאלה ואחרות ביניהן כינוי בשם  'squirting'.

מדובר בנושא שנוי במחלוקת מאחר והשפעות פורנוגרפיות ואחרות טוענות כי כל הנשים מגיעות לכדי שפיכה בשעת משגל, נתון שאיננו נכון. התופעה כאמור קיימת ואפשרית עבור מרבית הנשים, אך יחד עם זאת איננה שכיחה ודורשת התוודעות עמוקה עם הגוף ועם היכולת הנרתיקית.

נתונים בנוגע לאחוז הנשים המגיעות לכדי שפיכה נשית קשים להשגה (כמעט כמו התופעה עצמה;) אך ממחקר שנערך בשנות ה90 נמצא כי קרוב ל6% מגיעות לכדי השגה סיסטמטית של השפיכה by demand.

כמות הנוזל המשתחרר משתנה מאישה לאחרת, ישנן נשים המדווחות על הרטבה משמעותית בדומה ל׳ירידת מים׳ לפני לידה ואחרות מדווחות על כמות השוות ערך לחצי כוס מים.

שפיכה נשית איננה שתן, סברה שאכן ליוותה את הנושא עד לשנות ה-80 המאוחרות. גינקולוגים נטו בעבר להתייחס לתופעה בבלבול עם תופעה אחרת המכונה בריחת שתן, חוסר יכולת לשלוט בשלפוחית לאחר לידה, נתון שליווה נשים גם בשעת משגל ובעיקר בשעת אורגזמה כשהנטייה להשתחרר ולא לכווץ סוגרים.

בתחילת שנות ה80 התפרסמו מספר מחקרים וספרים שאישרו כי הנוזל המשתחרר בשעת שפיכה נשית איננו שתן, אלא נוזל מן הבלוטות הדומה לזה המופק בפרוסטטה הגברית. באופן מדויק יותר מדובר בנוזל אלקליני ( לא חומצי) שאינו מכיל קריאטינין כמו בנוזל השתן, הנוזל שקוף ואיננו מכתים בדים גם בשונה משתן. חוקרים טוענים כי הנוזל מכיל סוכרים ועל כן טעמו (למי שמזדמן לטעום) מתקתק.

בתחילת שנות ה2000 הגיעו למסקנה כי הנוזל המופק קרוב לוודאי שמשתחרר מן ה

Skene's glands, בלוטות קטנטנות המרוכזות סביב השופכת הנשית.

על כל פנים, אכן מדובר באורגזמה עוצמתית יותר וניתן לומר, ׳סוחטת׳ פיזית בעצם נטייתה להידמות לאורגזמה הגברית והשפעתה על הגוף, כלומר כזו המפיקה עייפות, נמנום ותחושת התרוקנות אך גם סיפוק, אדירות.

בכדי להגיע להשגת האורגזמה המדוברת יש להתנסות בעינוג עצמי ארוך ומדוקדק, מה שנקרא; חשוב להישאר אופטימיים ולהניח שבשלב מסוים השיא יגיע ולא להתרכז  בהשגתו. ברוב המקרים כשמתעקשים על השגת דבר מסוים הוא חומק מאיתנו. אני מציעה להנות מן הדרך מבלי להתעכב על השגת המטרה…

בהצלחה רבה!

3 Comments

3 Comments

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

חדשות

"כמו בסרטים": הדלת נפתחה – הכביש המהיר ליד קרלסבד התמלא בשטרות…

Published

on

נהגים שנסעו ביום שישי שעבר בכביש מהיר בדרום קליפורניה נדהמו לראות שטרות של כסף מזומן מכסים את הנתיבים בכביש. רבים מהם עצרו את המכוניות ויצאו לאסוף את הכסף.  האירוע היה בסביבות 09:15 בבוקר בעיר קרלסבד, כשרכב משוריין עשה את דרכו מסן דייגו למשרדי התאגיד הפדרלי לביטוח פיקדונות. מסיבה לא ברורה אחת הדלתות ברכב נפתחה, ושקים מלאים בכסף מזומן נפלו מהרכב. שטרות של כסף – בעיקר של 20 דולר ושל דולר אחד – התעופפו מהשקים וכיסו את הנתיבים בפריוויי 5.  נהגים המומים שהבחינו בשטרות עצרו את המכוניות ויצאו לאסוף את הכסף. 

לרשתות החברתיות עלו כמה סרטונים שמתעדים את הנהגים הצוהלים בזמן איסוף השטרות. "זה הדבר הכי משוגע שראיתי", אמרה צעירה באחד הסרטונים. המשטרה עצרה שני אנשים והקטע אותו חסמו הנהגים נפתח לתנועה כעבור שעתיים. המשטרה ציינה שברשותה יש סרטונים רבים מהזירה, קראה לנהגים להחזיר את הכסף – והזהירה שמי שלא יעשה זאת עלול לעמוד לדין. לפחות עשרה נהגים כבר החזירו את הכסף למשטרה. הרשויות לא ציינו מה סכום הכסף שנפל מהרכב המשוריין…

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות