Connect with us

Featured

הבחירות לכנסת ה-24 בישראל: נציגי המדינה הצביעו עם פתקים ריקים בקונסוליה בלוס אנג'לס…

בשונה מהמצב בארץ, המצביעים מעבר לים אינם מקבלים את פתקי ההצבעה עם הסימנים והשמות של המפלגות, אלא פתקים ריקים שעליהם יש לציין את סימנה של המפלגה שבה הם תומכים…

Published

on

בלמעלה מ-100 שגרירויות וקונסוליות ישראל ברחבי העולם. בחוף המערבי, ההצבעה התבצעה במשרדי הקונסוליה בברנטווד, לוס אנג'לס, עבור 117 בעלי זכות הבחירה במרחב.

ד"ר הילל ניומן, הקונסול הכללי בלוס אנג'לס, הצביע גם הוא (בתצלום למעלה ) ואמר: "אנו חוגגים היום את עוצמתה הדמוקרטית של מדינת ישראל. אנו מקווים לממשלה יציבה אשר תמשיך להוביל את החדשנות הישראלית ואת הנורמליזציה עם העולם הערבי". 

הקונסול לדיפלומטיה ציבורית יונתן בר-אל מצביע בברנטווד

ההתרגשות הרבה ביותר ניכרה בנציגויות ישראל במרוקו, בדובאי ובאבו דאבי, שבהן התקיימו הבחירות לכנסת בפעם הראשונה. בעקבות כינון היחסים הדיפלומטיים בין ישראל לבין מדינות אלה, נשלחו הקלפיות של ועדת הבחירות המרכזית מירושלים למדינות ערביות אלה ונציגי ישראל באותן מדינות הגיעו לנציגויות ושלשלו את פתקי ההצבעה שלהם לקלפיות.

אמיר איילון, הממונה בוועדת הבחירות על ההצבעות בנציגויות ישראל בחו"ל, אומר כי מספר בעלי  זכות הבחירה יקטן השנה בכ-%25  מכ-5,000 לכ-,4,000 וזאת בשל ההשפעות של נגיף הקורונה (סגירת השמיים והפסקת הטיסות, בני משפחות של חלק מנציגי ישראל נשארו בארץ וכד'). בשל הפסקת הטיסות נאלצה ועדת הבחירות להסתייע בחברות משלוח בינלאומיות להעברת הקלפיות לנציגויות בחו"ל על מנת שיוחזרו לישראל מבעוד מועד לאחר תום ההצבעה.

הבחירות בנציגויות ישראל החלו ביום חמישי בשגרירות ישראל  בוולינגטון, בירת ניו זילנד, והסתיימו  בערב שבת בלוס אנג'לס ובסן פרנסיסקו. בכל נציגות ישראלית הוקמו ועדות קלפי שיפקחו על ההצבעה של בעלי זכות הבחירה – נציגים רשמיים של משרד  החוץ, אנשי ביטחון, נציגי הסוכנות היהודית וההסתדרות הציונית ובני  משפחותיהם וכן עובדי אית"ן – אזרחים ישראלים החיים באותן מדינות ומועסקים בנציגויות.

בשונה מהמצב בארץ, המצביעים מעבר לים אינם מקבלים את פתקי ההצבעה עם הסימנים והשמות של המפלגות, אלא פתקים ריקים שעליהם יש לציין את סימנה של המפלגה שבה הם תומכים. מספר בעלי זכות הבחירה הגדול ביותר הוא בקונסוליה הכללית בניו יורק, שבה  רשומים כ-550 בעלי זכות בחירה, בשגרירות בפריז יש 160 בעלי זכות  הצבעה ובלונדון  140 מצביעים. הנציגות הקטנה ביותר היא ברפובליקה  הדומיניקנית (סנטו דומינגו), שבה יש רק ארבעה בעלי זכות בחירה.

Featured

״פעם הבאה אשאיר את הישבן שלי בבית״: ׳קארן׳ התלוננה כי מדיה של עובדת הברגר קינג הם ״הסחת דעת״

Published

on

סרטון פופולרי ברשתות החברתיות הראה כיצד אישה הביעה את מורת רוחה כאשר לקוחה אמרה לה כי המדים שלה, בברגר קינג, והאשימה אותה בכך שהיא "הסחת דעת" עבור בן זוגה.

בכיתוב שמופיע בווידיאו אומרת העובדת (ברגר קינג), "הייתה לי לקוחה שהתלוננה היום כי המדים שלי הם 'הסחת דעת' עבור בעלה…"

לאורך כל הסרטון האישה לבושה במה שנראה כמדי בורגר קינג אופייניים – כובע אפור, חולצת פולו וג'ינס.

עוד הוסיפה העובדת בתחכום משובח ועם רמיזה ברורה כי מה שהפריע ללקוחה זה בעצם הג׳ינס שלבשה, “אני מניחה שאשאיר את הישבן (a**) שלי בבית בפעם הבאה“. 

מאז שפורסם הסרטון לפני מספר ימים הוא כבר זכה ליותר מ-18.9 מיליון צפיות, 4.3 מיליון לייקים ועשרות אלפי תגובות של אנשים שחשו שהלקוחה טועה, מן הסתם.

"הבעל צריך להשאיר את העיניים בבית בפעם הבאה," אמר משתמש אחד. "היא כועסת על האדם הלא נכון", אמר אדם אחר. "להסיט אותו ממה? מההזמנה בבורגר קינג,” שאל אחד אחר.

"כנראה שהיא ניסתה להגיד לו משהו והוא לא שם לב, אז היא התעצבנה", ענתה האישה.

אחת התגובות הכי אהובות בסרטון מאשימה את הלקוחה בהיותה ׳קארן׳: ”וזה למה ה׳קארן׳ס׳ זה מה שיפיל את אמריקה".

זו לא הפעם הראשונה בה סרטון פופולרי מציג סיטואציה השואלת האם מה שאישה לובשת גורם לבעיה.

בתחילת מאי אמא אחת האשימה מאבטח בניסיון לזרוק אותה מפארק שעשועים בגלל מכנסיה הקצרים. ובאפריל, טענה גברת אחרת ברשתות החברתיות כי בחור צילם אותה בזמן שהיא מתאמנת בחדר כושר.

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות