fbpx
Connect with us

Featured

האם שוק הנדל"ן בלוס אנג’לס על סף קריסה?

Published

on

לפני קצת יותר משנה, כשנכנסנו לסגר בגלל פרוץ מגיפת הקורונה, נראה היה שלא יהיו בתים למכירה למשך תקופה ארוכה בלוס אנג'לס. כעת נראה שאנחנו נמצאים בעיצומו של אחד משוקי הדיור הלאומיים החמים ביותר עוד לפני שהמשבר הפיננסי בכלל נכנס לתוקף. מצב זה גרם לאנשים רבים לתהות מתי שוק הנדל"ן בלוס אנג'לס יתרסק? עם כל כך מעט בתים בשוק, בטוח שיש כמה קונים שמתפללים ששוק הנדל"ן בלוס אנג‘לס יקרוס.

בשנה שעברה, בסך הכל, עליית מחירי הדירות הארצית עמדה על 17.2%. באוסטין, טקסס, מחיר הרישום החציוני לבית עלה ב-40% בשנה אחת. שוק אקסיוס, 11 באפריל 2021, במחוז לוס אנג'לס, מחיר המכירה החציוני עלה (רק) ב-14.3% ל-708,500 דולר בפברואר, בעוד המכירות טיפסו ב-19.1%.

תמיד קיים סיכון לאבד כסף על בית בדרום קליפורניה, כולל אזורים יקרים כמו רוב לוס אנג'לס, ווסט הוליווד ובוורלי הילס. ברור שיש יותר סיכון כאשר המחירים גבוהים כפי שהם נראים כעת, יחד עם מחסור בדיור, ריביות נמוכות בשיא, ומה שנראה כטרוף קנייה. אבל אלא אם כן מישהו יגלה איזו קרקע נסתרת שאפשר לבנות (במהירות) עשרות אלפי בתים, אין שום סיבה לצפות להתרסקות בשוק הדיור בלוס אנג‘לס. כמובן שיש אופציה שהמחירים ירדו מעט, אך אתה יכול למצוא את עצמך משלם הרבה מעבר עבור הבית שאתה רוצה. 

ייתכן שאתה תוהה כמה בפועל המחיר המבוקש על בית בלוס אנג'לס בשנת 2021? דווח כי יותר מ-42% מהבתים בלוס אנג'לס נמכרו במחיר המבוקש. אזורים מסוימים, ומחירים מסויימים, הולכים לראות אחוז גבוה  של בתים אשר ימכרו במחירים כבוהים הרבה יותר ממה שמוכר יבקש. יש הרבה יותר אנשים שמנסים נואשות לקנות בתים של מיליון דולר מאשר בתים של 100 מיליון דולר.

הדבר היחיד היחיד שיכול באמת לגרום להתרסקות בשוק הדיור בלוס אנג'לס יהיה גל של עיקולים הקשורים למה שהתרחש פה בכלל הקורונה. אם מסיבה כלשהי, כולם יהיו צריכים למכור במקביל, המחירים עלולים לרדת. 

שלא כמו המשבר הפיננסי, רוב בעלי הבתים נאלצו לזכות במשכנתא שלהם על בסיס הכנסותיהם בשלב כלשהו, ​​ולרובם היה גב כללי גדול יותר מזה של בעלי בתים ממוצעים לפני התרסקות שוק הנדל"ן במהלך המיתון הגדול.

העצה הטובה ביותר לרכישת בתים היא לקנות את הבית המתאים לך בזמן הנכון. אם אתה הבעלים של בית שאתה אוהב ומתגורר בו לטווח הארוך, אז רוב הלחץ בשוק הנדל"ן לטווח הקצר לא צריך להיות חשוב כי סביר להניח שלא תאלץ למכור במהלך מה יכול להיות ירידה זמנית בשוק.

Featured

חשוד נעצר בתקיפה מינית של שתי סטודנטיות בסנטה מוניקה קולג'; המשטרה מחפשת קורבנות נוספים

Published

on

סטודנט בן 27 במכללת סנטה מוניקה נעצר בקשר לתקיפה מינית של שתי סטודנטיות, והרשויות מחפשות קורבנות נוספים.

כריסטופר גרידין נלקח למעצר ב-26 בספטמבר, כך עולה מהרישומים של מחלקת השריף של מחוז לוס אנג'לס. הרשויות לא סיפקו פרטים על שתי התקיפות המיניות לכאורה, אך ציינו שהם עובדים עם משטרת סנטה מוניקה קולג' בניסיון לזהות קורבנות נוספים.

"בהתבסס על אופי העבירות, הבלשים מאמינים שייתכנו קורבנות נוספים לא מזוהים", אמרו גורמים רשמיים בהודעה לעיתונות.

פקידי השריף פרסמו שתי תמונות של גרידין, האחת משנת 2019, והשנייה הייתה תמונת ההזמנה שלו. הוא מתואר בגובה 5 רגל 9 אינץ', שוקל כ-135 פאונד ויש לו שיער שחור ועיניים חומות.

כל מי שיש לו מידע על גרידין או כל פשעים נוספים שהוא ביצע מתבקש ליצור קשר עם לשכת הקורבנות המיוחדת של משרד השריף בשיחת חינם בטלפון 877-710-5273 או specialvictimsbureau@lasd.org

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

Featured14 שעות ago

חשוד נעצר בתקיפה מינית של שתי סטודנטיות בסנטה מוניקה קולג'; המשטרה מחפשת קורבנות נוספים

Featured14 שעות ago

סערה בקהילה היהודית בארה״ב: תשעה ארגוני סטודנטים באונ׳ ברקלי בקליפורניה החליטו להחרים מרצים ציוניים/ תומכי ישראל

Featured14 שעות ago

תפתחו יומנים: אמזון הכריזה על שני ימי סיילים "פריים דיי" באוקטובר במטרה להפוך את הקונים למנויים

Featured14 שעות ago

לאחר יותר משנתיים של צמיחה שוברת שיאים: מחירי הנדל"ן בצפון קליפורניה בירידות החודשיות הגדולות ביותר מאז 2009

Featured14 שעות ago

הפרה את החוק האוסר שידול להשקעות: קים קרדשיאן תשלם קנס של יותר ממיליון דולר בשערוריית הקריפטו

קהילה17 שעות ago

ידי הפלא של קטי אהרון – מטפלת בכוסות רוח לתראפיה לגוף ולנפש

Featured5 ימים ago

עוד מכה לעסקים בקליפורניה: חוק חדש יחייב את המעסיק לחשוף כמה העובדים האחרים מרוויחים 

Featured5 ימים ago

עד מתי? מחירי הדלק בקליפורניה הרקיעו שחקים בן לילה – הזינוק הגדול ביותר מזה 7 שנים

כתבות שבועיות