Connect with us

Featured

דלתא אייר ליינס: חסימת המושבים האמצעיים הוארכה עד מרץ 2021

Published

on

דלתא תמשיך לספק מקום רב יותר ללקוחות כחברת התעופה האמריקאית היחידה החוסמת מושבים אמצעיים לטיסות שיוצאות עד 30 במרץ 2021.

"אנו מכירים בכך שלקוחות מסוימים עדיין לומדים לחיות עם הנגיף הזה ורוצים מקום נוסף לשקט הנפשי שלהם. אנו מקשיבים ותמיד ננקוט בצעדים המתאימים בכדי להבטיח ללקוחותינו אמון מוחלט בנסיעתם איתנו ", אמר ביל לנטש, מנהל חוויית הלקוחות הראשי, בתזכיר ביום רביעי.

מדלתא נמסר כי יש לה כיום יותר מ -100 אמצעי הגנה, כגון חיטוי כל טיסה, תוכנית בדיקת COVID מקיפה לעובדים ושימוש במסנני HEPA ברמה תעשייתית המוציאים יותר מ 99.99% מהחלקיקים, כולל וירוסים.

"אנו מקשיבים ותמיד ננקוט בצעדים המתאימים בכדי להבטיח ללקוחותינו אמון מוחלט בנסיעתם איתנו", אמר לנטש לתחנות הטלוויזיה FOX.

כיסוי פנים עדיין יידרש לנוסעים מגיל שנתיים ומעלה בעת ביצוע הצ'ק-אין, העלייה למטוס, במהלך הטיסה ושליחת המזוודות.

באוגוסט הרחיבה דלתא את מדיניות חסימת המושבים האמצעיים במהלך עונת החגים והחורף, וחסמה את מבחר המושבים האמצעיים והגבילה את מספר הלקוחות בכל טיסה עד 6 בינואר 2021.

באותו חודש, דלתא גם הציבה למעלה מ -240 אנשים ברשימת "אסורים לטיסה" בגלל אי ​​עמידה במדיניות המסכות החובה שלה.

"אנו ממשיכים להכניס את הנוסעים המסרבים לעקוב אחר הכללים הנדרשים לכיסוי הפנים ברשימת ההטסה שלנו", אמר המנכ"ל אד בסטיאן בתזכיר, שהדגיש את מתקן הרכזת החדש של חברת התעופה בסולט לייק סיטי.

"אנו מאמינים שלדאוג ללקוחות ולעובדים שלנו ולהחזיר את הביטחון בבטיחות הטיסות חשוב יותר כרגע מאשר למלא כל מושב במטוס. אנו נמשיך לנקוט בגישה מתחשבת ומרובדת כדי להבטיח ללקוחות לדעת לצפות בסטנדרט הטיפול הגבוה ביותר בזמן שהם מתכוננים לטיולי החג שלהם ", אמר לנטש.

דלתא ו-Southwest הן שתי חברות התעופה הפנימיות היחידות שחוסמות מושבים אמצעיים במהלך חג ההודיה.

חברות תעופה אחרות, כולל אמריקן איירליינס, החלו להזמין טיסות לתפוסה ב -1 ביולי. העלייה המתוכננת אפשרה למושבים האמצעיים להיות זמינים לרכישה.

"אמריקן ממשיכה למכור מושבים אמצעיים מכיוון שאנו מספקים שירות אווירי קריטי למי שצריך לנסוע עכשיו", אמר דובר חברת אמריקן איירליינס לתחנות הטלוויזיה Fox. "במטוס, התרחקות חברתית אינה כדאית. גם אם המושבים האמצעיים חסומים, הנוסעים אינם נמצאים במרחק של מטר וחצי מהאדם שמעבר למעבר או מי שישב לפניהם או מאחוריהם."

במקום זאת דלתא אמרו כי חברת התעופה מתמקדת במאמצים אחרים להפוך את מסע הנסיעה לבטוח ככל האפשר.

"יש לנו צעדים מרובים באמצעות המחויבות הנקייה שלנו לדאוג לשלומם ולרווחתם של לקוחותינו ואנשי הצוות שלנו", אמר דובר דלתא.

עדכון המדיניות של דלתא מגיע כאשר מקרים חיוביים של COVID-19 עלו ברחבי ארצות הברית.

ארצות הברית הגיעה לציון דרך עגום נוסף עם יותר מ -11 מיליון מקרי COVID-19 וכמעט 250,000 מקרי מוות, על פי נתוני ג'ונס הופקינס. ציון הדרך הגיע פחות משבוע לאחר שארה"ב עלתה על 10 מיליון מקרים חיוביים.

Featured

אילון מאסק התארח ב-SNL ולא תאמינו במה הוא הודה על הבמה

Published

on

אילון מאסק התארח ביום שבת האחרון בתוכנית הקומדיה הנצפית ביותר באמריקה Saturday Night Live. כאורח בתוכנית הוא נתן את מונולוד הפתיחה, כאשר החליט להניח לרגע את הקומדיה בצד ולספר כי יש לו תסמונת אספרגר.

הוא סיפר ​​על כך כבר בתחילת המונולוג שלו, כשהוא מדבר בקול מונוטוני. מאסק הצהיר, ״אני המארח הראשון של "סאטרדיי נייט לייב" עם תסמונת אספרגר", והתבדח, ״או לפחות הראשון שמודה בזה״.

עם זאת גם לדן אייקרויד, חבר צוות "SNL" לשעבר, יש את תסמונת האספרגר והוא הנחה את התוכנית בשנת 2003.

תסמונת אספרגר היא הפרעה עצבית-התפתחותית. זה מתבטא בקשיים באינטראקציות חברתיות ובתקשורת לא מילולית. זה מאופיין כהפרעה בספקטרום האוטיסטי. זה לא משפיע על האינטליגנציה או יכולות השפה של האדם.

יחד עם זאת, אילון היה מצחיק מצחיק מאוד בהופעתו בתוכנית, הוא נראה נינוח ונראה כי הרגיש בנוח לצחוק על עצמו. 

הוא התבדח על איך שהוא עישן ג'וינט בפודקאסט של ג'ו רוגן ועכשיו כולם חושבים שהוא ״סטלן״.

הוא הוסיף בדיחה על או.ג'יי. סימפסון, ואמר כי גם הוא התארח ב-SNL פעמיים “והוא הרג את זה”, (killed it!).

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות