fbpx
Connect with us

Featured

דירוג הערים האובססיביות באתר PornHub: לוס אנג'לס במקום הראשון בארה"ב

Published

on

דוח גלובלי חשף את הערים האובססיביות ביותר לאתר הפורנו הפופולרי בעולם בעולם, ואולי תופתעו מאיזה עיר ממוקמת בראש הרשימה… המחקר נערך על ידי LookFantastic במטרה לגלות כיצד השקפת העולם על מין משתנה בשנת 2022. למרות שהדוח מתייג את ארה"ב כ"מדינה המודעת ביותר למיניות", עיר אמריקאית לא הייתה זו שהכי נצפתה ברשימת הגלישה לאתר PornHub.

לונדון הגיעה למקום הראשון המשותף עם פריז עם 4,090,000 חיפושי PornHub בחודש. לוס אנג'לס, יחד עם ניו יורק תפסה את המקום השני ברשימה עם נפח חיפוש חודשי של PornHub של 3,350,000. מילאן הייתה הבאה ברשימה, אחריה סידני, רומא ויוסטון.

הדו"ח קבע: "כשזה מגיע ל-PornHub ואולי השימוש בצעצועים להנאה עצמית, תושבי לונדון ופריז הם המעריצים הגדולים ביותר של האתרים. כל חודש, שניהם גרפו 4,090,000 חיפושים מדהימים לאתר. אחריהן נמצאות ערי ארה"ב, ניו יורק ולוס אנג'לס עם 3,350,000 חיפושים חודשיים. הערים האוסטרליות סידני ומלבורן מדורגות גם הן בעשרת מוקדי PornHub המובילים, לצד הערים האירופיות רומא ומדריד".

הדו"ח הגיע גם עם אזהרה של מומחה לטכנולוגיית-סקס לגבי צפיית יתר בפורנו. קמרון לונג-טל מ-LELO אמר: "אם אתה צופה הרבה בפורנו, אתה יכול להיות חסר רגישות כי הקולטנים שלך מתחילים להיות לא מסוגלים להבדיל בין ביצועים למציאות"… 

Featured

עוד מכה לטראמפ: חבר מושבעים בניו יורק הרשיע את הביזנס העיקרי שלו בהונאת מס

Published

on

חבר מושבעים בניו יורק הרשיע ביום שלישי את "טראמפ אורגניזיישן" בהונאת מס ובפשעים כלכליים נוספים. הארגון הורשע בכל 17 סעיפי האישום נגדו, לאחר יום של דיונים בבית משפט במנהטן. בית המשפט קבע, בין היתר, כי שתי ישויות משפטיות בארגון קשרו קשר לביצוע עבירה וכן זייפו מסמכים עסקיים. ההרשעה נעשתה ברקע הכרזתו של הנשיא לשעבר דונלד טראמפ על התמודדותו לנשיאות ב-2024.

במהלך המשפט הואשמו בכירים בארגון כי התחמקו מתשלום מס על הטבות אישיות שקיבלו, כמו דירות ורכבי יוקרה, ואפילו תשלום שכר לימוד עבור בני משפחותיהם. העסק המשפחתי של טראמפ עשוי להיקנס בעד 1.6 מיליון דולרים— סכום נמוך יחסית לחברה בסדר גודל כמו ארגון טראמפ. עם זאת, ההרשעה עלולה לסבך עסקאות עתידיות. טראמפ טוען כי התיק נגד החברה, שנפתח על ידי פרקליטות מחוז ניו יורק, הוא חלק מ"ציד מכשפות" פוליטי מצד הדמוקרטים.

טראמפ עצמו לא עמד למשפט, אך התובעים טענו כי הוא ידע על המזימה. עם זאת, הוא ועורכי דינו מכחישים את הטענה הזו. התיק נגד ארגון טראמפ התבסס בעיקר על עדות שסיפק מנהל הכספים לשעבר של הארגון, אלן וייסלברג, שהודה כי טיפלל את רישומי המס של החברה ואת הטבות השכר שלו על מנת להפחית בצורה לא חוקית את המיסים שהוא משלם. וייסלברג העיד נגד הארגון בתמורה לחמישה חודשי מאסר.

פסק הדין לא שם סוף לקרב המשפטי של טראמפ עם פרקליט מחוז ניו יורק הדמוקרטי, אלווין בראג, שנכנס לתפקיד בינואר השנה. בראג אמר כי חקירה נוספת הקשורה לטראמפ, שנפתחה עוד קודם לכן עדיין פעילה. החקירה הזו בוחנת האם טראמפ הוליך שולל בנקים וגורמים נוספים בנוגע לשווי האמיתי של נכסיו.

התובעת הכללית של מדינת ניו יורק, לטישה ג'יימס, הכריזה  על הגשת תביעה אזרחית נגד טראמפ ובני משפחתו, לאחר חקירה ארוכת שנים של התנהלותו הפיננסית של הארגון. לטענת התביעה, טראמפ וילדיו — דונלד טראמפ ג'וניור, איוונקה טראמפ ואריק טראמפ — וכן בכירים בארגון טראמפ "ניפחו בצורה שקרית" את השווי הנקי שלו במיליארדי דולרים במטרה לגרום לבנקים להלוות כספים בתנאים טובים יותר וכן לקבל הטבות מס.

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות