Connect with us

חדשות

דיווח: פרקליט המדינה החליט כי בתיק 4000 יש חשד לשוחד

Published

on

לפי הדיווח, הפרקליט שי ניצן הגיע להסכמה בעניין גם עם פרקליטת מיסוי וכלכלה, עו"ד ליאת בן ארי • נתניהו בתגובה: "בחינת הראיות תוכיח שלא היה כלום"

מאת: יאיר אלטמן // ישראל היום

פרקליט המדינה, שי ניצן, ופרקליטות מיסוי וכלכלה, עו"ד ליאת בן ארי, הגיעו להסכמה שתיק 4000 הוא שוחד – כך, על פי פרסומים במהדורות החדשות בטלוויזיה. עקב כך, ניצן צפוי להמליץ ליועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט, להאשים את ראש הממשלה בקבלת שוחד בתיק זה. בערוץ 2 דיווחו כי גם בתיק 1000 ותיק 2000 גורמים במערכת המשפט יישרו קו עם המלצות המשטרה כי מדובר בתיקי שוחד. מנדלבליט הוא המשוכה האחרונה לפני הגשת כתב אישום כנגד נתניהו.

בתחילת החודש נודע כי המשטרה תמליץ להעמיד להעמיד לדין את ראש הממשלה, בנימין נתניהו, בעל השליטה בבזק, שאול אלוביץ', אשתו איריס ורעיית רה"מ, שרה נתניהו, בפרשת תיק 4000.

תיק 4000 עוסק בעיקרו בחשד לכאורה לביצוע עבירות שוחד, מרמה והפרת אמונים שבוצעו על ידי ראש הממשלה נתניהו ואלוביץ'. החשד המרכזי הינו שראש הממשלה לקח שוחד ופעל תוך ניגוד עניינים, בכך שהתערב ופעל בהחלטות רגולטוריות המטיבות עם אלוביץ' ועם קבוצת בזק, ובמקביל דרש במישרין ובעקיפין, להתערב בתכני אתר וואלה באופן שיטיב עמו.

מטעם ראש הממשלה נמסר: "ההדלפות והלחצים התקשורתיים נועדו גם הפעם להפעיל לחץ פסול כדי שיוגשו כתבי אישום נגד ראש הממשלה נתניהו בכל מחיר. אנו בטוחים שבחינת הראיות תוך התעלמות מרעשי הרקע תוכיח שלא היה כלום".

Featured

״פעם הבאה אשאיר את הישבן שלי בבית״: ׳קארן׳ התלוננה כי מדיה של עובדת הברגר קינג הם ״הסחת דעת״

Published

on

סרטון פופולרי ברשתות החברתיות הראה כיצד אישה הביעה את מורת רוחה כאשר לקוחה אמרה לה כי המדים שלה, בברגר קינג, והאשימה אותה בכך שהיא "הסחת דעת" עבור בן זוגה.

בכיתוב שמופיע בווידיאו אומרת העובדת (ברגר קינג), "הייתה לי לקוחה שהתלוננה היום כי המדים שלי הם 'הסחת דעת' עבור בעלה…"

לאורך כל הסרטון האישה לבושה במה שנראה כמדי בורגר קינג אופייניים – כובע אפור, חולצת פולו וג'ינס.

עוד הוסיפה העובדת בתחכום משובח ועם רמיזה ברורה כי מה שהפריע ללקוחה זה בעצם הג׳ינס שלבשה, “אני מניחה שאשאיר את הישבן (a**) שלי בבית בפעם הבאה“. 

מאז שפורסם הסרטון לפני מספר ימים הוא כבר זכה ליותר מ-18.9 מיליון צפיות, 4.3 מיליון לייקים ועשרות אלפי תגובות של אנשים שחשו שהלקוחה טועה, מן הסתם.

"הבעל צריך להשאיר את העיניים בבית בפעם הבאה," אמר משתמש אחד. "היא כועסת על האדם הלא נכון", אמר אדם אחר. "להסיט אותו ממה? מההזמנה בבורגר קינג,” שאל אחד אחר.

"כנראה שהיא ניסתה להגיד לו משהו והוא לא שם לב, אז היא התעצבנה", ענתה האישה.

אחת התגובות הכי אהובות בסרטון מאשימה את הלקוחה בהיותה ׳קארן׳: ”וזה למה ה׳קארן׳ס׳ זה מה שיפיל את אמריקה".

זו לא הפעם הראשונה בה סרטון פופולרי מציג סיטואציה השואלת האם מה שאישה לובשת גורם לבעיה.

בתחילת מאי אמא אחת האשימה מאבטח בניסיון לזרוק אותה מפארק שעשועים בגלל מכנסיה הקצרים. ובאפריל, טענה גברת אחרת ברשתות החברתיות כי בחור צילם אותה בזמן שהיא מתאמנת בחדר כושר.

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות