Connect with us

תרבות ובידור

הוכרז תאריך היציאה של וונדר וומן 2: 5 ביוני 2020

Published

on

גל גדות פרסמה בחשבון האינסטגרם שלה מתי ייצא הסרט המסקרן לאקרנים • "סופר נרגשת להכריז זאת" • זה יהיה הסרט הרביעי בו תגלם גדות את דמותה של גיבורת העל • בחודש הבא ייצא לאקרנים הסרט "ראלף שובר את האינטרנט: ראלף ההורס 2", שם תדובב גדות את אחת הדמויות

מאת: ערן סויסה // ישראל היום

יש תאריך: גל גדות הודיעה היום (שני) לעוקבים שלה ברשתות החברתיות על תאריך היציאה של "וונדר וומן 1984" לאקרנים: 5 ביוני 2020. יש עוד לפחות שנה וחצי, אבל יש לא מעט ממעריצי הז׳אנר ששמחו להתעדכן בבשורה.

"סופר נרגשת את זה, הודות לשינוי בתנאים, ניתן להשיב את וונדר וומן לתאריך המקורי שלו, 5 ביוני 2020!!!. אם אתה לא שם, אתה לא קיים".  זה יהיה הסרט הרביעי שבו הכוכבת הישראלית תגלם את גיבורת העל. עד כה היא מילאה את התפקיד בסרטים "וונדר וומן", "באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק" ו"ליגת הצדק".

מי שלא יכול לחכות ליהנות מגדות בקולנוע, יוכל לפחות לשמוע את קולה בסרט "ראלף שובר את האינטרנט: ראלף ההורס 2", שייצא לאקרנים בעוד כחודש ימים, ב-21 בנובמבר.

גדות, שדחתה הצעה להנחות את האירוויזיון שייערך בישראל עקב הלו"ז הצפוף, צפויה גם לככב על המסך הקטן בקרוב. היא תגלם את דמותה של הדי לאמר, השחקנית האוסטרית-אמריקנית ממוצא יהודי, שהייתה אחת מכוכבות הקולנוע הגדולות של שנות ה-30 במאה הקודמת.

תרבות ובידור

נועה קירל היא טאלנט, לא חיילת

Published

on

צה"ל צריך את נועה קירל המותג *כך  היא יכולה לתרום לצבא יותר מכל לוחם קרבי 

תדע כל אם עברייה, שנועה קירל שווה יותר מהבת שלה. וגם שאין בזה שום דבר רע. הבת שלכם היא מיוחדת בדרכה, בדיוק כמו שאר הילדים, אבל כשהיא הולכת ברחוב לא עוצרים אותה לסלפיז, כי היא לא נועה קירל.

סביר להניח שנועה קירל התגייסה מטעמים תדמיתיים בעיקר – היא ראתה איך בר רפאלי ואחרות נאבקו במשך שנים כדי לשקם את תדמיתן הציבורית שנסדקה בעקבות ההתחמקות מגיוס. למזלה, מסלול הטאלנט המיוחד שצה"ל המציא עבור סלבס כדוגמתה יעשה לה הרבה פחות כאבי ראשֿ

מהבחינה הזאת, אפשר להגיד שגם הגישה של צה"ל היא תועלתנית. הוא לא באמת צריך את נועה קירל החיילת, וגם אם היא תשיר יפה עד כאב בלהקה שהקימו לכבודה, אנחנו לא נהפוך למדינה חזקה יותר. מה שצה"ל כן צריך, ובדחיפות, זה את נועה קירל המותג, עם כל הזוהר השטחי שמזוהה עמו, על מנת לחזק את המותג שלו עצמו. ולהלן ההסבר:

השירות הטוב ביותר שנועה קירל יכולה לעשות לצבא הוא בעצם הגיוס שלה כשלעצמו. נרצה או לא, הילדים שלנו מושפעים מהנועה קירליות לא פחות ממה שהם מושפעים מאיתנו, ונועה קירל מחוילת בבקו"ם, עם הליווי הצמוד המתבקש של גיא פינס והכל, זו הפרסומת הכי טובה שהגוף המיושן והמסורבל הזה יכול היה לבקש. אם מדי פעם האימפריה הכלכלית בת ה-18 גם תזרוק איזו מילה חיובית למצלמות על השירות הצבאי ועל כמה שהוא תרם להתפתחותה כאדם – וככוכבנית נוער היא מתורגלת בהפרחת קלישאות נבובות שעושות את העבודה היטב – זה יהיה הדברור הכי טוב לצה"ל מאז נחמן שי במלחמת המפרץ.  

אז אל תבואו בטענות לפסטיבל היח"צ שליווה את הגיוס של קירל, זה חלק מהעניין, ואל תכעסו על המסלול המיוחד שיצרו עבור הכוכבים שלנו. בעידן שבו כל חייל וחיילת מסתובבים עם שני טלפונים ניידים לפחות, נועה קירל לא יכולה להתקלח במקלחות משותפות כאחד האדם, ואחרי שהשאירה אבק לאין ספור מתחרות בדרכה לכבוש את עולם הבידור הישראלי, זה יהיה קצת מוזר אם היא תצטרך לקבל עכשיו את מרותה של כל חניכה תורנית.

גם עם הנסיעה המתוקשרת שלה לתאילנד, שבוטלה ברגע האחרון, לא צריכה להיות לאף אחד שום בעיה. היום כל מתגייס יכול לנסוע לחופשה לפני תחילת השירות ומיד לאחר החיול שלו, אפילו אם הוא לא חרך את במות הפסטיגל – עבודת פרך ארוכה ומאומצת, על סף הבלתי אפשרית, שממנה נרתעים אפילו שועלי במה ותיקים.

סביר להניח שאפילו לקירל לא יהיה פטור מושלם מקשיי הצבא – בכל זאת, לצה"ל יש את הדרך שלו לחלחל – אבל זה כבר לא העניין שלנו. עם הכוח שהיא מביאה איתה היא יכולה לתרום לצה"ל יותר מכל לוחם קרבי, ולמען האמת, השירות הצבאי שלה לא צריך להיות יותר ממראית עין. השינוי היחיד שהיא צריכה לעשות זה לעבוד על מראית העין הזו קצת יותר. בכל זאת, אם טאלנט אז עד הסוף.

המשך לקרוא

תרבות ובידור

ותזכרו: יש לנו ארץ מאוזנת

Published

on

אחרי 16 עונות שבהן חבטה בעיקר בצד הימני של המפה הפוליטית, נראה שבעונתה החדשה "ארץ נהדרת" מקפידה כבר לצחוק על כולם * תוסיפו לזה מערכונים מוצלחים ואת הכישרון של ערן זרחוביץ', ותקבלו תחילת עונה נהדרת

דבר מוזר קרה. העונה החדשה של "ארץ נהדרת" עלתה כבר לפני חודש למרקע ערוץ 12, ואיכשהו – אולי לראשונה מאז פרוץ התוכנית לחיינו לפני יותר מ־16 שנה – לא נלוותה לפרק הראשון או השני שורה של טרוניות, טענות ומרמורים מצד ימין של המפה הפוליטית. האם אפשר לקבוע בזהירות המתבקשת כי ספינת הדגל של סאטירת השמאל עוברת שינוי לטובה ומתאזנת? למרבה התדהמה התשובה היא שלפחות כרגע, ככל הנראה התשובה חיובית. וכאילו כדי לחזק את התזה, התבשרנו השבוע על צירופו של חנוך דאום, לפינה שתלווה את מערכת הבחירות.

זה לא שכותביה הראשיים של התוכנית התחילו להצביע לעוצמה יהודית, ולא שהעורך הראשי מולי שגב התפקד לליכוד. בסופו של דבר מדובר בתוכנית מובילה בערוץ מסחרי, העם הולך ימינה וכנראה גם בבית "קשת" ברמת־החייל הבינו שאי אפשר להתחפר לנצח בנישת השמאלנים, לקבל אולי מחמאה מטיים־אאוט אבל במקביל לאבד את העם. גם כך "ארץ" מתמודדת כמו כל עולם הטלוויזיה עם דורות צעירים שכבר לא צופים בה אלא נמצאים עמוק באינסטוש ובטיק־טוק, דור שלא יודע את אייל קיציס ולא נראה שהוא חסר לו באיזשהו אופן. אז כן, זה לקח הרבה יותר מדי זמן, עם בטישות ברגליים כי הדבר מנוגד ל־DNA של יוצרי התוכנית וכותביה, אבל ככל הנראה זה קורה. כך, למשל, המערכון הפותח את התוכנית השנייה של העונה ה־17 הוקדש לחיבור המוזר בשמאל, וכלל לא מעט קטילות שנונות על חשבונם של סתיו שפיר (קצת מטרה קלה מדי אבל מילא), אורלי לוי־אבקסיס, ניצן הורוביץ ועמיר פרץ.

אחד מהרגעים המצוינים עד כה היה במערכון ששיקף את היסטריית המִחזור בקרב מה שמכונה בימינו "ישראל הראשונה". מסיבת יום הולדת שהופכת למפגן פסיכוטי של שמירה מוקצנת על איכות הסביבה ("זה שולחן מפלסטיק? נראה לך, זה שולחן אכיל") עד שבאה האמא הערסית של השכבה, עם הלקסוס המזהמת, ומתחילה לפנק את הילדים בכל מה שלא בריא, שעטוף ומנוילן בכל מה שמזהם. 

ואז, כשההורים הממחזרים וההמומים נוזפים בה – "זה מעלי אקספרס? את רוצה להגיד לי שהטסת את הכול לכאן? את יודעת שטיסות זה הכי מזהם?" – פונה האם לקבוצה הנדהמת ושואלת: "די חאלס, אתם רוצים להגיד לי שאתם לא טסים?". מראה פניהם המכורכמות של הממחזרים בשניות שלאחר מכן הוא אחד מרגעי הסאטירה הטובים ביותר שנעשו כאן בשנים האחרונות. ואחריהם גם התירוצים העבשים – "אנחנו מנסים לצמצם לשלוש טיסות בשנה"; "אנחנו טסים עם כיוון הרוח"; "אנחנו לא מדפיסים את הבורדינג פס"; "על כל טיסה אנחנו נוטעים עץ, ואם יש קונקשן אז גם מוסיפים שיח". נפלא.

"ארץ נהדרת" הייתה ונותרה ספינת הדגל של הבידור הישראלי. עם השנים ניסו כל מיני מתחרים־לרגע לשכפל או לאתגר את ההצלחה שלה, והכישלונות היו מהדהדים ומחפירים. ואם פעם, לא מזמן, לפחות בחלק הראשון והפוליטי של התוכנית איש ימין היה נאלץ להביט בה בחשש מה, לראות איך הפעם יציגו אותו ואת האידיאולוגיה שבו הוא אוחז באופן מעוות ופוגעני – היום, כאמור, זה קורה פחות. ולא פחות חשוב מכך, גם הצד השני נחבט יותר מאשר בעבר.

לא הכול מושלם. גם כיום יש בפרק ממוצע של "ארץ נהדרת" נפילות ורגעים משעממים. בתוכנית השנייה של העונה היה זה קטע סתמי עם מארק צוקרברג שמשיב בסמיילים (הבנו את העיקרון אחרי פעם אחת) ומערכון על הנסיך הארי, מייגן והמלכה אליזבת שהיה צפוי ומעייף. אבל אז הגיע צח בראטר והכול הסתדר.

צח בראטר הוא עוד דמות שיובאה ישירות מתוכנית הרדיו היומית של ערן זרחוביץ' ושרון טייכר ברדיו תל־אביב, ומקבלת כאן סדרה משלה על משבר המלונאות באילת, כסמנכ"ל השיווק והניו־מדיה של מלון אילתי טיפוסי. זרחוביץ' מהווה כבר כמה עונות טובות המרענן הרשמי של התוכנית הזו, והצבתו במרכז המערכונים היא עוד אות לחשיבותו ההולכת וגוברת באנסמבל של "ארץ". שתהיה לכולנו עונה גרנד רילקס.

המשך לקרוא

ארה"ב-ישראל

ליאור סושרד אצל אלן דג'נרס: "ישראל מדינה מדהימה!"

Published

on

עוד קצת גאווה לאומית: אמן החושים ליאור סושרד התארח השבוע בתוכניתה של אלן דג'נרס, מהמנחות המפורסמות בארצות הברית. סושרד נחשב לאורח די קבוע בתוכניות הטוק-שואו האמריקאיות, והתארח בעבר אצל ג'יי לנו, ג'יימס קורדן, לארי קינג ועוד. הוא הוזמן לתוכניתה של דג׳נרס המצולמת בברבנק עבור קטע שהצטלם בשבוע שעבר ושודר בלוס אנג'לס בערוץ 4 (NBC).

"אני במקור מישראל שזו מדינה מדהימה", סיפר אמן החושים לדג'נרס כששאלה מהיכן הוא מגיע. "אני מטייל בכל העולם, מפתיע אנשים, קורא אותם. אני לא בדיוק קורא את המחשבות שלהם, זה יותר לדעת איך הם חושבים ולדעת איך להשפיע על המחשבה שלהם. אל תראו כל כך מפוחדים", הוא ממהר להרגיע את הקהל בחיוך.

בהמשך, סושרד הדהים את המנחה ואת הקהל באולפן כשניחש בהצלחה אילו אימוג'יז מתוך ה-100 השונים שהוצגו להם הם בחרו. את האירוח הוא חתם במסר: "תחשבו תמיד מחשבות חיוביות – לעולם אין לדעת מי קורא לכם אותן".

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות