Connect with us

Featured

גופת ראפר נמצאה בתא המטען של מכוניתו של גבר בוירג'יניה

Published

on

הרשויות מצאו את גופתו של אמן היפ-הופ בתוך תא המטען של מכוניתו של גבר מוירג'יניה לאחר שהתרסק על כביש מהיר במיאמי, כך נמסר מהמשטרה.

רוברט דאופרי אייברי קולטראן, בן 25, נעצר והואשם בהובלה בלתי חוקית של שרידי אדם וברצח מדרגה שנייה במותו של בריאן טרוטר בן ה -25, כך דווח בכלי החדשות.
בדיווח של משטרת מיאמי-דייד נכתב כי סיירת הכבישים בפלורידה הגיבה להתרסקות בכביש המהיר פלמפטו ביום ראשון אחר הצהריים ומצאה את קולטרין ואת האקורה הכסופה שלו.

חיילים גררו את המכונית לחניון קניון ווסטלנד של היאלאה והחלו לחשוד בקולטרין כשביקש להסיר את חפציו מהרכב, שכללו אקדח.
הרשויות אמרו כי קיים חשד משום שהבחינו בזבובים רוחשים ובריח של בשר נרקב סביב המכונית.

החיילים פתחו את תא המטען של קולטרין ומצאו את גופתו של טרוטר "עטופה בפיסת בד ובשלב פירוק מתקדם", נכתב בדו"ח המשטרה.

נתיחה שלאחר המוות חשפה כי טרוטר נורה אנושות מספר פעמים.

כרגע אין מניע לרצח. לא ברור אם לקולטריין היה עורך דין שיכול להגיב בשמו.
טרוטר נראה לאחרונה ב -17 באוקטובר כשהוא עוזב את ביתו בטריאנגל, וירג'יניה עם קולטראן, שגם הוא מווירג'יניה.

השניים היו חברים יותר מעשור. משפחתו של טרוטר אמרה כי הוא מנסה ליצור קריירת היפ הופ. שמו של הראפ שלו היה "קנט לא יעצור".

Featured

"אריזונה היא לא המדינה האחרונה שתפעל נגד חברת בן אנד ג׳ריס ויוניליוור"

אריזונה משכה 143 מיליון דולר מהשקעתה בחברה, ואליה הצטרפה מדינת פלורידה * שון אבן חיים, יו"ר IAC for Action: ״חדשות חשובות במלחמה נגד תנועת השנאה BDS"

Published

on

המלחמה בחרם נגד ישראל: אחרי שאריזונה הציבה אולטימטום ליוניליוור, חברת האם של בן אנד ג'ריס, המדינה עלתה שלב נוסף ומשכה השבוע 143 מיליון דולר שהושקעו בחברה באמצעות מניות ואג"ח.   מדינת פלורידה ביצעה צעד דומה והפסיקה גם היא את ההשקעות בחברת יוניליוור בשל ההחלטה שלא לאפשר את מכירת מוצריה בשטחי ישראל.

אריזונה היא הראשונה שמשכה את כל השקעותיה בחברת בן אנד ג׳ריס בתגובה לחרם נגד ישראל. גזברית מדינת אריזונה, קימברלי יי, נימקה את ההחלטה בכך שבעצם החרם החברה עברה על חוקי המדינה. ״הצבתי לחברת יוניליוור, החברה האם של בן אנד ג׳ריס, אולטימטום: בטלו את החלטת בן אנד ג׳ריס או היפרדו מחברת בן אנד ג׳ריס כדי לציית לחוק מדינת אריזונה, או שתישאו בהשלכות. הם בחרו באופציה השנייה,״ אמרה גזברית מדינת אריזונה. היא הוסיפה: ״ישראל היא שותפת סחר גדולה של אריזונה וכך היא תמשיך להיות. כמנהלת הכספים והמשקיעה הראשית של המדינה, אני עומדת לצד ישראל, ולא אאפשר שימוש בכספי מיסים למאמצים אנטישמיים ומפלים נגדה״. על פי הודעת הגזברית, השקעות מדינת אריזונה ביוניליוור – במניות ובאג"ח – ירדו בחודש יוני מ-143 מיליון דולר ל-50 מיליון דולר, וב-21 בספטמבר, ירדו לאפס.

נקיטת הצעדים נגד בן אנד ג׳ריס ויונילוור התבצעה בעקבות פניית ארגון IAC for Action, ארגון האחות של ארגון הקהילה הישראלית-אמריקאית (IAC) שאחראי על מדיניות וחקיקה, שלקח חלק פעיל בקידום החקיקה נגד BDS באריזונה בשנת 2016.

"IAC for Action" מוביל בימים אלה בארה״ב קמפיין נרחב לאכיפת חוקי ה-BDS נגד בן אנד ג׳ריס ויוניליוור במדינות רבות.
שון אבן חיים, יו"ר IAC for Action, אמר: ״אלו חדשות חשובות במלחמה נגד תנועת השנאה BDS, ששמה לה למטרה לערער את עצם קיומה של מדינת ישראל. אנחנו גאים בעבודה שעשינו בשנים האחרונות כדי לוודא שישנם חוקים נגד ה-BDS, כולל באריזונה.

אבן חיים: "אנחנו מאמינים שאריזונה היא לא המדינה האחרונה שתפעל נגד חברת בן אנד ג׳ריס ויוניליוור ונמשיך לעשות כל שניתן בשביל שיהיה מחיר ברור וכבד לכל מי שמשלב ידיים ומשתף פעולה עם תנועות שנאה אנטי-ציוניות ואנטישמיות״.

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות