fbpx
Connect with us

Featured

גופת ראפר נמצאה בתא המטען של מכוניתו של גבר בוירג'יניה

Published

on

הרשויות מצאו את גופתו של אמן היפ-הופ בתוך תא המטען של מכוניתו של גבר מוירג'יניה לאחר שהתרסק על כביש מהיר במיאמי, כך נמסר מהמשטרה.

רוברט דאופרי אייברי קולטראן, בן 25, נעצר והואשם בהובלה בלתי חוקית של שרידי אדם וברצח מדרגה שנייה במותו של בריאן טרוטר בן ה -25, כך דווח בכלי החדשות.
בדיווח של משטרת מיאמי-דייד נכתב כי סיירת הכבישים בפלורידה הגיבה להתרסקות בכביש המהיר פלמפטו ביום ראשון אחר הצהריים ומצאה את קולטרין ואת האקורה הכסופה שלו.

חיילים גררו את המכונית לחניון קניון ווסטלנד של היאלאה והחלו לחשוד בקולטרין כשביקש להסיר את חפציו מהרכב, שכללו אקדח.
הרשויות אמרו כי קיים חשד משום שהבחינו בזבובים רוחשים ובריח של בשר נרקב סביב המכונית.

החיילים פתחו את תא המטען של קולטרין ומצאו את גופתו של טרוטר "עטופה בפיסת בד ובשלב פירוק מתקדם", נכתב בדו"ח המשטרה.

נתיחה שלאחר המוות חשפה כי טרוטר נורה אנושות מספר פעמים.

כרגע אין מניע לרצח. לא ברור אם לקולטריין היה עורך דין שיכול להגיב בשמו.
טרוטר נראה לאחרונה ב -17 באוקטובר כשהוא עוזב את ביתו בטריאנגל, וירג'יניה עם קולטראן, שגם הוא מווירג'יניה.

השניים היו חברים יותר מעשור. משפחתו של טרוטר אמרה כי הוא מנסה ליצור קריירת היפ הופ. שמו של הראפ שלו היה "קנט לא יעצור".

Featured

עוד מכה לעסקים בקליפורניה: חוק חדש יחייב את המעסיק לחשוף כמה העובדים האחרים מרוויחים 

Published

on

מושל קליפורניה גאווין ניוסום חתם השבוע על חוק חדש המחייב מעסיקים בקליפורניה לפרסם טווחי שכר עבור פרסום משרות "במאמץ לצמצם את הפער בין המינים והגזעים".

לפי SB-1162, מעסיקים עם 15 עובדים או יותר יידרשו לכלול טווחי שכר בפרסומי משרות, ואלה עם 100 עובדים או קבלנים או יותר יצטרכו לדווח על תעריפי שכר חציוניים וממוצעים לפי קטגוריית עבודה ו"כל שילוב של גזע , אתניות ומין."

"לקליפורניה יש את חוקי שוויון השכר החזקים ביותר במדינה, אבל אנחנו לא מוותרים על משימתנו כדי להבטיח שכל הנשים במדינתנו יקבלו את התשלום המגיע להן ויקבלו יחס שווה בכל תחומי החיים", אמר ניוסום. "הצעדים הללו מביאים לשקיפות חדשה להתמודדות עם פערי שכר, להפסיק את התמחור המפלה של מוצרים על בסיס מגדר ולהרחיב את התמיכה בנפגעי התעללות ותקיפה. אני מודה לוועדת הנשים המחוקקת על המנהיגות והשותפות שלהן בבניית קליפורניה שוויונית יותר לכולם".

בנוסף לדרישת טווחי שכר, החוק החדש אומר שמעסיקים בכל הגדלים צריכים לספק את טווח השכר לעובד עבור התפקיד שהם ממלאים אם הם מבקשים זאת. משמעות הדבר היא שהעובדים הקיימים יכולים לבדוק היכן המשכורת שלהם ממוקמת בטבלת השכר בחברה שלהם, להעלות חוסר עקביות בשכר ולנהל משא ומתן או לבקש התאמה.

מושל קליפורניה גם אישר את חוק איגוד העובדים החקלאי. החוק יחייב חברות עם 100 עובדים או יותר שנשכרים דרך סוכנויות כוח אדם של צד שלישי להגיש דוחות נתוני שכר לסוכנות לזכויות האזרח של קליפורניה עבור אותם עובדים, בחלוקה לפי מגדר, גזע ומוצא אתני.

מבחינה לאומית, לשכת מפקד האוכלוסין האמריקאית מעריכה שנשים מרוויחות 82 סנט על כל דולר שמרוויח גבר, והפער מתרחב עבור נשים רבות ממגזרים לא לבנים.

בקליפורניה משלמים לנשים בערך 88 סנט על כל דולר שמשלמים לגבר, כשהפער גדל אצל נשים "צבעוניות". נשים במדינה מפסידות בסך הכל 87 מיליארד דולר מפערי השכר מדי שנה, על פי ארגון ״השותפות הלאומית לנשים ומשפחות״.

החוק יכנס לתוקף ב-2023.

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות