Connect with us

Featured

בשבוע הבא: עיריית לוס אנג'לס מציעה לתושבים עזרה בתשלום שכר הדירה לשנה שלמה!

הסיוע יכול לסייע במחיקת שכר דירה שלא שולם בעבר * המועד להגשת הבקשה מתחיל ביום שלישי הבא, 30 במרץ * הכספים – חלק מתוכנית הסיוע הפדרלית בעקבות מגפת הקורונה והשלכותיה הכלכליות

Published

on

תושבי לוס אנג'לס הנאבקים בעלויות הדיור בגלל המגיפה מקבלים עזרה נחוצה ביותר, הודות לתוכנית עירונית המציעה לפחות 259 מיליון דולר להקלה בשכר דירה.

ראשי מועצת העיר וראש העיר אריק גרסטי הודיעו ביום שלישי, 23 במרץ, כי  תושבי העיר יוכלו להתחיל להגיש בקשה לסיוע החל מיום שלישי הקרוב, 30 במרץ, בשעה 8 בבוקר עד יום שישי, 30 באפריל, בשעה 23:59.

"לשוכרי לוס אנג'לס – העזרה בדרך", אמר חבר המועצה מייק בונין. "ההקלה כבר כאן". המימון לתוכנית הסיוע לשכירי חירום COVID-19 בעיר 2021 מגיעה מחבילת הסיוע הפדרלית למגפת ה-COVID -19 בדצמבר האחרון. היא מתבססת על מאמץ להקלה בשכר דירה שהושק ביולי האחרון על ידי העירייה, אשר סיפק סיוע בשכר דירה בסך 103 מיליון דולר, שהתאפשר באמצעות חבילת סיוע פדרלית קודמת.

התוכנית קודמת סייעה בתשלום שכר הדירה עבור עשרות אלפי משפחות, אמרה נשיא ת המועצה, נורי מרטינז.

התוכנית הקודמת סיפקה עד 2,000 דולר סיוע למשק בית, ואילו התוכנית החדשה תציע הקלה למשך שנה שלמה. למשכירים יוצע תשלום עבור 80% מדמי השכירות המגיעים או שלא שולמו בעבר של דייריהם החל מאפריל 2020 ועד מרץ 2021 – אם הם יוותרו לשוכר על 20% הנותרים מהחיוב. התוכנית הקודמת סיפקה עד 2,000 דולר סיוע למשק בית, ואילו התוכנית החדשה תציע הקלה למשך שנה שלמה. למשכירים יוצע תשלום עבור 80% מדמי השכירות המגיעים או שלא שולמו בעבר של דייריהם החל מאפריל 2020 ועד מרץ 2021 – אם הם יסלחו לשוכר על 20% הנותרים מהחיוב.

אם בעל הדירה לא מסכים לתנאים אלה, התוכנית תשלם רבע משכר הדירה בעבר או שלא שולם ורבע משכר הדירה הקרוב של הדייר למשך שלושה חודשים.

כדי להיות זכאי להגיש בקשה, על משקי בית:

• לגור בגבולות העיר לוס אנג'לס;

• שיהיה לפחות אדם אחד הזכאי לדמי אבטלה, הורדת הכנסותיו או עלויותיהם עלו משמעותית או נתקל בקשיים כלכליים עקב מגיפת COVID-19; ו-

• דיווח על הכנסה משולבת ברמה החציונית של האזור או מתחת ל-50%.

גרסטי אמר כי סיוע נוסף עשוי לבוא מ"תוכנית ההצלה האמריקאית" של 1.9 טריליון דולר, שעשויה להוסיף עוד 250 מיליון דולר לסיוע ההקלות בשכר הדירה בלוס אנג'לס.

מידע נוסף על תוכנית הקלה בשכר דירה זמין בכתובת https://hcidla.lacity.org.

אנשים המתגוררים מחוץ לאזור לתוכנית יכולים להגיש בקשה לסיוע דומה בהקלה בשכר דירה באתר המדינה, בכתובת https://housing.ca.gov.

לחץ להגיב

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

Featured

הוצאתם רישיון או ID בזמן המגיפה? DMV תוותר לכם על דמי התשלום עבור REAL ID

Published

on

מקור: FOX11

מחלקת הרישוי של קליפורניה הודיעה כי תושבים אשר עשו רישיון נהיגה או הוציאו תעודות זהות חדשה במהלך המגיפה, לא ייחויבו בתשלום נוסף עבור לחידוש תעודת הזהות שלהם לתעודה החדשה במדינה, REAL ID.

תושבי קליפורניה חייבים להיכנס פיזית למשרד DMV באופן אישי כדי להוציא REAL ID.

החל מה-3 במאי 2023, המחלקה לביטחון פנים של ארה"ב תדרוש דרכון בתוקף או מסמך פדרלי מאושר אחר, כמו רישיון נהיגה או REAL ID, בכדי לעלות על טיסות פנימיות בתוך ארצות הברית או ולקבל אישור כניסה למתקנים פדרליים מאובטחים ובסיסים צבאיים.

"אנחנו לא רוצים שתושבי קליפורניה ישלמו את המחיר על כך שלא קיבלו REAL ID במהלך המגפה," אמר מנהל ה-DMV, סטיב גורדון. "בעוד שהממשלה הפדרלית האריכה את תאריך האכיפה של תעודות הזהות החדשות, אין באמת צורך לדחות זאת. אם תפעל כעת, תוכל לנצל את ההצעה הזו ולשדרג לתעודת זהות החדשה (REAL ID) בחינם."

על פי הערכת ה-DMV, כ-5.7 מיליון רישיונות נהיגה ותעודות זהות שאינן REAL ID יונפקו בין מרץ 2020 ליולי 2021.

במידה ושולם תשלום עבור רישיון חדש או חידוש רישיון מאז תחילת המגיפה. עמלה זו תוחזר לאותם לקוחות שלא קיבלו עדיין REAL ID בתנאי שישדרגו את תעודת הזהות שלהם כעת בכתובת dmv.ca.gov/realidupgrade.

כדי להגיש בקשה לתעודת זהות חדשה (REAL ID), על המועמד לספק מספר תעודת זהות בתוקף, הוכחת זהות ושתי הוכחות לתושבות קליפורניה. רשימה של המסמכים הנדרשים ומידע נוסף אחר ניתן למצוא ב- REALID.dmv.ca.gov.

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות