Connect with us

Featured

היסטרי: בקסטריט בויז ואן סינק ישתפו פעולה בפרויקט מיוחד

Published

on

שתי להקות הבנים הוותיקות הודיעו על שילוב כוחות • הפרויקט שיעלו יחד צפוי להיות קשור לחודש הגאווה

מתוך הופעת הבקסטריט בויז בישראל, צילום: אלעד רובין

בקסטריט בויז ואן סינק, שתי להקות הבנים הגדולות בהיסטוריה, משלבות כוחות – והעולם (או לפחות המעריצות) בהיסטריה. אם הידיעה הזו הייתה מתפרסמת לפני 30-20 שנה, סביר להניח שכדור הארץ היה עומד מלכת. ובכל זאת, גם היום אי אפשר להתעלם מהעובדה שניק קרטר מהבקסטריט בויז, לצד לאנס בייס וג'ואי פאטון מאן סינק, עלו יחד לאינסטגרם לייב והכריזו שהם, בתוספת איי.ג'יי מקלין מהבויז, שלא היה נוכח בשידור החי, עובדים על פרויקט משותף.

הבנים, שפיצלו עשרות מיליוני נערות בסוף שנות ה-90 לשני מחנות, יש שיגידו עוינים, צפויים לשתף פעולה בפעם הראשונה בהיסטוריה. מי שלא מודע לחשיבות הבשורה הזו, ובכן, ככל הנראה מעולם לא ניהל בצעירותו ויכוח מי יותר חתיך/מוכשר/מרגיז – ניק קרטר או ג'סטין טימברלייק. הפרויקט, שטרם נחשף בשלמותו, צפוי להיות קשור בצורה זו או אחרת לחודש הגאווה.

להקת NSYNC בהופעה מיוחדת בטקס (MTV Video Music Awards(2013

"אז באופן כללי, לאנס, ג'ואי, איי.ג'יי ואני רצינו להגיד שאנחנו עובדים על משהו מיוחד. נכריז עליו בשבוע הבא", אמר קרטר בשידור האינסטגרם. בייס, הומוסקסואל מוצהר, הוסיף שהם "עושים את זה למען הגאווה". עוד טען שאם היה יכול להחזיר את הגלגל לאחור, הוא היה יוצא מהארון הרבה יותר מוקדם.

יש לציין שאף שהבקסטריט בויז עדיין פעילים בהרכב מלא וממשיכים לשחרר אלבומים מצליחים, אן סינק, לעומת זאת, פחות או יותר התפרקה ברגע שג'סטין טימברלייק עזב אותה. אמנם היו במהלך השנים דיבורים על איחוד, אבל הוא עדיין לא קרה – ככל הנראה מפני שטימברלייק לא היה זקוק לכך. בכל אופן, אנחנו מכירים באופן אישי לא מעט אנשים מדור ה-Y (ואפילו בגיל העמידה) ששיתוף פעולה בין הבויז לאן סינק יעשה להם את היום. הידיעה הזו מוקדשת להם. עדכונים נוספים בקרוב.

באדיבות מערכת ישראל היום

Featured

"אריזונה היא לא המדינה האחרונה שתפעל נגד חברת בן אנד ג׳ריס ויוניליוור"

אריזונה משכה 143 מיליון דולר מהשקעתה בחברה, ואליה הצטרפה מדינת פלורידה * שון אבן חיים, יו"ר IAC for Action: ״חדשות חשובות במלחמה נגד תנועת השנאה BDS"

Published

on

המלחמה בחרם נגד ישראל: אחרי שאריזונה הציבה אולטימטום ליוניליוור, חברת האם של בן אנד ג'ריס, המדינה עלתה שלב נוסף ומשכה השבוע 143 מיליון דולר שהושקעו בחברה באמצעות מניות ואג"ח.   מדינת פלורידה ביצעה צעד דומה והפסיקה גם היא את ההשקעות בחברת יוניליוור בשל ההחלטה שלא לאפשר את מכירת מוצריה בשטחי ישראל.

אריזונה היא הראשונה שמשכה את כל השקעותיה בחברת בן אנד ג׳ריס בתגובה לחרם נגד ישראל. גזברית מדינת אריזונה, קימברלי יי, נימקה את ההחלטה בכך שבעצם החרם החברה עברה על חוקי המדינה. ״הצבתי לחברת יוניליוור, החברה האם של בן אנד ג׳ריס, אולטימטום: בטלו את החלטת בן אנד ג׳ריס או היפרדו מחברת בן אנד ג׳ריס כדי לציית לחוק מדינת אריזונה, או שתישאו בהשלכות. הם בחרו באופציה השנייה,״ אמרה גזברית מדינת אריזונה. היא הוסיפה: ״ישראל היא שותפת סחר גדולה של אריזונה וכך היא תמשיך להיות. כמנהלת הכספים והמשקיעה הראשית של המדינה, אני עומדת לצד ישראל, ולא אאפשר שימוש בכספי מיסים למאמצים אנטישמיים ומפלים נגדה״. על פי הודעת הגזברית, השקעות מדינת אריזונה ביוניליוור – במניות ובאג"ח – ירדו בחודש יוני מ-143 מיליון דולר ל-50 מיליון דולר, וב-21 בספטמבר, ירדו לאפס.

נקיטת הצעדים נגד בן אנד ג׳ריס ויונילוור התבצעה בעקבות פניית ארגון IAC for Action, ארגון האחות של ארגון הקהילה הישראלית-אמריקאית (IAC) שאחראי על מדיניות וחקיקה, שלקח חלק פעיל בקידום החקיקה נגד BDS באריזונה בשנת 2016.

"IAC for Action" מוביל בימים אלה בארה״ב קמפיין נרחב לאכיפת חוקי ה-BDS נגד בן אנד ג׳ריס ויוניליוור במדינות רבות.
שון אבן חיים, יו"ר IAC for Action, אמר: ״אלו חדשות חשובות במלחמה נגד תנועת השנאה BDS, ששמה לה למטרה לערער את עצם קיומה של מדינת ישראל. אנחנו גאים בעבודה שעשינו בשנים האחרונות כדי לוודא שישנם חוקים נגד ה-BDS, כולל באריזונה.

אבן חיים: "אנחנו מאמינים שאריזונה היא לא המדינה האחרונה שתפעל נגד חברת בן אנד ג׳ריס ויוניליוור ונמשיך לעשות כל שניתן בשביל שיהיה מחיר ברור וכבד לכל מי שמשלב ידיים ומשתף פעולה עם תנועות שנאה אנטי-ציוניות ואנטישמיות״.

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות