Connect with us

Featured

בעירום מלא: מדונה משיקה סרטון חדש ופרובוקטיבי במיוחד

לא מפסיקה לחפש צומי: המטיריאל גירל השיקה סרטונים עם הדמיה שלה בעירום * את הרווחים היא מתכוונת לתרום לשלוש עמותות התומכות בנשים ובילדים

Published

on

מדונה מעולם לא התאפיינה בשמרנות, ואולם הפעם הזמרת בת ה-63 שלא אחת חשפה את גופה בתמונות חברתית נועזות, החליטה לקחת את זה צעד אחד קדימה, והשיקה קולקציית NFT חדשה הכוללת תיאורים דיגיטליים של עצמה עירומה, יולדת עצים וחרקים, ואפילו כולל סריקה תלת מימדית גרפית של הנרתיק שלה.

יחד עם האמן הדיגיטלי, והמעצב הגרפי ביפל יצרה הזמרת שלושה סרטוני NFT שלא משאירים מקום לדמיון, ומוצגים תחת הכותרת "אם הבריאה" (MOTHER OF CREATION). ההכנסות מהמכירה יינתנו כתרומה לשלוש עמותות המתמקדות בתמיכה בנשים וילדים ברחבי העולם.

"אמא של הטבע – בתנאי מעבדה קרה, ללא סימן חיים, ענף הופך לעץ מלא חיים. נגד כוח המשיכה ופרחים פורחים. העץ עשוי להתכופף או אפילו להישבר, אך הוא ממשיך להיווצר מחדש ולפרוח" , נכתב בתיאור הסרטון הראשון, שבו נראית הדמיה של מדונה , כאשר עץ צומח מתוך איבריה האינטימיים.

בהדמיה נוספת, נראית הזמרת עירומה כשמקיפים אותה פרפרים, " הפרפרים הם מטפורה לפרדוקס, העולם נשרף בסצנה פוסט-אפוקליפטית, אבל עדיין יש עדויות לחיים. אנחנו ממשיכים ללדת, לא משנה איזה הרס מתרחש, לא משנה באיזה דיכוי אנחנו מתמודדים. זה מעביר את המסר החשוב שאם אתה מחכה שהעולם יהיה מושלם או שהחיים שלך יהיו מושלמים כדי ליצור אמנות, זה לעולם לא יקרה", מסביר התיאור שמלווה אותו. לאלו מצטרפת הדמיה נוספת, שבה נראים מעין תולעים מכניות ממתכת, שוב כשהם יוצאים מאיבריה האינטימיים של הזמרת.

"כשמייק(שמו האמיתי של ביפל) ואני החלטנו לשתף פעולה בפרויקט הזה לפני שנה, התרגשתי לקבל את ההזדמנות לחלוק את החזון שלי על העולם כאמא וכאמנית עם נקודת המבט הייחודית של מייק. זה היה מסע מדהים לבנות את זה ביחד מרעיון אינטלקטואלי לסיפור רגשי, שהוליד אמנות. והכי חשוב רצינו לנצל את ההזדמנות הזו לטובת אימהות וילדים הזקוקים ביותר עכשיו" מספרת מדונה.

לחץ להגיב

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

Featured

בעלי עסקים תתכוננו: שכר המינימום בקליפורניה יעלה בגלל האינפלציה

שכר המינימום יזנק ב-1 בינואר 2023, ויהיה הגבוה ביותר בכל מדינות ארה"ב * העלייה עלולה לגרום לזינוק מחירים במסעדות, שלהן שולי רווח נמוכים

Published

on

האינפלציה הגואה תגרום לעלייה אוטומטית בשכר המינימום בקליפורניה בשנה הבאה, כך הודיע הממשל של המושל גאווין ניוסום ביום חמישי.

שכר המינימום יזנק ל-15.50 דולר לשעה ב-1 בינואר 2023, הגבוה ביותר בכל ארה"ב. זה עלייה מ-15 דולר לשעה עבור חברות עם יותר מ-25 עובדים ו-14 דולר לשעה עבור חברות עם 25 עובדים או פחות.

מחוקקים בקליפורניה הצביעו על העלאת שכר המינימום ל-15 דולר לשעה ב-2016, אך ההעלאה בוצעה בהדרגה במשך מספר שנים. החוק אומר ששכר המינימום חייב לעלות ל-15.50 דולר לשעה עבור כולם אם יעלה יותר מ-7%. 

ביום חמישי, משרד האוצר של קליפורניה אמר שהם צופים כי האינפלציה לשנת הכספים 2022 – שתסתיים ב-30 ביוני – תהיה גבוהה ב-7.6% מהשנה הקודמת, מה שיגרום לעלייה.

נתוני האינפלציה הרשמיים לא יהיו סופיים עד הקיץ הקרוב. אבל ממשל ניוסום מאמין שהצמיחה תהיה די והותר כדי להפעיל את העלייה האוטומטית.

האינפלציה הייתה בעיה בכל מקום, שכן המחירים לצרכן זינקו ב-8.3% בחודש שעבר לעומת שנה שעברה ודיללו את כוח הקנייה של הצרכן האמריקאי. מחסור בעבודה לאורך המגיפה גרם לחברות רבות להגדיל את השכר לפעמים מעבר לשכר המינימום רק כדי למשוך ולשמור עובדים.

בקליפורניה ישנם כ-3 מיליון עובדים בשכר מינימום, לפי הערכה שמרנית של משרד האוצר של המדינה. העלייה בשכר המינימום תהיה כ-3 מיליארד דולר, או פחות מ-0.1% מההכנסה האישית של 3.3 טריליון דולר שצפויים להרוויח תושבי קליפורניה.

העלייה עלולה לגרום למחירים לזנק במסעדות, שלהן שולי רווח נמוכים. אבל בסך הכל, היא אמרה שלעליית שכר המינימום "צפויה להיות השפעה מינימלית מאוד על האינפלציה הכוללת בכלכלת המדינה".

החדשות מגיעות כאשר ממשל ניוסום הציע לשלוח צ'קים של 1,000 דולר לעובדים בבתי חולים ובבתי אבות כהכרה בעבודתם המסוכנת במהלך המגיפה. כ-600,000 עובדים יהיו זכאים לכסף, שיגיע לכל מי שעובד בבית חולים או בבית אבות – כולל רופאים, אחיות וצוות תמיכה אחר.

לעובדים יובטח המחאה של 1,000 דולר. אבל אם חברות יסכימו להוסיף עוד 500 דולר, המדינה תשווה את זה בסכום כולל של 2,000 דולר.

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות