Connect with us

תרבות ובידור

"בעידן גלובלי אפשר לעשות הכל, פשוט ישנים מעט מאוד"

היא חיה על קו לוס אנג'לס-תל אביב ומלהטטת בין מגוון עיסוקים ואתגרים * הילדים שלכם כבר מזמן יודעים שהיא נעמה סופר על * עכשיו נעמה אתל מגשימה לעצמה חלום נוסף ומככבת בחג החנוכה בישראל במחזמר 'רפונזל' אותו היא הפיקה, כתבה ושיווקה * ראיון חגיגי ותודה מכל הלב לדודי, הבעל האוהב והתומך

נעמה אתל היא סוג של וונדר וומן. היא חיה על קו ארה"ב-ישראל ומלהטטת בין מגוון עיסוקים ואתגרים, את כולם היא עושה בהתלהבות בלתי נלאית. אתל היא כוכבת הילדים "נעמה סופר על", היא מפיקה בהתנדבות את המופע "פסטיפאן" שמביא לארצות הברית מדי שנה את כל כוכבי הילדים מישראל להופעות בפני הקהילות היהודיות, והיא אמא במשרה מלאה לשלוש בנות אנרגטיות. ועם כל הכבוד להספק מעורר ההשראה שלה, רבים ודאי זוכרים אותה מלהקת חמסה.

נעמה פרצה ב-2003 עם להקת הבנות המיתולוגית שאחראית ללהיט הקליט "אתה חייב למות עליי". לאחר פירוק הלהקה היא מצאה את עצמה עם כרטיס בכיוון אחד ללוס אנג’לס, כאן התאהבה באיש העסקים דודו מלכה, הקימה משפחה והגשימה את החלום האמריקאי.

לקראת חנוכה הגיעה נעמה לישראל כדי לככב במחזמר שהפיקה לעצמה, "רפונזל", לצידם של טל מוסרי, אוולין הגואל ומרטין אומנסקי. כוכבת הילדים המקומית הייתה אחראית על המופע השאפתני מתחילתו ועד סופו. היא כתבה טקסטים ושירים, הלחינה, תכננה את התפאורה והתלבושות, סגרה חוזים עם השחקנים שמופיעים לצדה, שיווקה את המופע, ואפילו התנהלה מול הוועדים ומכרה כרטיסים. את החזרות למופע היא ניהלה באופן טראנס אטלנטי כאשר הבמאי וצוות השחקנים עלו מולה בסקייפ ובמקביל כפילה שלה ביצעה את תפקידה בחזרות עם השחקנים. רגע אחרי שנחתה בישראל היא  כבר נכנסה למרתון של חזרות קדחתניות עד לעליית ההצגה בחנוכה.

בואי נלך קצת אחורה. כל העשייה שלך הייתה בישראל, מה גרם לך לעזוב ולהשתקע בלוס אנג'לס?

"אחרי שחמסה התפרקה נסעתי לארה"ב כי יש לי משפחה שם. רציתי קצת להתנתק ולנקות הראש. החלטתי לנסוע לחופשה  ואז הכרתי את בעלי דויד. אחרי ארבעה חודשים כבר נישאנו. השתקעתי באמריקה ובעצם הורדתי לי מהראש את הבמה. אמנם הופעתי פה ושם באירועים והמשכתי לשיר אבל זה לא היה בראש מעייני".

מתי חזרת להופיע?

"יש לי שלוש בנות בגילאים 13, 12 ו-9. כשהבת הקטנה שלי הייתה בת 3 רצינו להביא לכבוד יום ההולדת שלה אומן מישראל שישעשע את האורחים. סגרתי עם אומן מסוים שיגיע ויופיע בפני כל הילדים, אבל ברגע האחרון הוא ביטל. כבר הזמנתי אורחים וסגרתי אולם אז החלטתי להביא במקומו כמה אומנים ולערוך מופע לילדים. כך גם התחיל הפסטיפאן. במקרה".

מהו הפסטיפאן בעצם?

"הפסטיפאן הוא מופע שמשלב הופעות של כמה אומנים מישראל. זו כבר השנה השישית שהאירוע מתקיים. בשנתיים הראשונות הוא התקיים רק בארה"ב והוא הגיע גם לישראל בשלב מאוחר יותר כשהיה ביקוש. אנחנו מקיימים את המופע כל קיץ. המופע הזה הגיע מתוך מחשבה לקרב את הילדים היהודים והאמריקאים לתרבות הישראלית. 

"בהתחלה לא חשבתי להרים את המופע הזה גם כאן בישראל, אבל קיבלתי הצעות, וגם האומנים רצו. הבאתי לאמריקה המון אומנים. יובל המבולבל, הדוד חיים, חני נחמיאס, טל מוסרי, משה דץ, ועוד רבים וטובים. בשלב מסוים הופעתי איתם גם וכך יצרתי את נעמה סופר על".

למה "נעמה סופר על"?

"כי הדמות שלי היא לא גיבורה רגילה. הכוח שלי הוא מהשירה והמסר שאני רוצה להעביר הוא שכולנו יכולים להיות גיבורי-על בלעשות דברים ולעזור לאחרים. אני עוזרת לאנשים באמצעות השירה שלי".

הייתה חסרה לך הבמה כשיצרת את נעמה סופר על?

לא, לא תכננתי לחזור לבמה, זה לא בא מלחץ, זה פשוט   לקח אותי לשם".

הילדים בארה"ב שונים מהילדים הישראלים?

"ברור.   מדובר בילדים שגדלים באטמוספירה אחרת. הילדים הישראלים יותר חריפים ופלפלים".

איפה את רואה את האמריקאיות בבנות שלך?

"יש להן את העדינות של האמריקאיות אבל הן הכי ישראליות. הן שובבות קטנות".

מדוע בחרת מכל האגדות להעלות דווקא את רפונזל, מאיפה זה הגיע?

"האמת היא שיש לי שיער מאוד ארוך וכשחשבנו להעלות אגדה כמופע, ישר חשבתי על רפונזל עם צמתה הארוכה. חוץ זה שהיא נסיכה מגניבה שובבה היא יוצאת למסע. היא לא יודעת לאן היא הולכת ומה היא מחפשת והיא ניזונה מהאמא החורגת שלה מבלי לדעת שהיא חורגת כשזו משקרת לה כל השנים".

איך זה מקביל למציאות שלך? נשמע על פניו שלא נתקלת באף קושי והכל בא לך בקלות.

"ממש לא. אני עובדת מאוד קשה ושום דבר לא 'קורה לי' או בא לי בקלות".

מה הטריגר לעשייה כה ענפה?

"אני אוהבת להיות על הבמה אני אוהבת לשיר ולשמח. אני מכורה לעשייה, אני לא בן אדם שיושב בבית ולא עושה כלום. אני מלמדת את בנותיי לעבוד קשה. הן רואות אותי מג'נגלת בין ילדים לעבודה להפקות, לבישולים לעבודה".

ושום דבר לא הולך לאיבוד בדרך? אף אחד מהדברים האלה לא בא על חשבון השני?

"קודם כל אני עדיין אמא במשרה מלאה וזה קצת צובט לראות את זה נפגע. הילדות שלי אמנם מצטרפות אליי בשבוע הבא, אבל זה לא פשוט לעזוב את הבית ואותן לשבועיים".

את בעצם חולשת על כל תחום במחזה – כתבת והלחנת את השירים, היית אחראית על התפאורה ובעצם מעורבת כמעט בכל אספקט. זה מגיע מרצון לשלוט?

"אני מודה שאני לוקחת על עצמי הרבה, אני די וורקהולקית. ברור שיש אנשים שעוזרים לי אבל כשאתה עושה משהו מתחילתו עד סופו אתה עושה אותו הכי טוב כמו שאתה רוצה שזה יבוצע".

איך מפיקים ומרימים הפקה כמו רפונזל בשלט רחוק?

"אנחנו חיים בעידן גלובלי היום. יש טלפון ומסנג'ר ושיחות וידאו. היום הכל מתנהל בטלפון כולל תדרוכים, בין אם זה לעשות חזרות עם השחקנים או הבמאי. אפשר לעשות הכל, פשוט ישנים מעט מאוד. אבל זה לא נורא, גם ככה את לא יכולה לישון כשאת עסוקה".

מי המשענת שלך, מי עומד מאחוריך?

"בעלי וההורים שלי. בעלי דודי הוא כתף ענקית. הוא תומך בכל דבר שאני עושה".

יש לך רגעי משבר? קטעים שאת אומרת "לא יכולה יותר"?

"אני יכולה לכעוס על משהו אבל אני אף פעם לא אומרת שאני לא יכולה יותר. יש אנשים שמכעיסים אותי וסיטואציות שמכעיסות. כל יום יש משברים בעבודה שלי, וכל יום זה מסתדר. השוק עצמו כולו אפס אנד דאונס, יש דברים יותר פשוטים ויש פחות".

מה הכי קשה?

"קשה לי רק שאני לא עם הבנות שלי ובעלי. זה והטיסות הארוכות שלא נגמרות. מעבר לזה הכל שטויות".

מה המסר שלך כאישה לעולם?

"יכולתי לשבת בבית ולא לעשות כלום אבל בחרתי לעשות משהו בשביל עצמי, להוות דוגמה ושתהיה לי תכלית לחיים. זה מסר לבנות ולנשים – אנחנו יכולות לעשות מה שאנחנו רוצות. ואם כר מדברים על העשייה כאישה, היו גם מקרים שדיברתי באסרטיביות ולא קיבלו את זה, כשאני יודעת שאם הייתי גבר והייתי אסרטיבית, היו מקבלים את זה אחרת. לפעמים אני מרגישה את ההבדל הזה, בין להיות אישה מפיקה ויוזמת למפיק שהוא גבר".

עדיין יותר קשה לאנשים לקבל אישה כבוסית?

"ב-99 אחוזים מהמקרים אין בעיה, אבל לפעמים יש את האחד שירים גבה על זה שאת אישה ואת אסרטיבית, על זה שאת אישה שעושה לבד ומעזה. זה כנראה עדיין מוזר לחלק מהאנשים שאישה יכולה לעשות הכל בצורה הזאת. עובדה שרוב המפיקים הם גברים. גם בגלל שאני גם אמנית בעצמי זה קצת אחרת כי את צריכה להיות בוסית של מישהו שאת איתו על הבמה והדינמיקה שונה. כשאת צריכה לשחק עם מישהו את לא יכולה להיות אסרטיבית מדי. לא שהייתה לי אי פעם בעיה עם זה, אבל הדינמיקה היא פשוט שונה".

איך נראה יום של מפיק?

"יש את המפיקה שאני בארה"ב ויש את זו שבארץ. בלוס אנג'לס העבודה שלי מתחילה משעות הערב עד 3 בבוקר, אחר כך אני קמה מהמיטה, שולחת את הבנות לבית הספר ומשם אני על המחשב עד 12 בצהריים. אחר כך זה לקפל כביסה, לבשל ולעשות כל מה שעקרת בית עושה. זה מטורף אבל מתרגלים. היום הרגוע שלי הוא יום שישי ואז כולי בהכנות לשבת וזה עושה לי טוב".

את באמת סופר על.

"כן, מי שמכיר אותי יודע שאני קצת משוגעת, מה לעשות".

לחץ להגיב

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

תרבות ובידור

רצח בהוליווד הילס: החבר לשעבר חשוד בהריגת הפסיכולוגית הסקסית

Published

on

פסיכולוגית הוליוודית שהייתה מאורסת בעבר לשחקן והקומיקאי דרו קארי נרצחה בסוף השבוע על ידי חברה לשעבר לשעבר לאחר שפג תוקפו של צו הרחקה שביצעה נגדו. ד"ר איימי הרוויק, 38, נמצאה חסרת הכרה בשטח לשעה 1.15 בבוקר בשבת לאחר שכוחות משטרה הגיבו לדיווח של "אישה זועקת" בשכונה בהוליווד הילס. לטענת המשטרה היא הושלכה ממרפסת ביתה בקומה השלישית. גארת 'פורטהאוס, 41, נעצר בשבת אחה"צ בדירתו בפלאיה דל ריי בחשד לרצח. הרוויק אמרה בעבר לחברים שהיא חוששת שהוא יפגע בה. היא הגישה נגדו צו הרחקה אך הוא פג לפני כשבועיים.

הארוויק, מחברת הספר "התנ"ך המיני חדש לנשים", היה ארוסתו לשעבר של קארי, המארח של תוכנית הטלוויזיה "המחיר הוא נכון". השניים נפרדו בשנת 2018 לאחר רומן שארך יותר משנה. על פי פרופיל הלינקדאין שלו, פורטהאוס עבד כצלם וכמהנדס תוכנה ומפתח. תפקידו האחרון היה כמשווק מותגים באינטרנט. עמוד הטוויטר שלו מלא בציוצים ביקורתיים כלפי הנשיא טראמפ.

הרוויק הייתה מטפלת מינית ומשפחתית ידועה באזור הוליווד. את התואר שלה בפסיכולוגיה קיבלה מהאוניברסיטת פומונה, קליפורניה. היא גם בעלת תואר שני באומנויות בפסיכולוגיה קלינית מאוניברסיטת פפרדין. בשנת 2015 הופיע הארוויק בסרט התיעודי המקוון הפופולרי תחת הכותרת Addicted to Sexting. הרוויק גם פרסמה מאמרים באתרי חדשות וייעוץ מקוונים שונים. על פי אתר האינטרנט שלה, הרוויק עבד ממשרד בשדרות סנטה מוניקה. היא הציעה טיפולים שבועיים במחיר של 200 דולר לפגישה.

המשך לקרוא

תרבות ובידור

בריטניה: מה גרם למותה של מנחת הריאליטי "אי האהבה"?

Published

on

קרוליין פלאק, אשת טלוויזיה ידועה בבריטניה שהנחתה את הריאליטי "אי האהבה" של רשת ITV ותוכניות אחרות, נמצאה מתה בסופ"ש האחרון בלונדון והיא בת 40. עורך דין מטעם המשפחה מסר שהיא התאבדה ונמצאה ללא רוח חיים בביתה.

ב-2015 החלה פלאק להנחות את ריאליטי השידוכים "אי האהבה" הבריטי שבו הקהל בוחר בכל שבוע את הזוג שהוא הכי פחות אוהב, עד שנשאר רק זוג אחד. פלאק עזבה את התוכנית בדצמבר אחרי שהואשמה בתקיפת בן זוגה, הטניסאי לואיס ברטון. "קרוליין היתה חברה אהובה בצוות 'אי האהבה' ואנחנו משתתפים בצער המשפחה", נאמר בהודעה של רשת ITV. לורה ויטמור, שהחליפה אותה בהנחיית התוכנית, כתבה בטוויטר "מנסה למצוא את המלים אבל לא מצליחה". ב-2014 היא זכתה בתוכנית הריקודים Strictly Come Dancing בה הופיעה עם הרקדן פאשה קובאלב. היא הנחתה תוכניות ריאליטי שונות, בהן !I’m a Celebrity … Get Me Out of Here! Now.

פלאק, שהיו לה בני זוג מפורסמים, כמו הנסיך הארי והזמר הארי סטיילס, כיכבה בצהובונים הבריטיים שחיטטו בחייה ומתחו עליה ביקורת. הצהובון "הסאן" סיקר בהרחבה את התנהגותה כלפי בן זוגה לואיס ברטון. אחרי שנודע דבר מותה, יצאו רבים ברשתות החברתיות נגד הצהובון.

בפוסט שפירסמה באינסטגרם ב-2019 כתבה פלאק שהיא "במקום מוזר מאוד" וקשה לה לדבר על זה. היא אמרה אז שבכל פעם שהיא מנסה לשתף מישהו במה שהיא מרגישה הוא מכנה אותה "ריקנית". "אני חושבת שזאת הסיבה שאנשים שומרים את רגשותיהם לעצמם", כתבה. "אני שונאת לדבר על התחושות שלי. הפחד הגדול שלי הוא להיהפך לנטל על אחרים".

"אי אהבה" היא תוכנית פופולרית בבריטניה, אבל מעוררת מחלוקת בגלל בריאותם הנפשית של משתתפיה. שניים מהמשתתפים בה התאבדו – סופי גריידון ב-2018 ומייק תאלנסיטיס ב-2019. מותם עורר דיון בבריטניה בקשר לאתיות של תוכניות ריאליטי ולמחויבות של רשתות הטלוויזיה כלפי המשתתפים בהן. 

המשך לקרוא

תרבות ובידור

אני חייבת הרבה לאקסים שלי!

Published

on

אורני זיגמן כיכבה בארץ ב"זנזורי", הפיקה סרטים ומחזות אבל הרגישה שזה לא מספיק * הלימודים ב-AFI חיזקו אצלה את התחושה שההיא נועדה להיות במאית * סרטה הראשון, Marriage Material, העוסק בדרישות הלא מציאותיות מנשים בכניסה למוסד הנישואין, נרכש ע"י אולפני פוקס * ראיון חשוף 

סרטה הרטרו-מוזיקלי של אורני זגמן Marriage Material מספר  על הדרישות הלא מציאותיות של החברה כלפי נשים, ונרכש לאחרונה על ידי פוקס סטודיו. הסרט הקצר הזה של אקשן גדול ואפל להפליא צבר שבחים רבים בפרופיל גבוה, כולל :'הסרט המוזיקלי הטוב ביותר' ברוד איילנד', 'הסרט המוזיקלי הטוב ביותרw בפסטיבל הקולנוע במנהטן ופרס האוסקר לסרט סטודנטים. תמצית העלילה: אחר שהחבר שלה דוחה את הצעת הנישואין שלה, לאה מאשפזת  את עצמה למוסד 'הכלה הפורחת המאוחרת'; מוסד שאורז מחדש נשים להיות "חומר נישואין" בכל מחיר על מנת לשכלל ולשדרג אותן עבור בני זוגן האידיאליים.

נפגשנו לשיחת רקע בבבית קפה החביב עלי, שעה שקרני שמש חורפיים מרצדות בשערה הבלונדיני של אורני זגמן. 

אורני : "נולדתי וגדלתי בישראל למשפחה פולנית / יוונית. מאז שאני זוכרת את עצמי רציתי להיות שחקנית. להוריי לא היה שום קשר לאומנויות הבמה (אם כי אמי אומרת שקיבלתי ממני את כישורי הריקוד שלי), אך הם תמיד תמכו בי בעקבות החלומות שלי. ליום הולדתי השלוש ביקשתי שיבנו לי במה בחדר, עד כדי כך. 

"בישראל סיימתי את בית הספר לאומנויות הבמה 'בית צבי' והפקתי מספר תוכניות טלוויזיה, סרטים ומחזות. השתתפתי בסדרה האלמותית 'זנזורי', באחד התפקידים הראשיים. רק בסוף שנות העשרים לחיי, אחרי סדנת קיץ בניו יורק, הבנתי שאני רוצה לכתוב ולביים. כשחקנית, מעולם לא היה לי את החלום ההוליוודי, אבל כבמאית רציתי מאוד.

"למזלי התקבלתי ל-AFI (המכללה האמריקאית לסרטים) ועברתי ללוס אנג'לס".

האם הרקע שלך השפיע על החלטתך להפוך לקולנוענית?

"ההחלטה להיות יוצרת פירושה לבחור בחיים לא יציבים. לאחר התמיכה של המשפחה שלי, שתמיד דחפה אותי ללכת לפי הרצונות שלי ולהצליח לעשות את מה שאני אוהבת אפשרה לי להיות קולנוענית. באשר למעבר ממשחק לעשיית קולנוע, אני זוכר שבבית הספר למשחק, חברים תמיד היו מבקשים ממני לאמן אותם לתחרויות מונולוגים. מעולם לא זכיתי בתחרות בעצמי אבל התלמידים שאימנתי תמיד הצליחו. הייתה לי תחושה שאולי טוב לי כבמאית, אבל אז  עוד החלום שלי להיות שחקנית היה גדול יותר. 

"אחרי כמה שנים של משחק, הבנתי שאני לא 'הכלי' הטוב ביותר לבמאים. תמיד היה לי הדחף ללכת מאחורי המצלמה ולביים את הסצנה אחרת… חוויית המשחק שלי ומשמעת הריקודים נתנו לי את הביטחון להפוך  לקולנוענית".

אילו אתגרים את רואה עבור יוצרות קולנוע? מה התקוות שלך לעתיד?

"מספר יוצרות הקולנוע לעומת היוצרים  מצביע על האתגר העיקרי הברור, אשר (ברוך השם) משתנה בהדרגה בזמן שאנחנו מדברים. לאורך ההיסטוריה ראינו יותר מדי סרטים בבימויו של גברים בלבד, ויותר מדי פרסים שהגיעו רק ליוצרי קולנוע גברים. ההתבגרות בצל הנוף הקודר הזה יצרה קשיים לנשים שרצו להשיג את אותו חלום. לא היו מודלים לחיקוי. זה משתנה עכשיו, ואני באמת מרגישה את זה כל יום, אבל עדיין יש כל כך הרבה עבודה לעשות. 

"אני חושבת שהאתגר הגדול ביותר שלי כקולנוענית מגיע כשאני מתחילה לחשוב על להיות אמא. אני כבר בת 36 ואני יודעת שהשעון הביולוגי שלי מתקתק. לדעת מה צריך כדי לעשות סרט, לא קל לדמיין איך הוא ייראה עם תינוק. אני רואה הרבה יוצרות קולנוע שמתמודדות עם הדילמה של להפוך לאמהות, ואני מניחה שאתם פשוט תגרמו לזה לעבוד … כל כך הרבה נשים מצליחות להיות אימהות עובדות, זה אתגר גדול לכולם".

למה השחקנים שמים לב אצלך קודם?

"אני מאוד ישרה קדימה ולעולם לא מסתירה את מה שאני מרגישה, אפילו כשהפידבק אינו חיובי. אני ישראלית, זה חלק מהטבע שלי. אני שמה לב ששחקנים באמריקה מעריכים את התכונה הזו שלי. כנות נוספת יוצרת אמון מידי בינינו. מכיוון שבמשחק, יש לי שפה משותפת זו עם שחקנים ותובנות מושכלות. השחקנים שלי יודעים שאני אעשה הכול כדי להוציא מהם את הביצועים הטובים ביותר שלהם והם גם יודעים לסמוך עלי אם אני חושבת שהמשחק שלהם היה מספיק גדול כדי להמשיך הלאה. האמון הוא הכול. אני תמיד משתפת את החוויות האישיות שלי עם השחקנים שלי. אם אתה רוצה שמישהו יהיה פתוח לחלוטין וייתן לך את ליבו, פשוט תעשה את זה. הפסיכולוגית שלי עשתה זאת איתי בפגישה הראשונה שלנו וזה אחד הדברים הרבים שלמדתי ממנה".

ספרי לנו על הסרט שלך, Marriage Material.

"מדובר בסרט-מחזמר-קומדיה, אפל וקצר על אישה בשנות השלושים לחייה. לאחר שהחבר שלה דוחה את הצעת הנישואין שלה, היא מחליטה לבדוק את עצמה במוסד של "הכלה הפורחת המאוחרת", המחזירה ומשפצת נשים מחדש ל"חומר נישואין". הסיפור עוקב אחר לאה שוורצמן, אותה מגלמת גוון הולנדר, שהולכת בדרך לפגוש  ולממש את המוסכמות של החברה לגבי האישה המושלמת. המוסד מנוהל על ידי גורו השדכנית, ינטה פלדמן (לורה גנן הנפלאה) שמשכללת  את הנשים עבור בעליהן האידיאליים בכל מחיר. הסרט עוסק בפחד מבדידות, באובססיה לזיווג ובקורבנות שנשים מקריבות לאהבה או סתם "להיצמד אל הכללים " ולהיות חלק מהנורמה של המערכת האקולוגית".

מהיכן הגיעה ההשראה לסרט הזה?

"ובכן, אני חייבת הרבה לאקסים שלי! בזכות מערכות יחסים כושלות רבות, הסרט הזה התממש. אז כן, חוץ מחלק של המוסד, המסע של לאה די מבוסס על החוויות שלי. ישראל היא מקום בו נשים רווקות מעל גיל שלושים נפגעות, ואני הייתי אחת מהן או לפחות הרגשתי כמו אחת… הגעתי לסיפור הזה לאחר שפגעתי בקיר עם חבר אחר, וחשבתי שאהבה (ונישואין) לעולם לא יקרו לי. הוקסמתי מהרעיון הזה של מקום שיכול ללמד אותך כיצד להפוך לחומר נישואין ולהתאים אותך הכי טוב לסטריאוטיפ הזה. והסרט מדבר בעד עצמו, אני מקווה. 

מבחינת סרטים משפיעים, הסרט 'הלובסטר' של יורגוס לאנתימוס היה ההשראה הגדולה ביותר שלנו. אני מעריצה את יורגוס וכל סרט שהוא מביא לעולם.".

את ידועה בסיפורים ההומוריסטים שלך. 

"ענייני הנושאים האפלים תמיד סיקרנו אותי, אבל אני מוצאת שהקומדיה היא הדרך הטובה ביותר להעביר מסר. כשדברים איומים קורים סביבי או איתי (או משפחתי), אני תמיד מחפשת את ההומור בסיטואציה. 

"כשסבי מת בביתו בפלורידה, משפחתי ישבה בחדר הסמוך ותכננה את הלווייתו בישראל. למותר לציין שהעברת גופה לישראל אינה התהליך הקל ביותר. זה מגוחך. וכשאבא קרא לי להשתתף במתרחש, אני רק זוכרת שהקלדתי רעיונות בטלפון שלי בזמן שדיברנו. ממש עובדה. לפעמים זה עוזר לי להתנתק מהוויה ברגע. אני מאמין שהפרשנות הטובה ביותר מועברת כשאנשים צוחקים. במיוחד כשהמצב מקרין על חייהם והם יכולים לצחוק על עצמם. משפחתי עכשיו יודעת שהדברים הכי מטורפים שקורים לנו יגיעו יום אחד למסך". 

מאיפה את שואבת את ההשראה שלך?

 "מבחינת הכתיבה, אני תמיד מקבלת השראה מסיפורים אישיים שאני שומעת. מחבר, מבן משפחה, מהחוויה שלי או אפילו של אדם זר. זה בטח מבוסס על משהו אמיתי בשבילי לכתוב עליו. כבמאית אני מקבלת השראה ממש מכל מה שאני רואה; סרטים, ספרים, תיאטרון, אמנות, ציטוטים, גרפיטי רחוב -הכול."

מה השלב הבא?

הסרט יהיה זמין בקרוב במהדורה הקצרה שלו. אני מפתחת עכשיו את הסרט הקצר למהדורה שלמה כוללת סידרה מוזיקלית עבור QUIBI שרכשו אותו, אני מאוד נרגשת ממנו. כמו כן, אני בשיחות על הפיכת הסרט למופע של ברודווי, שהוא חלום גדול. כש-Marriage Material.

יהיה מבושל, אני מתכננת גם לביים סרט עלילתי. אז תאחל לי בהצלחה"!

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות