Connect with us

קהילה

ביציות הזהב של טליה וירין

Published

on

זוגות רבים המבקשים להביא ילד לעולם ומתקשים בכך, מצליחים במשימה המאתגרת בזכות הסוכנות המובילה לתרומת ביציות  של טליה וירין קסטיאל-כץ – The Chosen One Egg Donation Agency, המתמחה בסיוע לזוגות ויחידים המשתוקקים לילד מתרומת ביצית יהודיה * חשיפה

אין ספק שאחד התחומים הצומחים בצורה חדה ביותר בעשורים האחרונים הוא תחום הפוריות ותרומת הביציות. יותר ויותר אנשים נתקלים בקשיים בהבאת ילדים מסיבות רבות ומגוונות. נשים רבות הרוצות להביא ילד לעולם ומתקשות או שאינן יכולות כלל לייצר ביציות, נאלצות לעבור הליך של תרומת ביציות. לתרומת ביציות פנים רבות. נשים בגילים שונים מגיעות לנקודה הקריטית הזו בשלבים שונים של הניסיונות להרות. חלקן הגדול אכן נאלצות לעבור את התהליך בגלל גילן, אצל אחרות מדובר בפגיעה שנגרמה מטיפולים כימותרפיים או ממחלה, יש מי שמוטציות גנטיות פוגעות אצלן באיכות הביציות והעוברים, יש מי שכבר בצעירותן סובלות מכשל שחלתי מוקדם, אליהן ניתן להוסיף זוגות חד מיניים או הורים יחידנים/יות הזקוקים לביציות על מנת ליצור עוברים.

כבר שנים רבות שאנשים אלו מצליחים להביא ילדים לעולם בזכות "הסוכנות הנבחרת לתרומת ביציות" – The Chosen One Egg Donation Agency, המתמחה בעזרה לזוגות ויחידים המשתוקקים לילד מתרומת ביצית יהודייה

טליה וירין קסטיאל – כץ תמיד רצו ילדים, אך כמו זוגות רבים הסובלים מבעיות פוריות או בעיות אחרות העומדות בפני החלום, הם ידעו שלא יוכלו לעשות זאת בדרך הטבעית והקלה.  לאחר תקופה לא קלה של התבלטויות הם הבינו שהדרך הטובה ביותר להביא ילד היא באמצעות אם פונדקאית. "לא היה לנו מושג למה לצפות. לא היה לנו מי שינחה אותנו, יעודד אותנו או יתמוך בנו", מספרת טליה, "לא ידענו מה נכון ומה לא, הרגשנו חסרי אונים ואבודים. ידענו שכל החלטה שניקח תהיה גורלית. היינו מבולבלים מכל המומחים, הרופאים, עורכי הדין, סוכנויות הפונדקאות, מעבדות ויועצים פיננסיים איתם דיברנו. לא היה לנו כסף רב בשלב הזה. עברנו תהליך כואב ויקר שמבחינה רגשית זיעזע אותנו. זו הייתה תקופה מסתכלת ומתוחה".

התהליך היה מורכב, ארוך ומתיש אך בסופו של דבר, הצליחו טליה וירין להביא ילד לעולם. כבר אז, כשהם היו בבית החולים, מחזיקים ומתבוננים בהתרגשות בתינוקם הרך, הם החליטו שהם רוצים לעשות משהו למען זוגות אחרים כמוהם שרוצים להיות הורים אך לא יכולים להרות. "אפילו ברגע המאושר ביותר שלנו, העציבה אותי המחשבה 'איזה מזל שסוף סוף יש לנו תינוק בריא ויפה משלנו", אומרת טליה בכנות "ידעתי שלא לכולם יש כזה סוף שמח'. הרגשתי תשוקה עזה לעזור לאחרים להגשים את חלום ההורות שלהם".

אותו הרגע היה רגע מכונן בחייה של טליה והביא אותה להקמת הסוכנות הנבחרת לתרומת ביציות (The Chosen One Egg Donation Agency), המתמחה בעזרה לזוגות ויחידים המשתוקקים לילד מתרומת ביצית יהודייה: "רציתי שתהיה להם ההדרכה והתמיכה שהיינו רוצים שיהיו לנו כאשר עברנו את אותו התהליך. המטרה היא לעזור למצוא את תורמת הביצית המתאימה ביותר או את הפונדקאית המתאימה ביותר ללקוחות שלנו, תוך כדי שימוש בשירותים הרפואיים, המשפטיים, הדתיים והפיננסים הטובים ביותר שיש. בנינו צוות חזק של מומחים מובילים שעוזרים בכל שלב בדרך בשביל שיהיה להם קל יותר.

עד כמה חשוב לזוגות יהודים שתרומת הביצית תגיע מתורמת יהודייה? ומה זה אומר אם תורמת הביצית אינה יהודייה, האם הרך הנולד צריך אז לעבור גיור?

"הורים יהודים רבים, בין אם דתיים ובין אם לאו, רוצים להבטיח שילדיהם יהיו יהודים מבחינה גנטית. זה עלול להתגלות כמסובך בעת שימוש בתרומת ביצית.

מהצד השני, ישנן תורמות ביציות יהודיות שרוצות לוודא שהילדים שנולדו מהביציות שלהן יגדלו בבית יהודי, או שיידעו שהם ממורשת גנטית יהודית. לנשים קשה לוותר על הגנטיקה שלהן אבל מרגישות בנוח יותר לדעת שהתורמת שלהן היא יהודייה, כמוהן. לבחור תורמת אשכנזייה או ספרדיה, לראות תמונות, וידיאו ופרופיל מלא מקל עליהן משמעותית."הסוכנות שלנו מתמחה בחיבור בין תורמות ביציות יהודיות עם הורים יהודיים. אנחנו מציעים מגוון שירותים והסדרים בהתאם לצרכים הספציפיים של הלקוחות ופועלים בשיתוף פעולה הדוק עם מכון פוע"ה ועם בית הדין הרבני בארה"ב, כדי להבטיח שתורמות הביציות אכן יהודיות ורווקות. אגב, המון מקומות מציעים תורמות יהודיות שאינן יהודיות כלל לצערי. בין היתר, אנו מציעים שירותי פיקוח על שלב הוצאת הביצית והעברתה ע"י גורמים רבניים מוסמכים. במידה והתורמת אינה יהודייה, הילד יצטרך לעבור גיור בעתיד. יש מחלוקות אם הביצית או נושאת ההיריון צריכות להיות יהודייה אבל מה שבטוח כל הרבנים מסכימים שאם תורמת הביצית יהודייה והיא נושאת ההיריון, משמעו שהתינוק יהודי ב- 100% ואין צורך בגיור"

מהם הפרטים מקבלים הפונים אליכם לגבי התורמת?

ירין: "בשלב ראשון נעשית שיחת זום עם טליה. מכיוון שתהליך זה הוא אישי מאוד אנו רוצים להכיר את האנשים ורוצים שהם יכירו אותנו יותר לעומק. בשיחה טליה תסביר על התהליך, על הסוכנות ותראה להם את המאגר שלנו ואיך להשתמש בו. השיחה מיועדת להסביר למשפחה על לוח הזמנים ולמה לצפות מהתהליך הזה. לא פחות חשוב – לשמוע מה הצרכים והבקשות של כל משפחה. ברגע שההורים מקבלים גישה למאגר החדשני והמקוונן שלנו הם מקבלים גישה למאות פרופילים של תורמות. אנחנו שמים דגש על איכות ואמינות הפרופילים של התורמות שלנו מה שהופך אותו, ללא ספק, לאחד ממאגרי הפרופילים המושקעים והמפורטים ביותר שיש היום בעולם. "פרופיל מלא של התורמת כולל מידע בסיסי של גובה ומשקל של כל תורמת ושל כל המשפחה כולל אחים וסבים, רקע גנטי של התורמת כולל מחלות במשפחה אם יש, תחומי עניין ותחביבים של התורמת, תמונות של התורמת כשהיא הייתה ילדה, כמתבגרת ואיך היא נראית היום (מעל 30 תמונות באיכות גבוהה), לחלק מהתורמות יש תמונות עם המשפחה שלהם. הסוכנות שלנו היא היחידה בעולם שעושה וידיאו לכל תורמת, זה מאפשר למשפחה לדעת איך התורמת שלהם נראית, מדברת, מחייכת ומציגה את עצמה, דבר המקל על החיבור לתורמת ועל התהליך".

כמה זמן לוקח מרגע הפניה אליכם ועד קבלת התרומה?

"התהליך עצמו לוקח בין חודשיים לשלושה. זה תלוי איפה התורמת ממוקמת, האם עשינו לה כבר בדיקות מקדימות, האם היא תורמת שכבר עברה את התהליך הזה, האם היא עשתה את הבדיקות הגנטיות וכדו'".

אתם עוזרים למשפחות רק מקליפורניה? יש לכם עוד סניפים?

"הסוכנות שלנו היא בינלאומית. הסניף הראשי של הסוכנות נמצא בשדרה החמישית במנהטן,ניו יורק. יש לנו משרד באנסינו בלוס אנג׳לס, בסן דייגו, אורלנדו פלורידה ובתל אביב. הסוכנות שלנו עוזרת למשפחות מרחבי העולם כולל משפחות מאוסטרליה, קנדה, ישראל, אירופה, דרום אפריקה וכמובן מארה״ב".

מי הם רוב הזוגות הפונים אליכם? זוגות דתיים, מסורתיים, חילונים? באילו גילאים? 

ירין: "כשטליה התחילה את הסוכנות היא הייתה בטוחה שהיא תעזור רק לקהילה הדתית בארה״ב, אבל מהר מאוד היא הבינה שכל יהודי שזקוק לתורמת ביצית יעדיף להיעזר בתורמת יהודייה. הסוכנות עוזרת לכל האוכלוסיות: דתיים חרדים, מסורתיים, הורים בודדים וגם לקהילה הגאה. אנחנו מאמינים שאנחנו צריכים לעזור לכל יהודי באשר הוא, ללא אפליה. חלק מהנשים שפונות אלינו עברו את גיל  40, חלקן מגיעות עם מחלות גנטיות מסובכות או חלו במחלה קשה שלא מאפשרת להן להיכנס להריון, מחלות שונות בשחלות או בייצור הביציות וכדומה. אין גילאים מסויימים לחוסר פוריות. עזרנו לבחורה בת 20 לבחורות בנות 45 וגם 50 פלוס, רוב נשים מגיעות לסוכנות אחרי שהן ניסו כמה פעמים טיפולי פוריות ותרומה היא המוצא האחרון עבורן".

מי הן התורמות? יש משהו שמאפיין אותן? 

"טווח הגילאים של רוב התורמות נע בין 19 ל-30. הן צריכות להיות בריאות נפשית ופיזית, לא מעשנות וכמובן לא משתמשות בסמים. חלקן סטודנטיות או בעלות תואר. אלו בד"כ נשים שמרגישות שלעזור למשפחה יהודית אחרת זו מצווה. אנו דואגים לתורמות המקסימות שלנו, תומכים בהן כאילו היו הילדות שלנו ומוודאים שהן מרגישות הכי בנוח בתהליך. איכות התורמות, מאגר המידע והשירות שתקבלו מהסוכנות שלנו תמיד יהיה ברמה הכי גבוהה. על זה אנחנו לא מתפשרים ולא נפסיק עד שנקבל הודעה על הריון או על לידה.

"אנחנו עובדים לפי דרישות ה-FDA האמריקאי, בהמלצת ASRM (הארגון המוביל לרבייה בארה״ב) וכיוון שאנו גם פועלים בניו יורק אנו בעלי רישיון מדינת ניו יורק (NY Tissue). בנוסף אנו חברים בארגונים של יושרה ואתיקה בתחום הפוריות (Seeds Ethics & Resolve). כל התורמות עוברות סינון קפדני ורק לאחר שהרופאים שלנו מאשרים אותן כתורמות פוטנציאליות, הן יכולות להיכנס למאגר שלנו".
בפרופיל של התורמות תוכלו למצוא:

פרופיל גופני – פיזי הכולל וידאו ותמונות מגילאים שונים, גובה, משקל, גיל, מבנה גוף, צבע עיניים, צבע / סוג שיער, גוון עור ועוד.

● רקע חינוכי – תארים, מוסדות אקדמיים, מגמות / תחומי לימוד, ציונים, שפות, תחום עיסוק ועוד.

● מיומנויות ותחומי עניין – תחביבים ומיומנויות בולטות כגון הישגים אתלטים, כישרון מוזיקלי, כישורי כתיבה, מיומנויות אמנותיות ועוד.

● רקע רפואי – היסטוריה רפואית כולל מידע על 3 דורות, (תורמת, הורים וסבים). פרופיל רפואי של האחים, תוצאות בדיקה גנטית ועוד.

● פרטים אישיים – התורמת עונה על שאלון אישיות הכולל נושאים כגון מדוע בחרה לתרום ביציות, העדפות אישיות ועוד.

● תרומות קודמות – מידע על תרומות קודמות, במידה ויש, נכלל גם הוא בתיק.

טליה: "חשוב לציין שלפני כל תרומה יעברו התורמות בדיקות מקיפות הכוללות בדיקות רפואיות, בדיקות פוריות, הערכה פסיכולוגית, סקירה גנטית מקיפה של מאות מחלות ועוד. בדיקות אלו מעלות משמעותית את הסיכוי לקבלת כמות ביציות גבוהה ומוודאות שהעוברים היוצאים יהיו תקינים ובריאים".

האם ילדים שנולדים מתרומת ביצית יכולים לקבל את פרטי התורמת בהגיעם לגיל 18?

"בהחלט לא! התרומה היא אנונימית לחלוטין, במידה וגם התורמת וגם המשפחה מעוניינים ליצור קשר בעוד כמה שנים זה אפשרי, התורמת נרשמת למאגר תורמות והילד יוכל ליצור איתה קשר בגיל 18 אבל ברוב המקרים הן התורמות והן המשפחה מעוניינים בתרומה אנונימית. חלק בלתי נפרד מהתהליך שלנו כולל הסכם משפטי בין המשפחה לתורמת המבוצע דרך עורך דין (אחד של המשפחה ואחד של התורמת) על מנת שלא יהיו מחלוקות בעתיד לגבי הבלעדיות של הביציות, עוברים או קשר עתידי בין השניים".

בני הזוג שמקבלים תרומה הם ההורים החוקיים של הילד?

"בהחלט. כל ילד שנולד כתוצאה ממחזור הטיפול יהיה שלהם. זהו חלק מההסכם המשפטי שנחתם בין שני הצדדים (הורים מיועדים ותורמת הביציות) לפני תחילת תהליך התרומה. הם נושאים באחריות משפטית מלאה לכל צאצא שייוולד מהתרומה. התורמת מוותרת על כל הזכויות המשפטיות, וכן על אחריות על הילדים שיוולדו מתרומתה. המשפחה תירשם כהורים על תעודת הלידה של התינוק".

כמה זמן לוקח למצוא תורמת מתאימה?

"מציאת התורמת המתאימה יכולה לקחת בין כמה ימים ועד כמה חודשים, תלוי במאפייני החיפוש ובזמינות התורמות הרצויות.  בדרך כלל אנו מצליחים למצוא התאמה תוך כמה ימים לכמה שבועות, אולם במצבים מסוימים (למשל כאשר להורים המיועדים יש מאפייני חיפוש ספציפיים מאוד), החיפוש עלול להימשך זמן רב יותר. לעתים קרובות, התאמה מושלמת מגיעה מהר מאוד. עם זאת, אם יש לך העדפות מאוד ספציפיות, או אם את לא מוצאת תורמת שנראית כמו ההתאמה הנכונה, נמשיך לחפש עד שנמצא את התורמת המושלמת בשבילך".

מהם היתרונות של תרומת ביציות?

"תרומת ביצית היא חלופה נפלאה לאימוץ. במקרה שבו האם המיועדת נושאת את ההיריון, התהליך יכול לאפשר לאב המיועד להיות ההורה הביולוגי ולאפשר לאם המיועדת לבחור את הילד שלה מתוך 400 תורמות מדהימות ולחוות הריון ולידה. במקרים של פונדקאות, ההורים יכולים להשתתף בלידה ולצפות בקסם של לידת תינוקם. למעשה, מעבר לפן גנטי כל שאר האספקטים הם בדיוק כמו בדרך הטבעית. התינוק נולד למשפחה שמוכנה לקראתו, רוצה אותו ושתעניק לו את כל האהבה שבעולם. תינוקות שנולדים מתרומה הם בעלי סיכוי רב יותר באופן מהותי להיוולד בריאים יותר כיוון שעברו בדיקות רפואיות וגנטיות בשלב המקדים על מנת לשלול את הסיכוי למחלות".

ניתן לקבל מספר ביציות מאותה תורמת ולשמור את התרומה בהקפאה? או שכל הביציות הנשאבות בפעם אחת, שייכות לזוג הפונה אליכם?

אנחנו מציעים שלושה מסלולים: 

תרומה מלאה- תורמת אחת למשפחה אחת. ז״א, שתורמת עושה מחזור שלם רק למשפחה הספציפית הזאת וכל הביציות שישאבו יהיו שייכות למשפחה. רוב האנשים שרוצים תרומה מלאה רוצים שיהיה להם בעתיד יותר מילד אחד או שניים. ככל שיש יותר ביציות כך גדל הסיכוי שיהיו יותר עוברים.

מסלול של 8 ביציות טריות – מסלול זה מיוחד למשפחה שרוצה ילד אחד או שניים וכוללת את כל ההוצאות של המחזור, פיצוי תורמת, נסיעות, בדיקות, חדר ניתוח, הפרייה וכל ההוצאות שיהיו חלק מהתהליך הזה. יש לנו מבחר גדול של תורמות שעושות מחזור כזה.

מסלול של 8 ביציות קפואות – לסוכנות שלנו יש בנק ביציות. ההורים המיועדים יכולים להיכנס לקטלוג ולבחור איזו תורמת הם רוצים. באותו היום הם יכולים לאסוף את הביציות ולפנות לרופא המטפל שלהם על מנת להפרות את הביציות. היתרון בתהליך הזה הוא הזמן: אין צורך להמתין ולחוש במתח. בנוסף, תהליך זה זול משמעותית מהתהליך של תרומה מלאה".

אם תשאלו את לקוחות הסוכנות של טליה הם יספרו לכם שהבחירה ב-The Chosen One Egg Donation היתה ההחלטה הטובה ביותר שעשו בחייהם.  "הסוכנות הזאת פועלת ומתנהלת בצורה שונה מסוכנויות אחרות", מספרים מורן וראובן שחובקים כבר שני ילדים בזכותה. "טליה וירין עברו את התהליך הזה בעצמם ולכן הם הבינו אותנו היטב ונתנו לנו את התמיכה והאוזן הקשבת שהיינו זקוקים לה כל כך. הם תמיד היו זמינים לכל שאלה וליוו אותנו לאורך כל התהליך וגם לאחר שנמצאה ההתאמה עם התורמת. הרגשנו שבאמת איכפת להם מאתנו".

נעמה (השם המלא שמור במערכת) אם לשני ילדים, בני שנה ושנתיים, מספרת על התהליך שעברה על מנת להביאם לעולם בעזרתה של טליה: "הגעתי אליה דרך רופאת הפוריות שלי ופגשתי אישה מדהימה. זה היה לאחר שנה של ניסיונות. הייתי בת 42 והבנתי שאני יכולה להמשיך לנסות אבל אין לי הרבה זמן וגם מבחינה נפשית ופיזית הייתי מותשת. לקח לי זמן רב לשכנע את בן זוגי אבל לאחר שיחות ארוכות, הוא הבין שזהו הפתרון הטוב ביותר. אז נפגשנו ופשוט התאהבנו אחת בשניה. 

"לטליה יש את המאגר הכי גדול לתרומות יהודיות, משהו שהיה לי מאוד חשוב, כי רציתי שהתורמת תהיה יהודייה ובעלת מטען גנטי הקרוב ביותר לשלי. בפגישה הראשונה טליה הציגה פורטפוליו של כל התורמות ושם גם היתה התורמת שלי. מוצא ההורים שלה, היה תואם למוצא ההורים שלי וגם כל השאר התאים- גובה, משקל, צבע עיניים, צבע שיער. היה לי סופר חשוב מה השכלתה ואכן, מדובר בבחורה משכילה, סטודנטית לרפואה. קיבלתי גם תמונה שלה בתור ילדה קטנה ואיך שהיא נראית היום. התורמת גם צילמה סרטון וידאו בו סיפרה למה היא החליטה לתרום. היה לי חשוב שהמניע שלה לא יהיה רק כספי.

"יש עוד מקומות שעוסקים בתרומת ביציות, אבל היתרון הענק שיש במקום הזה שאין באחרים הוא השירות והבדיקה לפרטי פרטים. קיבלתי נתונים על התורמת שכללו כל פרט שניתן להעלות על הדעת; נתונים רפואיים שלה ומשפחתה, הכל נבדק. בנוסף כל תורמת צריכה להיפגש עם פסיכולוגית והן מחוייבות לעבור בדיקות גנטיות. 

"לאחר שבחרנו את התורמת, נשאבו ממנו הביציות והן הופרו עם זרעו של בן זוגי. חמישה ימים לאחר שהביציות הופרו והוקפאו, הן עברו לבדיקה גנטית וכרומוזומים, זהו משהו שאני בחרתי לעשות, בארץ לא עושים את זה בגלל התנגדות הרבנים (שאומרים שכך ניתן לבדוק את מין הילוד וזה אסור). לי היה חשוב לדעת שהעובר שאנו מחזירים לרחם יהיה בריא וללא כל בעיות. חודש לאחר מכן, סימנו בתוך הרחם היכן כדאי להכניס כדי שההריון יקלט בצורה הטובה ביותר. אני נקלטתי מייד וילדתי בן ושנה לאחר מכן, ילדתי בת, מאותה תורמת. עכשיו נותרו לי עוד מספר עוברים מוקפאים ובקרוב מאוד אני עומדת לעבור החדרה של עובר נוסף. הילדים אגב, מאוד דומים לבעלי, במיוחד הילדה וכמובן, דומים אחד לשני.

"כל התהליך הזה היה קל בזכות טליה. היא מחוייבת לעזור לאחרות כי היא עברה את זה. היא נותנת לך להרגיש הכי נוח שבעולם, נותנת ספייס, תמיכה נפשית ופיזית. היא פשוט בן אדם מדהים. עכשיו, כשאני לקראת התינוק השלישי ויש לי שני תינוקות בבית, אני מתקשרת אליה לפעמים במתח ורק מלדבר אתה בטלפון, אני מייד נרגעת ומקבלת פרופורציות. זה לא תהליך זול, אבל שווה את הכסף לעשות את זה בצורה הנכונה. באחריות: אין אף סוכנות שמשתווה לסוכנות שלה. אני יודעת כי בדקתי סוכנויות אחרות לפני שהגעתי אליה".

לפרטים נוספים ויצירת קשר:

The Chosen One Egg Donation Agency

833-880-0800

info@tcoeggdonation.com

www.tcoeggdonation.com

לחץ להגיב

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

קהילה

Anytime Windows and Doors: הביקורות‭ ‬המצויינות‭ ‬ב‭-‬Yelp‭ ‬אומרות‭ ‬הכל‭…‬

Published

on

אם‭ ‬אתם‭ ‬בונים‭ ‬בית‭ ‬חדש‭ ‬או‭ ‬מבקשים‭ ‬להחליף‭ ‬חלונות‭ ‬ודלתות‭ ‬בביתכם‭, ‬מומלץ‭ ‬לכם‭ ‬להשתמש‭ ‬בשירותי של Anytime, ‬אחת‭ ‬החברות‭ ‬המובילות‭ ‬בתחום‭ ‬באזור‭ ‬לוס‭ ‬אנג‭'‬לס‭ ‬•‭ ‬מדריך‭ ‬לקבלנים‭ ‬וללקוחות‭ ‬פרטיים

חלונות‭ ‬הם‭ ‬מזמן‭ ‬כבר‭ ‬לא‭ ‬עוד‭ ‬פריט‭ ‬בבית‭, ‬אלא‭ ‬מהווים‭ ‬חלק‭ ‬חשוב‭ ‬מאיכות‭ ‬החיים‭ ‬שלכם‭ ‬כפריט‭ ‬המעניק‭ ‬לכם‭ ‬בידוד‭ ‬מהרעשים‭ ‬שבחוץ‭ ‬וחלק‭ ‬אינטגרלי‭ ‬מעיצוב‭ ‬הבית‭. ‬מבחר‭ ‬החלונות‭ ‬והאופציות‭ ‬היום‭ ‬כל‭ ‬כך‭ ‬גדול‭ ‬שזה‭ ‬עשוי‭ ‬להיות‭ ‬עסק‭ ‬די‭ ‬מבלבל‭. ‬בחדרי‭ ‬הבית‭ ‬ניתן‭ ‬להתקין‭ "‬סליידינג‭" ‬או‭ ‬Single Hung‭; ‬בחדרי‭ ‬השירותים‭ ‬והאמבטיה‭ ‬ניתן‭ ‬להתקין‭ ‬חלונות‭ ‬עם‭ ‬פתיחה‭ ‬בשיפוע‭ ‬כלפי‭ ‬מעלה‭, ‬המאפשרים‭ ‬איוורור‭ ‬של‭ ‬החדרים‭ ‬מבלי‭ ‬שאפשר‭ ‬יהיה‭ ‬להציץ‭ ‬פנימה‭; ‬וכו‭' ‬וכו‭'.‬

החלונות‭ ‬משפיעים‭ ‬על‭ ‬איכות‭ ‬החיים‭ ‬שלכם‭ ‬באופן‭ ‬יומיומי‭ ‬ולכן‭, ‬אם‭ ‬אתם‭ ‬נמצאים‭ ‬בתהליך‭ ‬של‭ ‬בנייה‭ ‬או‭ ‬שיפוץ‭ ‬של‭ ‬ביתכם‭, ‬כדאי‭ ‬לכם‭ ‬להשקיע‭ ‬מחשבה‭ ‬בסוג‭ ‬החלונות‭ ‬שתבחרו‭. ‬

קבלנים‭ ‬בעלי‭ ‬בתים‭, ‬מנהלי‭ ‬בנייני‭ ‬דירות‭ ‬וסוכני‭ ‬נדל‭"‬ן‭ ‬רבים‭ ‬נהנים‭ ‬להשתמש‭ ‬בשירותי‭  ‬Anytime Windows and Doors‭ ‬בזכות‭ ‬הידע‭ ‬והמקצועיות‭ ‬הרבה‭ ‬של‭ ‬עובדי‭ ‬החברה‭. "‬אנחנו‭ ‬לא‭ ‬רק‭ ‬מספקים‭ ‬את‭ ‬החלונות‭ ‬והדלתות‭ ‬לבית‭, ‬אלא‭ ‬גם‭ ‬את‭ ‬המתקינים‭ ‬הנחשבים‭ ‬לטובים‭ ‬ביותר‭ ‬בעיר‭" ‬אומר‭ ‬אמיר‭ ‬בר‭-‬לב‭, ‬מנהל‭ ‬החברה‭. "‬אצלנו‭ ‬הכל‭ ‬הוא‭ ‬In-House‭. ‬אנו‭ ‬מספקים‭ ‬גם‭ ‬שירות‭ ‬התקנה‭ ‬ללקוחות‭ ‬שרכשו‭ ‬חלונות‭ ‬או‭ ‬דלתות‭ ‬קאסטום‭ ‬מחברות‭ ‬אחרות‭".‬

לקוחות‭ ‬החברה‭ ‬מסכימים‭ ‬פה‭ ‬אחד‭ ‬שאחד‭ ‬הדברים‭ ‬שהם‭ ‬העריכו‭ ‬במיוחד‭, ‬מעבר‭ ‬לעבודה‭ ‬המקצועית‭, ‬הוא‭ ‬השירות‭ ‬היוצא‭ ‬מהכלל‭ ‬שהם‭ ‬זכו‭ ‬לקבל‭ ‬מהרגע‭ ‬שהרימו‭ ‬טלפון‭ ‬למשרדי‭ ‬החברה‭ ‬ועד‭ ‬הרגע‭ ‬שהעבודה‭ ‬הושלמה‭. "‬הם‭ ‬תמיד‭ ‬עונים‭ ‬לטלפונים‭, ‬תמיד‭ ‬זמינים‭, ‬עונים‭ ‬על‭ ‬כל‭ ‬שאלה‭ ‬בסבלנות‭" ‬מספרת‭ ‬רייצ‭'‬ל‭, ‬אחת‭ ‬מלקוחות‭ ‬החברה‭. "‬הם‭ ‬עידכנו‭ ‬אותי‭ ‬לאורך‭ ‬כל‭ ‬הדרך‭ ‬איפה‭ ‬בדיוק‭ ‬עומד‭ ‬הייצור‭, ‬מתי‭ ‬ההזמנה‭ ‬תהיה‭ ‬מוכנה‭, ‬מתי‭ ‬אקבל‭ ‬את‭ ‬החלונות‭ ‬לביתי‭ ‬ותערך‭ ‬ההתקנה‭. ‬השירות‭ ‬שלהם‭ ‬פנטסטי‭ ‬והפך‭ ‬את‭ ‬כל‭ ‬החוויה‭ ‬לנעימה‭ ‬מאוד‭".‬

השירות‭, ‬האיכות‭ ‬וההיצע‭ ‬של‭ ‬החלונות‭ ‬והדלתות‭ ‬שמציעה‭ ‬החברה‭, ‬בנוסף‭ ‬למחירים‭, ‬הופכים‭ ‬אותה‭ ‬לאטרקטיבית‭ ‬במיוחד‭ ‬עבור‭ ‬קבלנים‭ ‬ובעלי‭ ‬בתים‭ ‬המגיעים‭ ‬אליה‭ ‬מכל‭ ‬רחבי‭ ‬העיר‭ ‬והוואלי‭. ‬בנוסף‭ ‬לחלונות‭, ‬תוכלו‭ ‬למצוא‭ ‬במקום‭ ‬מבחר‭ ‬רחב‭ ‬של‭ ‬דלתות‭ ‬פנים‭ ‬וחוץ‭, ‬דלתות‭ ‬הזזה‭, ‬דלתות‭ ‬פאטיו‭. ‬הכל‭, ‬למעט‭ ‬דלתות‭ ‬לגראג‭'. ‬

‭"‬החומרים‭ ‬שאנו‭ ‬משתמשים‭ ‬בהם‭ ‬מאוד‭ ‬עמידים‭ ‬ועשויים‭ ‬מאלומיניום‭ ‬ו‭-‬ויניל‭", ‬אומר‭ ‬בר‭-‬לב‭. "‬כמו‭ ‬כן‭ ‬אנו‭ ‬מציעים‭ ‬חלונות‭ ‬ודלתות‭ ‬מפייבר‭-‬גלאס‭ ‬ועץ‭ ‬במידה‭ ‬והלקוח‭ ‬מבקש‭. ‬בנוסף‭, ‬אפשר‭ ‬להזמין‭ ‬דלתות‭ ‬Costume‭ ‬ממקומות‭ ‬אחרים‭ ‬ואנו‭ ‬נדאג‭ ‬לאסוף‭ ‬אותן‭ ‬מהיצרן‭ ‬ולהתקין‭ ‬אותן‭ ‬באותו‭ ‬היום‭".‬

החברה‭ ‬הוקמה‭ ‬על‭ ‬ידי‭ ‬שני‭ ‬ישראלים‭, ‬גיל‭ ‬ודרור‭ ‬לפני‭ ‬כשבע‭ ‬שנים‭. ‬השניים‭, ‬התחילו‭ ‬כסוכני‭ ‬מכירות‭ ‬ויצרו‭ ‬לעצמם‭ ‬מוניטין‭ ‬של‭ ‬איכות‭ ‬ושירות‭ ‬חם‭ ‬ואישי‭ ‬שהזרים‭ ‬אליהם‭ ‬עוד‭ ‬ועוד‭ ‬לקוחות‭. ‬תוך‭ ‬שנים‭ ‬ספורות‭, ‬גדלה‭ ‬החברה‭ ‬בצורה‭ ‬מהירה‭ ‬מהצפוי‭. ‬הלקוחות‭ ‬המרוצים‭ ‬גמלו‭ ‬להם‭ ‬בביקורות‭ ‬מצויינות‭ ‬ב‭ ‬Yelp‭, ‬מודים‭ ‬להם‭ ‬על‭ ‬המקצועיות‭, ‬האדיבות‭ ‬ואיכות‭ ‬החלונות‭ ‬והדלתות‭ ‬ששידרגו‭ ‬עבורם‭ ‬את‭ ‬מראה‭ ‬הבית‭ ‬ואיכות‭ ‬החיים‭ ‬בתוכו‭.‬

Anytime Windows and Doors‭ ‬מציעה‭ ‬תעודת‭ ‬אחריות‭ ‬לכל‭ ‬החיים‭ ‬Lifetime Warranty Full‭ ‬על‭ ‬מוצריה‭.‬

כך‭ ‬תבחרו‭ ‬את‭ ‬החלון‭ ‬המתאים‭ ‬לכם

סוג‭ ‬החדר‭: ‬צריך‭ ‬להתאים‭ ‬את‭ ‬סוג‭ ‬החלון‭ ‬לסוג‭ ‬החדר‭; ‬בסלון‭ ‬מקובל‭ ‬להתקין‭ ‬חלונות‭ ‬הזזה‭ ‬גדולים‭ ‬ורחבים‭, ‬ואילו‭ ‬בחדרי‭ ‬המגורים‭ ‬חלונות‭ ‬קטנים‭ ‬יותר‭. ‬לחדרי‭ ‬שירותים‭ ‬ואמבטיות‭ ‬יתאימו‭ ‬בדרך‭ ‬כלל‭ ‬חלונות‭ ‬עם‭ ‬פתיחה‭ ‬בשיפוע‭ ‬כלפי‭ ‬מעלה‭ (‬חלונות‭ ‬“קיפ‮”‬‭), ‬שכן‭ ‬הם‭ ‬מאפשרים‭ ‬אוורור‭ ‬של‭ ‬החדרים‭ ‬מבלי‭ ‬שאפשר‭ ‬יהיה‭ ‬להציץ‭ ‬פנימה‭ ‬מבחוץ‭.‬

רעש‭: ‬חלונות‭ ‬יכולים‭ ‬להעניק‭ ‬לכם‭ ‬בידוד‭ ‬נהדר‭ ‬כנגד‭ ‬רעשי‭ ‬חוץ‭. ‬אם‭ ‬הבית‭ ‬ממוקם‭ ‬בקרבת‭ ‬כביש‭ ‬ראשי‭, ‬רחוב‭ ‬עמוס‭ ‬או‭ ‬גן‭ ‬ציבורי‭, ‬האופציה‭ ‬הטובה‭ ‬ביותר‭ ‬עבורכם‭ ‬היא‭ ‬Laminated Windows‭ ‬או‭ ‬Triple Pane‭, ‬מה‭ ‬שיעניק‭ ‬לכם‭ ‬הגנה‭ ‬אקוסטית‭ ‬מצוינת‭. ‬הזכוכית‭ ‬בחלונות‭ ‬אלה‭ ‬מורכבת‭ ‬משתי‭ ‬שכבות‭ ‬של‭ ‬זכוכית‭ ‬בעובי‭ ‬שונה‭, ‬שביניהם‭ ‬שכבת‭ ‬גז‭ ‬ארגון‭, ‬והיא‭ ‬יוצרת‭ ‬בידוד‭ ‬לקול‭.‬

הגנה‭ ‬מהשמש‭:‬‭ ‬אם‭ ‬בביתכם‭ ‬יש‭ ‬חלונות‭ ‬שחשופים‭ ‬מאוד‭ ‬לשמש‭ ‬בשעות‭ ‬מסוימות‭ ‬של‭ ‬היום‭, ‬תוכלו‭ ‬להתקין‭ ‬חלונות‭ ‬עם‭ ‬זכוכית‭ ‬מיוחדת‭ – ‬Tinted‭. ‬זכוכית‭ ‬זו‭ ‬תקטין‭ ‬את‭ ‬הכמות‭ ‬של‭ ‬קרינת‭ ‬השמש‭ ‬החודרת‭ ‬לתוך‭ ‬הבית‭, ‬ותסייע‭ ‬לשמור‭ ‬על‭ ‬טמפרטורה‭ ‬קרירה‭ ‬יותר‭ ‬בפנים‭.‬

בטיחות‭ ‬ומיגון‭: ‬אם‭ ‬חשוב‭ ‬לכם‭ ‬להשקיע‭ ‬גם‭ ‬בבטיחות‭ ‬ובמיגון‭ ‬של‭ ‬הבית‭, ‬יש‭ ‬חלונות‭ ‬שהזכוכית‭ ‬שבהם‭ ‬היא‭ ‬זכוכית‭ ‬מחוסמת‭ ‬‮–‬‭ ‬זכוכית‭ ‬שעברה‭ ‬תהליך‭ ‬מיוחד‭ ‬אשר‭ ‬הופך‭ ‬אותה‭ ‬לקשיחה‭ ‬ביותר‭. ‬חלונות‭ ‬בעלי‭ ‬זכוכית‭ ‬כזו‭ ‬מקשים‭ ‬מאוד‭ ‬על‭ ‬פורצים‭ ‬שמנסים‭ ‬לחדור‭ ‬לבית‭ ‬דרך‭ ‬החלון‭, ‬והם‭ ‬גם‭ ‬תורמים‭ ‬לבטיחות‭ ‬של‭ ‬בני‭ ‬הבית‭, ‬שכן‭ ‬גם‭ ‬כאשר‭ ‬זכוכית‭ ‬מחוסמת‭ ‬נשברת‭ ‬כבר‭ (‬וזה‭ ‬נדיר‭ ‬למדי‭) ‬‮–‬‭ ‬היא‭ ‬נשברת‭ ‬לרסיסים‭ ‬קטנטנים‭ ‬שמסוכנים‭ ‬פחות‭ ‬מרסיסים‭ ‬גדולים‭ ‬וחדים‭. ‬

עיצוב‭:‬‭ ‬קיים‭ ‬מבחר‭ ‬אדיר‭ ‬של‭ ‬עיצובים‭ ‬אפשריים‭ ‬לחלונות‭, ‬שיכולים‭ ‬להתאים‭ ‬לעיצוב‭ ‬הכולל‭ ‬של‭ ‬הבית‭ ‬שלכם‭. ‬החלונות‭ ‬הנפוצים‭ ‬ביותר‭ ‬הם‭ ‬חלונות‭ ‬אלומיניום‭,‬‭ ‬וזאת‭ ‬בגלל‭ ‬מחירם‭ ‬הזול‭ ‬יחסית‭, ‬והעמידות‭ ‬הגבוהה‭ ‬שלהם‭ ‬בפני‭ ‬פגעי‭ ‬מזג‭ ‬האויר (שמש‭, ‬לחות‭ ‬ועוד‭(.

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות