Connect with us

אירועים

בין ממוקה מ"שנות ה-80" והלייקרס

Published

on

אלפי בליינים במסיבה-משתה של ליאור גוב בדאון טאון לוס אנג'לס

ליאור גוב וצוות LG Enterprises בלטו השבוע מבין כל מסיבות העיר, כשהפיקו חגיגה ומשתה פורימי יחיד במינו. שבועות לפני התאריך, ט"ו באדר, כולם כבר דיברו על מה הולך לקרות. השולחנות למשתה נמכרו ומאות כרטיסים נקנו עוד לפני שהדלתות נפתחו. 3 ימים לפני המשתה יצא כרוז מבית המלוכה שהאירוע הולך להיות מלא עד לא ידע!

כבר בשעה 9:30 בלילה השתרך טור ארוך על רחוב ברודוויי בעיר התחתית. חצוצרות וקול שופר קיבלו את אורחי הממלכה שעמדו בסדר מופתי. ב-10:00 בדיוק הדלתות נפתחו וההמונים נכנסו למועדון הגלוב שקושט בזהב. על השטיח האדום קיבל אותם "ממוקה משנות ה-80", השחקן גרא סנדלר, שהשקיע בכל אורח שביקש תמונה או וידאו ולא חסך בהברקות הלשוניות שלו מהתוכנית ("מחר בעוד יומיים").

על הבמה – רקדניות בחליפת מלאך. דיג'יי קאזוש מישראל פתח במוזיקה ישראלית משנות ה80-. במקביל הריח של האוכל שיגע אותנו – צ'יקן סטאר הגישו מנות בשר לכל מי שחשקה נפשו וגם אוזני המן חולקו חינם לקהל.

ב-11 בלילה הממלכה היתה מלאה עד אפס מקום וכל חצי שעה הפתיעו אותנו במיצגים שונים על הבמה. בין הקהל היה אפשר לראות את רופאי הממלכה – ד"ר ג’וזף ממלינגר, ד"ר עידן סנפיר, ד"ר ברגיט רוזנברג, ד"ר אלי שירזי ורבים אחרים: בעלי חברות הלוואות, קונסטרקשיין, מובינג, עגלות ועוד. הרדיו היווני ישראלי בבעלות שאול יבגי והשדרנית ליאת סיקרו וממערכת התוכנית של גיא פינס ביקשו תקציר.

ממוקה הזמין את כל המחופשים לבמה לתחרות תחפושות. הזוכים קיבלו כרטיסי כניסה למשחק של לוס אנגלס לייקרס, מתנת ליאור יהודה מהלוואות 360 וטלוויזיה "55 מתנת איתמר מסופיריור טייל. דיג'יי יוחאי, אסי וידל ונטלי הרעידו את הקירות של האולם בסטים נפלאים; קבוצת מניה ג'ינס מישראל, שפותחת חנות בטופנגה חילקו כובעים וג'ינסים; וסונדר דרינק סיפקו שתיה ללא תשלום עד לא ידע.

המשתה ארך עד השעות הקטנות של הלילה, אחרי שבחצות מרדכי יצא מלפני המלך בלבוש מלכות ועטרת זהב -והעיר לוס אנגלס צהלה ושמחה. אין ספק שכל הבליינים באירוע קיימו את המצווה כדת וכדין. תודה רבה לכל המשתתפים, לספונסרים, לתקליטנים ולמרדכי התימני – ליאור גוב!

ניפגש במסיבת פסח.
פרטים בקרוב, טל':818-262-1100

לחץ להגיב

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

אירועים

לילה שכולו אהבה

Published

on

ביום חמישי האחרון יותר מ-500 בליינים ישראלים את ליל האהבה מעל 500 איש במועדון לג'רדין בהוליווד בהפקה של ליאור גוב וצוות lg enterprises.

באחד המועדונים היפים ביותר בהוליווד, מתחת לאור הירח, רוב הבליינים התלבשו באדום לבן במסיבה שכולה אהבה. בכניסה חולקו ורדים אדומים לכל בנות ישראל והמועדון כולו קושט בצבעי אהבה. השולחנות היו מלאים במתנות בצורת לבבות, אורות צבעוניים, בלונים ובובות.

הדיג'ייז עלו זו אחר זה עם המוזיקה: התחילה דיג'יי נטלי, אחריה עלו דיג'יי נירו ודיג'יי יוצי ודיג'יי אסי וידל נעל את הערב.

גוב הודה לכל המשתתפים ומזמין את כולם למסיבה הבאה ב13.4 מסיבת פורים המרכזית של הקהילה במועדון הלור הנוצץ. מעל 2000 בליינים צפויים להגיע! להזמנות צלצלו לטל':818-2621100 או www.israeli-parties.com.

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות