Connect with us

בריאות

ביטוח בריאות: הגיע הזמן לחסוך, והרבה!

Published

on

החל מ-1 בינואר 2020, תושבי קליפורניה יקבלו תמיכה כלכלית מורחבת מהמדינה על מנת לעזור להם לרכוש ביטוח בריאות * הפרטים בפנים

אני תמיד נפעמת מעד כמה קליפורניה שונה משאר חלקיה של המדינה; אולם השנה זה נכון במיוחד. ישנה תחושה כאילו אנו בקליפורניה חיים ביקום מקביל לשאר המדינה. 

שוב הגיע הזמן בשנה שבו אנו נדרשים לבדוק ולהעריך את ביטוח הבריאות שלנו, בין אם הוא משולם על ידי המעסיק, Covered CA, Private Individual, Medi-Cal, International או Employer. שוק ביטוחי הבריאות ליחידים ולמשפחות בקליפורניה פתוח עכשיו באופן רשמי: כל מי שירכוש פוליסה בין עד ה-15 בדצמבר יהיה מכוסה בשנת 2020. אתם בוודאי רוצים להיות בטוחים שמצאתם את הפתרון הביטוחי עם הכיסוי המיטבי עבורכם. אנחנו כאן לעזור לכם להתאים את עצמכם לשינויים, עם בגישה חיובית ופתוחה.

זכרו: כולנו צריכים לקחת את הבריאות שלנו בידיים על מנת לשפר את איכות חיינו, בכל דרך אפשרית: לאכול מזון בריא, לחשוב מחשבות חיוביות, להשתתף בפעילויות חברתיות וליהנות מזמן איכות במקום שקט.

שימו לב: קליפורניה חוזרת למדיניות הקנסות שהתקיימה ב-2018. לכן, החל מ1- בינואר, 2020, אם אתם בוחרים לא לרכוש כיסוי ביטוחי, תדרשו לשלם את הסכום הגבוה מבין שתי אפשרויות: 1) קנס בסך 695$ (למבוגר) או 347.50$ (לילד); 2) 2.5% מההכנסות שלכם.

במקביל, החל מ-1 בינואר 2020, תושבי קליפורניה יקבלו תמיכה כלכלית מהמדינה על מנת לעזור להם לרכוש ביטוח בריאות, בנוסף לעזרה הכלכלית שיתכן שאתם זכאים לה מהממשלה הפדרלית. גבול ההכנסה השנתית הזכאית לעזרה כלכלית בשנת 2020 יגדל מ-400% מרמת העוני הפדרלית ל-600%. בשורה התחתונה, המעמד הבינוני יקבל עזרה כלכלית בפעם הראשונה; או בסכומים גבוהים יותר מאשר הוענקו עד כה.

שיהיה בהצלחה לכולם! אנו אסירי תודה שזכינו לשרת את הקהילה שלנו כל כך הרבה שנים עם A+ Insurance Service.

לחץ להגיב

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

בריאות

American Rescue Plan: מה המשמעות לגבי שירותי הבריאות שלך?

Published

on

ב-11 במרץ 2021 חתם הנשיא ג'ו ביידן על 'תוכנית ההצלה האמריקאית' (American Rescue Plan ) בסך 1.9 טריליון דולר הוללת הטבות לסייע לאמריקאים שנפגעו מהמגיפה * בתוכנית נכללות הוראות בריאות ספציפיות המכילות עזרה כספית חדשה ומורחבת לטובת כ-3 מיליון מתושבי קליפורניה * הנה הפרטים המלאים – בידקו אם אתם גם בפנים

יותר מ-9.5 מיליון עובדים איבדו את מקום עבודתם בעקבות המגיפה, עם 4 מיליון מחוסרי עבודה במשך חצי שנה או יותר. התוכנית תעזור לאנשים נזקקים בדרכים רבות ושונות. אנו משתפים כיצד זה ישפיע על הנהנים מביטוח בריאות אם אתה:

– כרגע לא מבוטח-מנוי ל- Covered CA -מקבל Medical Private / Off-exchange-

Covered California פותח תקופת הרשמה מיוחדת החל מה-12 באפריל ועד ה-31 בדצמבר. צרכנים יוכלו לראות את החיסכון המשתקף בחשבונות הבריאות החודשיים שלהם כבר בראשון במאי אם ירשמו עד ה-30 באפריל.

– צרכנים בכל רמת הכנסה עשויים להיות זכאים לסיוע כספי רב יותר. צרכנים שנרשמים לתוכניות בריאות לא יצטרכו לשלם יותר מ- 8.5% מהכנסות משק הבית עבור תוכנית ה-Benchmark Plan.

– אנשים שאינם מבוטחים כרגע וזכאים לסיוע הכספי החדש לדרך Covered California כאשר רבים זכאים לתוכנית בריאות של דולר אחד – כולל כמה תוכניות Silver.

– צרכנים שמרוויחים יותר מ-400% מרמת העוני הפדרלית, עשויים להיות זכאים לעזרה כספית פדרלית בפעם הראשונה.

– צרכנים המבוטחים היום ב-Off-Exchange עשויים לחסוך מאות ואף אלפי דולרים על ידי מעבר לכיסוי בריאות זהה או דומה דרך Covered California.

– רוב סבסוד החברים הנוכחי ב-Covered California ימקסם באופן אוטומטי את החיסכון שלהם. רף ההכנסה של מדיקל עודכן לאחרונה לשנת 2021 והוא עלה ל- 17,775 דולר ליחיד ו- 36,570 דולר למשפחה בת ארבע נפשות. אם אתה כרגע נופל מתחת לסף הזה. 

– צרכנים המקבלים דמי אבטלה במהלך שנת 2021, עשויים להיות זכאים לסכום המקסימלי של הסובסידיות אם הם נרשמים לתוכנית Covered California. אם אינך מקבל סובסידיות היום, אנא פנה לצוות CA Store Front שלנו ואנו נדאג שהבקשות שלך יעודכנו עם ההכנסה השוטפת ונקבע אם אתה זכאי.

שלוש קטגוריות של הנהנים מהחוק החדש

חוק הבריאות החדש יסייע בהוזלת עלויות הבריאות החודשיות כדי להפוך את שירותי הבריאות לנגישים ובמחיר סביר יותר עבור תושבים רבים כעת.

זה גם יאפשר לכסות תושבי קליפורניה רבים אחרים ולעזור להם לחסוך בעלויות הפרמיה שלהם. Covered CA מקווה להביא לכך שכמה שיותר אנשים לא מבוטחים, יבוטחו. שלוש קטגוריות של תושבי המדינה נהנות מהחוק החדש:

– אנשים שאינם מבוטחים כרגע וזכאים לעזרה הכספית החדשה דרך Covered CA כאשר רבים זכאים לתוכניות בריאות של דולר אחד.

– אנשים שיש להם כרגע כיסוי בריאותי ישירות דרך מבטח מחוץ ל-Covered CA וכעת זכאים לעזרה כספית בפעם הראשונה. צרכנים אלה עשויים להיות מסוגלים לחסוך מאות ואף אלפי דולרים על ידי מעבר לכיסוי בריאות זהה או דומה דרך Covered CA.

– אנשים שמבוטחים כיום בתוכניות בריאות בקליפורניה וכעת זכאים לסיוע כספי נוסף.

– פרמיות הבריאות המופחתות במסגרת תוכנית החילוץ האמריקאית ישארו במקומן במשך כל שנת 2021 וכל שנת 2022 אלא אם כן הקונגרס יאריך או יהפוך הוראות אלה לקבע.

תוכניות בריאות בקליפורניה מכסות את הכל: חיסונים ובדיקות 19-Covid כמו גם: כל טיפול רפואי שידרש עקב 19-Covid ללא תשלום נוסף.

– על כל התוכניות להציע יתרונות חיוניים על פי חוק הטיפול המשתלם, החל מטיפול במהלך ההריון, אישפוזים וכלה בטיפול מונע ונפשי.

– טיפול רפואי מונע ללא עלות, כולל בדיקות שנתיות אצל הרופא שלך ובדיקות סכרת, סרטן ולחץ דם גבוה.

לכל לקוחותינו ולקהילה הישראלית בכלל אנו ממליצים – הישארו בריאים! אנו אחראים לבריאותנו. הבריאות מתחילה בהליכה של 10,000 צעדים מדי יום, שתיה מרובה של מים ותה ירוק, אכילת ירקות רבים, מחשבות חיוביות, בילוי בשקט וקביעת בדיקות שנתיות לנשים ולבדיקת קולונסקופיה.

ליצירת קשר עם נעמה וצוות +A:

Tel: 818.508.7177

naama@rightplan.com

www.rightplan.com

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות