fbpx
Connect with us

Featured

ביום שבת: הזדמנות נוספת לזכות בפאוורבול, בסכום של מיליארד וחצי דולר; שני כרטיסים בקליפורניה גירדו חמישה מספרים וזכו במיליון דולר

Published

on

רק שלושה חודשים עברו מאז שמנחש בודד זכה בארה"ב ביותר מ-1.3 מיליארד דולר – אבל כעת יש כבר פרס גדול יותר שמחכה לבר המזל הבא: הפרס בהגרלת הלוטו Powerball גדל לסכום השלישי בגודלו אי-פעם בארה"ב, ועומד כעת על 1.5 מיליארד דולר. 

הפרס, שעמד לפני כן על 1.2 מיליארד דולר, תפח לסכום העצום אחרי שגם בהגרלה שנערכה ביום רביעי איש לא ניחש נכונה את ששת המספרים שעלו בגורל: 2, 11, 2, 35, 60 וכשמספר ה"פאוורבול" היה 23. הייתה זו ההגרלה ה-39 ברציפות, מאז 3 באוגוסט, שבה איש לא ניחש נכונה את כל המספרים, ולפיכך המשיך הפרס לתפוח עוד ועוד.

שני כרטיסים בקליפורניה כמעט הגיעו – אבל ניחשו נכון חמישה מספרים והרוכשים שלהם זכו במיליון דולר. אחד מהם נרכש בחנות סבן אילבן באונטריו.

ההגרלה הבאה תיערך בשבת, אבל הסיכויים לנחש נכונה את כל המספרים נמוכים להפליא: 1 ל-292.2 מיליון. את הסכום המלא של 1.5 מיליארד דולר יקבל הזוכה המאושר רק אם יסכים שהוא ישולם בתשלומים שנתיים לאורך 29 שנים. אם יבקש לקחת את כל הכסף בבת אחת, כפי שלרוב עושים המנצחים, הוא יקבל "רק" 745.9 מיליון דולר. כך גם עשה המנחש הבודד מאילינוי שזכה בסוף יולי ב-1.337 מיליארד דולר בהגרלת משחק הלוטו Mega Millions, והוא קיבל בסופו של דבר 780.5 מיליארד דולר. 

הגרלת ה-Powerball נערכת ב-45 מדינות בארה"ב, כמו גם בוושינגטון הבירה, בפוארטו ריקו ובאיי הבתולה שנמצאים תחת חסות אמריקנית. הפרס הגדול ביותר אי-פעם בלוטו בארה"ב היה 1.586 מיליארד דולר בהגרלת ה-Powerball בינואר 2016, והתחלקו בו שלושה זוכים. הפרס השני בגובהו היה 1.537 מיליארד דולר, באוקטובר 2018, וגרף אותו זוכה יחיד מדרום קרוליינה.

Featured

מזעזע: נהג אובר בן 30 ואב לשניים נחטף, נורה ונהרג לאחר שהוריד שני נוסעים ליד סבן אילבן 

Published

on

LYNWOOD, קליפורניה – החיפושים נמשכים אחר שני חשודים לאחר שנהג אובר נחטף במכונית ולאחר מכן נורה ונהרג זמן קצר לאחר שביצע הורדת נוסעים בתחנת דלק בלינווד.

הירי דווח קצת אחרי 1:30 בבוקר ביום שישי ב-7-Eleven, שחגג בדיוק את הפתיחה החגיגית שלו יום קודם לכן, בבלוק 2800 של Imperial Highway.

חוקרים ממחלקת השריף של מחוז לוס אנג'לס אמרו כי הקורבן אסף שני נוסעים שביקשו להוריד אותם בחנייה של חנות הנוחות. בשלב מסוים, על פי הדיווחים, הנהג נקלע לוויכוח עם הנוסעים כאשר אחד מהם שלף אקדח וירה בו בפלג גופו העליון. הזבן בחנות היה עד לירי ויצר קשר עם הרשויות. כשהגיעו הכוחות הראשונים, נקבע מותו של הקורבן במקום.

ההונדה אקורד של הקורבן נחטפה לאחר מכן על ידי אחד החשודים, בעוד החשוד השני נמלט בריצה, לפי הרשויות. הונדה סדאן נמצאה נטושה בשכונה סמוך לזירת הפשע ומאז נגררה על ידי חוקרי LASD כראיה.

תיאור מפורט של החשודים לא היה זמין, ומידע נוסף לא פורסם מיד על ידי הרשויות. גורמים רשמיים לא פרסמו את שמו של הקורבן. עם זאת, הוא זוהה כגבר בסוף שנות ה-30 לחייו והיה אב לשניים.

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

Featured2 ימים ago

מזעזע: נהג אובר בן 30 ואב לשניים נחטף, נורה ונהרג לאחר שהוריד שני נוסעים ליד סבן אילבן 

Featured2 ימים ago

כנופיית מהגרים לא חוקיים מרומניה שיבטה כרטיסים וגנבה מאות אלפי דולרים מכספומטים בוואלי ובהוליווד 

Featured2 ימים ago

ספר הספרים ישבור שיא: התנ"ך העתיק בעולם יעקוף במכירה פומבית את הסכום ששולם על חוקת ארה"ב 

Featured2 ימים ago

כמחצית מהנדבקים מתים תוך 90 יום: חוקרים בארה"ב מתריעים מפני פטרייה עמידה לתרופות, עם ריכוז גדול בקליפורניה

Featured2 ימים ago

מתנדנדים בדרך לפלייאוף: האם לברון ג'יימס יחזור לשורות הלייקרס  בשבוע האחרון של העונה הרגילה 

Featured2 ימים ago

הטורנדו בדרום קליפורניה – הטרנד החדש במקום רעידות אדמה? כל מה שצריך לדעת 

חדשות3 ימים ago

דו"ח הליגה נגד השמצה: רמת התקריות האנטישמיות בארה"ב – בשיא מאז שנות ה-70, בעיקר בניו יורק וקליפורניה

Featured3 ימים ago

החל משנת הלימודים הבאה: קונדומים יחולקו חינם בכל בתי הספר הציבוריים בקליפורניה 

כתבות שבועיות