fbpx
Connect with us

Featured

בוורלי גרוב, אמצע היום: פורץ חמוש באקדח הכריח אישה בת 71 לפתוח את הכספת – ונמלט עם תכשיטים יקרים

Published

on

אישה בת 71 נשדדה באיומי אקדח בלוס אנג'לס במהלך פלישה לביתה שבה הפורץ דרש גישה לכספת המכילה "כמות גדולה של תכשיטים יקרים". האירוע התרחש בסביבות השעה 2:30 אחה"צב יום רביעי בשכונת בוורלי גרוב בלוס אנג'לס. החוקרים עדיין מנסים לקבוע את ערכו של מה שנגנב, לפי דובר משטרת לוס אנג'לס.

"לאחר הפריצה לבית, החשוד ניפנף באקדח ודרש מהקורבן  גישה לכספת שהכילה כמות גדולה של תכשיטים יקרים", נמסר בהצהרה של LAPD ביום חמישי. "החשוד השיג גישה לכספת, הסיר את התכשיטים ונמלט מהמקום עם רכושו של הקורבן. "הקורבן ספג חבלות ופצעים כתוצאה מפגיעת החשוד", הוסיפה המשטרה.

מהמשטרה נמסר כי אין בשלב זה כל אינדיקציה לכך שהתקרית היא שוד מסוג "מעקב הביתה".

"הבלשים עובדים על מובילים אפשריים, כולל סרטון מהשכונה, אך בשלב זה אין תיאור חשוד של רכב חשוד, וניתן לתאר את החשוד רק כגבר חובש מסיכה מסוג 'ליל כל הקדושים'", אמרו ב-LAPD.

לחץ להגיב

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

Featured

עוד מכה לעסקים בקליפורניה: חוק חדש יחייב את המעסיק לחשוף כמה העובדים האחרים מרוויחים 

Published

on

מושל קליפורניה גאווין ניוסום חתם השבוע על חוק חדש המחייב מעסיקים בקליפורניה לפרסם טווחי שכר עבור פרסום משרות "במאמץ לצמצם את הפער בין המינים והגזעים".

לפי SB-1162, מעסיקים עם 15 עובדים או יותר יידרשו לכלול טווחי שכר בפרסומי משרות, ואלה עם 100 עובדים או קבלנים או יותר יצטרכו לדווח על תעריפי שכר חציוניים וממוצעים לפי קטגוריית עבודה ו"כל שילוב של גזע , אתניות ומין."

"לקליפורניה יש את חוקי שוויון השכר החזקים ביותר במדינה, אבל אנחנו לא מוותרים על משימתנו כדי להבטיח שכל הנשים במדינתנו יקבלו את התשלום המגיע להן ויקבלו יחס שווה בכל תחומי החיים", אמר ניוסום. "הצעדים הללו מביאים לשקיפות חדשה להתמודדות עם פערי שכר, להפסיק את התמחור המפלה של מוצרים על בסיס מגדר ולהרחיב את התמיכה בנפגעי התעללות ותקיפה. אני מודה לוועדת הנשים המחוקקת על המנהיגות והשותפות שלהן בבניית קליפורניה שוויונית יותר לכולם".

בנוסף לדרישת טווחי שכר, החוק החדש אומר שמעסיקים בכל הגדלים צריכים לספק את טווח השכר לעובד עבור התפקיד שהם ממלאים אם הם מבקשים זאת. משמעות הדבר היא שהעובדים הקיימים יכולים לבדוק היכן המשכורת שלהם ממוקמת בטבלת השכר בחברה שלהם, להעלות חוסר עקביות בשכר ולנהל משא ומתן או לבקש התאמה.

מושל קליפורניה גם אישר את חוק איגוד העובדים החקלאי. החוק יחייב חברות עם 100 עובדים או יותר שנשכרים דרך סוכנויות כוח אדם של צד שלישי להגיש דוחות נתוני שכר לסוכנות לזכויות האזרח של קליפורניה עבור אותם עובדים, בחלוקה לפי מגדר, גזע ומוצא אתני.

מבחינה לאומית, לשכת מפקד האוכלוסין האמריקאית מעריכה שנשים מרוויחות 82 סנט על כל דולר שמרוויח גבר, והפער מתרחב עבור נשים רבות ממגזרים לא לבנים.

בקליפורניה משלמים לנשים בערך 88 סנט על כל דולר שמשלמים לגבר, כשהפער גדל אצל נשים "צבעוניות". נשים במדינה מפסידות בסך הכל 87 מיליארד דולר מפערי השכר מדי שנה, על פי ארגון ״השותפות הלאומית לנשים ומשפחות״.

החוק יכנס לתוקף ב-2023.

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות