fbpx
Connect with us

Featured

אוי, לא! חובת עטיית מסכות במתחמים ציבוריים בלוס אנג'לס תיכנס לתוקף במוצאי שבת

Published

on

המסכות חוזרות בהוראת שעה: לאחר שבמחוז לוס אנג'לס נרשמו כבר יותר מ -1,000 מקרים חדשים ביום של COVID-19 בשבוע האחרון, המונע על ידי גרסת הדלתא המדבקת – חובת עטיית המסכות במקומות סגורים חוזרת.

על פי ההוראה החדשה שתיכנס לתוקף בשעה 23:59. במוצאי שבת, אנשים יידרשו ללבוש מסכות בזמן שהם נמצאים בתוך שטחים ציבוריים ללא קשר למצב החיסון שלהם.

ההוראה החדשה מגיעה כאשר מחוז לוס אנג'לס דיווח על 1,537 מקרי COVID-19 חדשים ביום חמישי – המספר הגבוה ביותר של מקרים חדשים זה חודשים. כבר שבוע שיעור המקרים היומי החדש של המחוז הגיע ל 1,000. גורמי בריאות במחוז לוס אנג'לס דיווחו גם על שלושה מקרי מוות נוספים ביום חמישי.

לדברי גורמי בריאות בעיר "זהו נחשול המונע כמעט לחלוטין על ידי הלא מחוסנים, מה שמדרבן מאמצים מחודשים להגיע למיליוני אנג'לוסים הדוחים את הזריקה. מספר זיהומי ה- COVID-19 עלה בהתמדה בשבועות האחרונים, עם המשך התפשטות גרסת ה"דלתא "של הנגיף, הנחשבת מדבקת בהרבה ממוטציות אחרות של COVID. הגרסה, שהייתה אחראית לזיהומים רחבים בהודו ובחלקים של בריטניה, התפשטה מבית". גורמי בריאות במחוז לוס אנג'לס אמרו כי גרסת "דלתא" הולכת וגוברת מאז אפריל. ברחבי המדינה, 43% מדגימות ה- COVID ברצף בשבוע שעבר התגלו כגרסת "דלתא".

Featured

התקרית שמזעזעת את לוס אנג'לס: זאב ערבות תקף פעוטה ישראלית בוודלנד הילס, אביה חילץ אותה וצעק בעברית 

Published

on

הסיוט של משפחת אליהו מלוס אנג'לס: בשעות הצהרייםביום שישי האחרון תקף זאב ערבות (קיוטי)  פעוטה שיראלית בת שנתיים בשכונת וודלנד הילס בקליפורניה. 

בתיעוד ממצלמות האבטחה בבית המשפחה ניתן לראות שאביה של הפעוטה, אריאל אליהו, החנה את הרכב בכניסה לבית והוציא את הבת הקטנה, אותה החזיר מגן הילדים. שניות אחר כך, בעת שניגש להוציא את הצעצועים שלה מהרכב, זאב ערבות התגנב מאחור, רץ במהירות לעבר הפעוטה והפיל אותה על המדרכה. 

הקיוטי נשך את הפעוטה כמה פעמים וגרר אותה על המדרכה בזמן שהיא צועקת ובוכה. אביה שמע את הזעקות ורץ לחלץ אותה, תוך כדי שהוא צועק ומקלל בעברית. 

"בהתחלה אריאל חשב שהיא נפלה, רק אחרי שהוא רץ אליה הוא ראה שם זאב ערבות", שחזרה אמה של הילדה, שירה אליהו. האב אריאל הרים את בתו והבריח את זאב הערבות. הפעוטה סבלה משריטות ברגלה ונלקחה לבית החולים שם קיבלה זריקה נגד כלבת.

בעת הדיווח של תחנת הטלוויזיה המקומית KTLA5 מבית המשפחה, שוב הופיע זאב ערבות במקום – והאב אריאל הבריח אותו. במשפחת אליהו אמרו כי נמאס להם מההגעה הבלתי פוסקת של זאבי ערבות אל קרבת ביתם.

מפקד מחלקת המידע לחיות בר בקליפורניה, פטריק פוי, אמר כי נערכת חקירה משותפת עם בקרת בעלי חיים בלוס אנג'לס כדי לחפש את זאב הערבות. הוא הוסיף כי הם בודקים את סימני הנשיכה בבגדי הפעוטה בחיפוש אחר שאריות DNA. "זאבי ערבות הם בעיה גדולה כאן, כבר היו דיווחים קודמים שהם פגעו בחיות מחמד", אמר פוי.

פוי הוסיף כי במהלך השנה זאבי ערבות תקפו שבעה בני אדם וחיות מחמד רבות נוספות בלוס אנג'לס. לדבריו, מומלץ לתושבים לבנות גדרות גבוהות, וחשוב שהם לא יאכילו את זאבי הערבות או חיות אחרות.

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

Featured8 שעות ago

התקרית שמזעזעת את לוס אנג'לס: זאב ערבות תקף פעוטה ישראלית בוודלנד הילס, אביה חילץ אותה וצעק בעברית 

Featured9 שעות ago

לוחם ה-MMA נתן לוי בתגובה לדברי קניה ווסט – אם יש לך בעיה איתי או עם מישהו מהעם שלי, אתה מוזמן לבוא לפגוש אותי!

Featured9 שעות ago

פגוש את העיתונות: נתניהו מרגיע את התקשורת האמריקאית- לא אתן לפגוע בקהילת הלהט"ב בישראל

Featured9 שעות ago

חברת הענק האמריקאית לוקהיד מרטין מצטרפת לרפאל הישראלית לפיתוח מערכת הלייזר ליירוט טילים 

Featured9 שעות ago

 מייסד חברת 'לייף אלרט', איש העסקים והפילנתרופ יצחק שפר, הלך לעולמו בביתו בבל אייר

Featured4 ימים ago

משעמם לה? ברברה פרר מאיימת שוב בהחזרת חובת חבישת המסכות במחוז לוס אנג'לס

Featured4 ימים ago

מקרי המוות מפנטניל עלו ביותר מאלף אחוזים בלוס אנג'לס: הרצאה ועידכון להורים ובני נוער ישראליים במרכז שפר בוודלנד הילס

Featured4 ימים ago

מחקר של רדפין: אנשים שעוזבים את לוס אנג'לס נוהרים כעת לשתי הערים הללו

כתבות שבועיות