Connect with us

Featured

אוהיו: המשטרה שחררה סרטון החושף ירי בנערה אפרו-אמריקאית , בזמן הכרעת פסק הדין של שובין

Published

on

אתמול, יום שלישי, בדיוק בזמן שבבית המשפט העליון במינאפוליס הוכרזה הכרעת הדין במשפטו של דרק שובין בדבר הריגתו של ג‘ורג’ פלויד, משטרת קולומבוס, באוהיו, ירתה והרגה נערה אפרו-אמריקאית בת 15 בלבד.

המשטרה שחררה סרטון מצילום שלמצלמת גוף של אחד השוטרים שהיו באירוע, והציגו זאת במסיבת עיתונאים אתמול בלילה. הנערה הייתה בחורה מתבגרת, אפרו-אמריקאית, ונראה כי היא ניסתה לדקור שני אנשים בסכין. לאחר שנורתה למוות ונפלה על הרצפה, סכין מטבח גדולה הייתה מונחת לידה.

שמה של הנערה שהרגה לא אושר לפרסום אתמול אך לפני זמן קצר אושר לפרסם כי שמה היה מ׳קיה ברייאנט. חוק המדינה מאפשר למשטרה להשתמש בכוח קטלני כדי להגן על עצמם או על אחרים, והחוקרים יקבעו אם הירי הזה היה מקרה כזה, אמר מפקד המשטרה הזמני, מייקל וודס, במסיבת העיתונאים.

השוטרים הגיעו למקום האירוע בהתאם לשיחת 911 שהתקבלה לגבי ניסיון דקירה, בסביבות השעה 16:45 נראה כי הבחורה כבר נורתה והובלה הישר לבית החולים על ידי כוחות המשטרה, שם נקבע מותה.

הירי אירע כ- 25 דקות לפני ששופט קרא את פסק הדין שהרשיע את שוטר המשטרה לשעבר במיניאפוליס, דרק שובין, ברצח והריגה בהריגת פלויד.

"היום אחר הצהריים אישה צעירה איבדה את חייה בצורה טרגית," צייץ ראש עיריית קולומבוס אנדרו גינתר, זמן קצר לאחר האירוע. מאוחר יותר אמר במסיבת העיתונאים, "אנו יודעים על סמך הצילומים הללו כי הקצין פעל כדי להגן על ילדה צעירה אחרת בקהילה שלנו."

קימברלי שפרד (50), המתגוררת בשכונה כבר 17 שנה, אמרה שהיא מכירה את הקורבן. "השכונה בהחלט עברה את השינויים שלה, אבל שום דבר כזה", אמר שפרד על הירי. "אבל זה הדבר הגרוע ביותר שקרה אי פעם כאן ולצערנו זה בידי המשטרה."

שפרד ושכנתה ג'יימה ג'ונס בת ה -51 חגגו את פסק הדין האשם של שובין. אבל הדברים השתנו במהירות, אמרה."שמחנו על פסק הדין. אבל אפילו לא יכולנו ליהנות מזה," אמרה שפרד. "מכיוון שקיבלתי שיחת טלפון אחת שאומרת שהוא אשם, ואז אני מקבלת את שיחת הטלפון הבאה שזה קורה בשכונה שלי.“

במשטרה נמסר כי שמה של הילדה וגילה נאסרו.

לצפייה בסרטון המלא – לחצו כאן!

Featured

אילון מאסק התארח ב-SNL ולא תאמינו במה הוא הודה על הבמה

Published

on

אילון מאסק התארח ביום שבת האחרון בתוכנית הקומדיה הנצפית ביותר באמריקה Saturday Night Live. כאורח בתוכנית הוא נתן את מונולוד הפתיחה, כאשר החליט להניח לרגע את הקומדיה בצד ולספר כי יש לו תסמונת אספרגר.

הוא סיפר ​​על כך כבר בתחילת המונולוג שלו, כשהוא מדבר בקול מונוטוני. מאסק הצהיר, ״אני המארח הראשון של "סאטרדיי נייט לייב" עם תסמונת אספרגר", והתבדח, ״או לפחות הראשון שמודה בזה״.

עם זאת גם לדן אייקרויד, חבר צוות "SNL" לשעבר, יש את תסמונת האספרגר והוא הנחה את התוכנית בשנת 2003.

תסמונת אספרגר היא הפרעה עצבית-התפתחותית. זה מתבטא בקשיים באינטראקציות חברתיות ובתקשורת לא מילולית. זה מאופיין כהפרעה בספקטרום האוטיסטי. זה לא משפיע על האינטליגנציה או יכולות השפה של האדם.

יחד עם זאת, אילון היה מצחיק מצחיק מאוד בהופעתו בתוכנית, הוא נראה נינוח ונראה כי הרגיש בנוח לצחוק על עצמו. 

הוא התבדח על איך שהוא עישן ג'וינט בפודקאסט של ג'ו רוגן ועכשיו כולם חושבים שהוא ״סטלן״.

הוא הוסיף בדיחה על או.ג'יי. סימפסון, ואמר כי גם הוא התארח ב-SNL פעמיים “והוא הרג את זה”, (killed it!).

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות שבועיות