fbpx
Connect with us

Featured

אבק הכוכבים נחשף: אנג'לינה ג'ולי היא המתלוננת האלמונית נגד סוכנות הביון הלאומית בתיק שנוהל מול בראד פיט

Published

on

בחודש ספטמבר הקרוב ימלאו שש שנים לפרידה של אנג'לינה ג'ולי ובראד פיט, שהובילה לגירושיהם בשנת 2019. למרות הזמן שחלף, השניים עדיין מתכתשים ללא הפסקה סביב נושאים שונים הקשורים למשפחתם ולרכושם, החל ממשמורת על הילדים ועד תביעות קנטרניות לגבי בעלות על היקב המשותף שלהם בדרום צרפת. כעת הם עומדים במרכזו של מידע חדש הנוגע להאשמות של ג'ולי נגד פיט על כך שהיכה אותה זמן קצר לפני פרידתם.

מדורי הרכילות מספרים שלפני מספר חודשים הגישה הכוכבת תביעה נגד ה-FBI – בעילום שם – שבה דרשה להבין מדוע נסגרה החקירה נגד פיט בנוגע לתלונתה על מעשי האלימות שלו נגדה ונגד בנם מדוקס בשנת 2016, שהובילו לפרידה של בני הזוג, ובעקבותיה ביקשה הכוכבת משמורת בלעדית על ילדיהם.

במסמכים שהוגשו לבית המשפט, כאמור בעילום שם, ביקש האלמוני "להבין לעומק את חקירת ה-FBI ולקבל מידע הדרוש על מנת לספק לילדים טיפול רפואי וייעוץ עבור הטראומה שחוו". אותו אלמוני התלונן על חוסר השקיפות שבחקירה, שמסקנותיה היו שאין הצדקה להעמיד את הכוכב לדין. ה-FBI הסביר בזמנו את ההחלטה על ידי הצהרה לקונית וחסרת פירוט: "אחרי שנבחנה התביעה, הוחלט לסגור אותה מסיבות שונות".

הכוכבת הגישה את התביעה בעזרת עורכת הדין אמנדה קריימר, שנשאלה על כך בזמנו ואמרה: "אנחנו מאמינים שלקורבנות ולניצולים יש זכות לקבל גישה למסמכים פדרליים העוסקים בפשעים שנעשו נגדם או שדיווחו עליהם, על מנת שיוכלו לדרוש עזרה וטיפול ראוי בטראומה שחוו, כמו גם הגנה משפטית עבור ילדיהם ועבור עצמם. הלקוח שלנו מבקש את המסמכים במשך שנים ונותר ללא מענה, כך שלא נותר לו אלא לפנות לבית המשפט על מנת לקבל אותם. יש צורך בחוקים שיסדירו את הנושא הזה".

כמובן שמלכתחילה החשד היה שג'ולי היא זו שעומדת מאחורי התביעה האלמונית – אך רק לאחרונה התברר שזו אכן היא. לפני כשבוע וחצי התביעה עודכנה, וזה מה שכנראה הוביל לכך שפרטיה נחשפו. מקורביו של פיט טוענים שג'ולי נואשת בניסיונותיה להביס את בעלה לשעבר ושהיא נחושה להסית מחדש את התקשורת נגד פיט: "היא מנסה למצוא משהו בכל מחיר. הכל הצגה, מדובר במידע שכבר היה ברשותה לפני חמש שנים וחצי. אין כאן משהו חדש".

ג'ולי התלוננה בשנת 2016 שפיט השיכור היכה אותה במהלך הטיסה ושפך עליה בירה בזמן שישנה. לטענתה, הוא תפס את ראשה ואת כתפיה, טילטל אותה בחוזקה וצעק עליה: "את הורסת את המשפחה". ג'ולי סיפרה שפיט חבט בתקרת המטוס וכשהילדים שאלו אותה אם היא בסדר, פיט השיב: "לא, היא לא בסדר. היא הורסת את המשפחה הזאת, היא מטורפת". לפי הדיווח, אחד הילדים קרא לעברו: "זאת לא היא, זה אתה", וקילל את פיט – ששעט לעברו אך נחסם על ידי ג'ולי, שנחבטה כתוצאה בגבה ובמפרקיה. לאחר מכן היכה לכאורה גם את בנם מדוקס, אז בן 15, שניסה לסייע לג'ולי.

עוד סיפרה הכוכבת שפיט מנע מהמטוס לנחות במשך 20 דקות, לאחר שהודיעה לו שהיא מתכוונת לקחת את הילדים לבית מלון במקום לביתם כדי להתאושש. פיט בתגובה צרח עליה: "את לא לוקחת את הילדים המ**יינים שלי", והיכה אותה שוב. לאחר מכן ג'ולי הגישה למשטרה תמונות של המכות שקיבלה, כמו גם עדויות כתובות מהילדים. בקשת הגירושים שלה הוגשה כשבוע לאחר מכן. לאחר המקרה, ילדיהם של השניים, מדוקס (כיום בן 21), פקס (18), זהרה (17), שיילו (16) והתאומים ויוויאן ונוקס (14) סירבו להיפגש עם אביהם ורק כעבור זמן מה חלקם חזרו להיות איתו בקשר, בעוד ששני בניהם הבוגרים העדיפו לשמור על נתק מהכוכב. פיט סיפר  לאחר מכן בריאיון ל-GQ שאכן היה אלכוהוליסט מאז תחילת שנות ה-20 שלו: "שתיתי יותר מדי, הגעתי לתחתית". אך גם אמר שלאחר הפרידה נגמל ואף הלך לקבוצת תמיכה.

באחרונה פורסמה ב US Weekly כתבה אוהדת על פיט, בה סיפרו מקורביו שהוא עושה ככל שביכולתו כדי לבלות כמה שיותר זמן עם הילדים: "הוא מנסה לראות אותם ככל האפשר בזמן שהם מסתובבים בעולם. הוא טס לאיטליה לכבוד יום הולדתם של התאומים ועשה עניין גדול מיום הולדתה ה-16 של שיילו. הוא מוקיר כל רגע משותף שלו עם הילדים, הוא אוהב להיות אבא ומנסה להוציא את המיטה מסיטואציה סבוכה, בהתחשב במערכת היחסים העוינת שלו ושל אנג'לינה".

לפני מספר חודשים פרסם האתר כתבה נוספת בה טענו מקורביו שפיט חושש שאנג'לינה תמשיך לסרב למשמורת משותפת ותמנע ממנו לראות את ילדיהם עד שלכולם ימלאו 18. יש לציין כי פיט גם מככב בימים אלו על שטיחים אדומים לקידום סרטו "רכבת הקליע" ומשתטה מול המצלמות – באופן חינני כמובן – שמעודד את הסיקור החיובי כלפיו.

פיט היה עסוק בחודשים האחרונים בקידום סרטו החדש ודיבר מעט על ילדיו. על שיילו, שסרטונים שלה רוקדת הפכו לוויראליים אמר: "אני לא יודע מאיפה היא קיבלה את זה, יש לי שתי רגליים שמאליות. אני שמח שהם מוצאים את הדרך שלהם, דברים שמעניינים אותם ושהם פורחים בהם". על זהרה, שעומדת להתחיל את לימודיה בקולג', אמר: "היא כל כך חכמה, היא תפרח בלימודים'".

לחץ להגיב

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

Featured

חבר הקונגרס היהודי משרמן אוקס מזהיר את נתניהו: אל תשתף פעולה עם בן גביר!

Published

on

בדרך למשבר מדיני? חבר הקונגרס הדמוקרטי הבכיר בראד שרמן, המייצג חלקים נרחבים של סן פרננדו ואלי בלוס אנג'לס, קרא ביום שלישי השבוע בפומבי לכל המנהיגים הפוליטיים בישראל שלא לשתף פעולה עם גורמי ימין קיצוני כמו ח"כ איתמר בן גביר בממשלה עתידית – והזהיר מנזק ליחסים בין ישראל לארצות הברית. 

שרמן אמר את הדברים בהמשך לאזהרה של יו"ר ועדת החוץ של הסנאט רוברט מננדז לראש האופוזיציה בנימין נתניהו בנושא הזה, בפגישה בין השניי בירושלים לפני מספר שבועות.

לטענת הכתב המדיני של וואלה! ברק רביד, מספר סנאטורים דמוקרטים ורפובליקנים העבירו בשבועות האחרונים מסרים שקטים לישראל בנושא הזה, אבל שרמן הוא חבר הקונגרס הראשון שקורא בפומבי לא לשתף פעולה עם בן גביר.

"בשעה שישראל מתקרבת לבחירות בנובמבר, אני קורא למנהיגים מכל קצות המפה הפוליטית להחרים קיצונים כמו איתמר בן גביר, שדעותיו המקוממות מנוגדות לעקרונות היסוד של ישראל כמדינה דמוקרטית ויהודית", כתב שרמן בטוויטר. שרמן הוסיף: "הקיצונים הללו חותרים תחת האינטרסים הישראלים ותחת מערכת היחסים בין ישראל לבין ארצות הברית, שאני וחבריי עבדנו קשה כדי לחזק".

שרמן מכהן כחבר בית הנבחרים מטעם המפלגה הדמוקרטית מאז 1997, מייצג חלקים נרחבים מסן פרננדו ואלי ומקבל קהל במשרדו בשרמן אוקס. הוא יהודי ונחשב לאחד התומכים הגדולים של ישראל בקונגרס. במהלך השנים הוא קידם יוזמות להעברת שגרירות ארצות הברית לירושלים, להגדלת הסיוע האמריקאי לישראל עבור פיתוח מערכות הגנה מטילים, למתן פטור מוויזה לישראלים לארצות הברית, ועוד.

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

Featured3 שבועות ago

"יודעת שאני פרובוקטיבית": הכלה מורן בן אסולין שהפכה לכוכבת רשת על החתונה שכולם מדברים עליה 

Featured2 שבועות ago

ברנינג מן 2022: הייתי או היה זה חלום – פסטיבל המוזיקה המשוגע ביותר בעולם

Featuredשבוע 1 ago

מדינת כל מהגריה: קליפורניה תעניק לכל מהגר לא חוקי תעודת זהות שתאפשר גישה לעבודה, חשבונות בנק ושירותי בריאות   

Featured2 שבועות ago

גל הפשע ממשיך להשתולל בוואלי: אדם נהרג במהלך שוד מזוין בבית להשכרה קצרה באנסינו

Featured3 שבועות ago

סקר עושר גלובלי: אחד מכל עשרה מתושבי תל אביב – מיליונר; לוס אנג'לס במקום השישי אחרי ניו יורק וסן פרנסיסקו בדירוג המיליונרים בעולם

נפש4 שבועות ago

חובה בכל בית: "החגים היהודיים בהתנסות אישית"

Featured3 שבועות ago

"היא ממש בלתי ניתנת לזיהוי": מה עובר על גוון סטפני (ומה בלייק שלטון חושב על זה)?

Featured3 ימים ago

סערה בקהילה היהודית בארה״ב: תשעה ארגוני סטודנטים באונ׳ ברקלי בקליפורניה החליטו להחרים מרצים ציוניים/ תומכי ישראל

כתבות שבועיות