fbpx
Connect with us

Featured

אבק הכוכבים נחשף: אנג'לינה ג'ולי היא המתלוננת האלמונית נגד סוכנות הביון הלאומית בתיק שנוהל מול בראד פיט

Published

on

בחודש ספטמבר הקרוב ימלאו שש שנים לפרידה של אנג'לינה ג'ולי ובראד פיט, שהובילה לגירושיהם בשנת 2019. למרות הזמן שחלף, השניים עדיין מתכתשים ללא הפסקה סביב נושאים שונים הקשורים למשפחתם ולרכושם, החל ממשמורת על הילדים ועד תביעות קנטרניות לגבי בעלות על היקב המשותף שלהם בדרום צרפת. כעת הם עומדים במרכזו של מידע חדש הנוגע להאשמות של ג'ולי נגד פיט על כך שהיכה אותה זמן קצר לפני פרידתם.

מדורי הרכילות מספרים שלפני מספר חודשים הגישה הכוכבת תביעה נגד ה-FBI – בעילום שם – שבה דרשה להבין מדוע נסגרה החקירה נגד פיט בנוגע לתלונתה על מעשי האלימות שלו נגדה ונגד בנם מדוקס בשנת 2016, שהובילו לפרידה של בני הזוג, ובעקבותיה ביקשה הכוכבת משמורת בלעדית על ילדיהם.

במסמכים שהוגשו לבית המשפט, כאמור בעילום שם, ביקש האלמוני "להבין לעומק את חקירת ה-FBI ולקבל מידע הדרוש על מנת לספק לילדים טיפול רפואי וייעוץ עבור הטראומה שחוו". אותו אלמוני התלונן על חוסר השקיפות שבחקירה, שמסקנותיה היו שאין הצדקה להעמיד את הכוכב לדין. ה-FBI הסביר בזמנו את ההחלטה על ידי הצהרה לקונית וחסרת פירוט: "אחרי שנבחנה התביעה, הוחלט לסגור אותה מסיבות שונות".

הכוכבת הגישה את התביעה בעזרת עורכת הדין אמנדה קריימר, שנשאלה על כך בזמנו ואמרה: "אנחנו מאמינים שלקורבנות ולניצולים יש זכות לקבל גישה למסמכים פדרליים העוסקים בפשעים שנעשו נגדם או שדיווחו עליהם, על מנת שיוכלו לדרוש עזרה וטיפול ראוי בטראומה שחוו, כמו גם הגנה משפטית עבור ילדיהם ועבור עצמם. הלקוח שלנו מבקש את המסמכים במשך שנים ונותר ללא מענה, כך שלא נותר לו אלא לפנות לבית המשפט על מנת לקבל אותם. יש צורך בחוקים שיסדירו את הנושא הזה".

כמובן שמלכתחילה החשד היה שג'ולי היא זו שעומדת מאחורי התביעה האלמונית – אך רק לאחרונה התברר שזו אכן היא. לפני כשבוע וחצי התביעה עודכנה, וזה מה שכנראה הוביל לכך שפרטיה נחשפו. מקורביו של פיט טוענים שג'ולי נואשת בניסיונותיה להביס את בעלה לשעבר ושהיא נחושה להסית מחדש את התקשורת נגד פיט: "היא מנסה למצוא משהו בכל מחיר. הכל הצגה, מדובר במידע שכבר היה ברשותה לפני חמש שנים וחצי. אין כאן משהו חדש".

ג'ולי התלוננה בשנת 2016 שפיט השיכור היכה אותה במהלך הטיסה ושפך עליה בירה בזמן שישנה. לטענתה, הוא תפס את ראשה ואת כתפיה, טילטל אותה בחוזקה וצעק עליה: "את הורסת את המשפחה". ג'ולי סיפרה שפיט חבט בתקרת המטוס וכשהילדים שאלו אותה אם היא בסדר, פיט השיב: "לא, היא לא בסדר. היא הורסת את המשפחה הזאת, היא מטורפת". לפי הדיווח, אחד הילדים קרא לעברו: "זאת לא היא, זה אתה", וקילל את פיט – ששעט לעברו אך נחסם על ידי ג'ולי, שנחבטה כתוצאה בגבה ובמפרקיה. לאחר מכן היכה לכאורה גם את בנם מדוקס, אז בן 15, שניסה לסייע לג'ולי.

עוד סיפרה הכוכבת שפיט מנע מהמטוס לנחות במשך 20 דקות, לאחר שהודיעה לו שהיא מתכוונת לקחת את הילדים לבית מלון במקום לביתם כדי להתאושש. פיט בתגובה צרח עליה: "את לא לוקחת את הילדים המ**יינים שלי", והיכה אותה שוב. לאחר מכן ג'ולי הגישה למשטרה תמונות של המכות שקיבלה, כמו גם עדויות כתובות מהילדים. בקשת הגירושים שלה הוגשה כשבוע לאחר מכן. לאחר המקרה, ילדיהם של השניים, מדוקס (כיום בן 21), פקס (18), זהרה (17), שיילו (16) והתאומים ויוויאן ונוקס (14) סירבו להיפגש עם אביהם ורק כעבור זמן מה חלקם חזרו להיות איתו בקשר, בעוד ששני בניהם הבוגרים העדיפו לשמור על נתק מהכוכב. פיט סיפר  לאחר מכן בריאיון ל-GQ שאכן היה אלכוהוליסט מאז תחילת שנות ה-20 שלו: "שתיתי יותר מדי, הגעתי לתחתית". אך גם אמר שלאחר הפרידה נגמל ואף הלך לקבוצת תמיכה.

באחרונה פורסמה ב US Weekly כתבה אוהדת על פיט, בה סיפרו מקורביו שהוא עושה ככל שביכולתו כדי לבלות כמה שיותר זמן עם הילדים: "הוא מנסה לראות אותם ככל האפשר בזמן שהם מסתובבים בעולם. הוא טס לאיטליה לכבוד יום הולדתם של התאומים ועשה עניין גדול מיום הולדתה ה-16 של שיילו. הוא מוקיר כל רגע משותף שלו עם הילדים, הוא אוהב להיות אבא ומנסה להוציא את המיטה מסיטואציה סבוכה, בהתחשב במערכת היחסים העוינת שלו ושל אנג'לינה".

לפני מספר חודשים פרסם האתר כתבה נוספת בה טענו מקורביו שפיט חושש שאנג'לינה תמשיך לסרב למשמורת משותפת ותמנע ממנו לראות את ילדיהם עד שלכולם ימלאו 18. יש לציין כי פיט גם מככב בימים אלו על שטיחים אדומים לקידום סרטו "רכבת הקליע" ומשתטה מול המצלמות – באופן חינני כמובן – שמעודד את הסיקור החיובי כלפיו.

פיט היה עסוק בחודשים האחרונים בקידום סרטו החדש ודיבר מעט על ילדיו. על שיילו, שסרטונים שלה רוקדת הפכו לוויראליים אמר: "אני לא יודע מאיפה היא קיבלה את זה, יש לי שתי רגליים שמאליות. אני שמח שהם מוצאים את הדרך שלהם, דברים שמעניינים אותם ושהם פורחים בהם". על זהרה, שעומדת להתחיל את לימודיה בקולג', אמר: "היא כל כך חכמה, היא תפרח בלימודים'".

לחץ להגיב

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

Featured

נתניהו על הסיכויים להסכם בין ישראל וסעודיה בחסות אמריקאית: "50:50". דיווח: אישור לסעודים לבחון העשרת אורניום; רה"מ הוזמן שוב לבית הלבן

Published

on

"אם תצמידו את אוזנכם לכביש המוביל מירושלים לריאד, תוכלו לשמוע את שיירת השלום מתקרבת"' כותב אמיר בן דוד באתר זמן ישראל. מזמן לא נראה באזור מחזה אופטימי כזה, שמתחיל להזכיר את ימי ה"מזרח תיכון חדש" של שמעון פרס.

אמנם ה"גורם המדיני הבכיר" שדיבר ביום שלישי בניו יורק עם כל הכתבים המדיניים שהתלוו לנסיעת ראש הממשלה לארה"ב, העריך באזניהם בזהירות שהסיכויים להסכם בין ישראל לסעודיה בחסות אמריקאית ועם כמה עצמות שיזרקו לכיוון הפלסטינים הוא "50:50", אבל מסביב מתרבים הסימנים המעידים על כך, שהסכם היסטורי כזה אכן נמצא בהישג יד.

יורש העצר הסעודי מוחמד בן סלמאן אישר את הדברים בריאיון שצולם עוד לפני שבנימין נתניהו נפגש אתמול עם ג'ו ביידן בשולי עצרת האו"ם. "בכל יום אנחנו מתקרבים להסכם עם ישראל", אישר בן סלמאן ל"פוקס ניוז".

ה"וול סטריט ז'ורנל" מדווח הבוקר, כי נתניהו הורה לגורמים המקצועיים בישראל לבדוק עם הגורמים המקצועיים האמריקאים את דרישות סעודיה להעשרת אורניום בשטחה, במטרה לגבש נוסחה שתהיה מקובלת על הסעודים, על האמריקאים ועל ישראל.

מדובר בשינוי דרמטי של העמדה הישראלית ההיסטורית בסוגיה. לא קשה לדמיין איך נתניהו עצמו היה מתייצב מולה כשקצף על שפתיו, אם מנהיג ישראלי אחר היה מעז בכלל להעלות את האפשרות הזו. אבל למה לקלקל מסיבה עוד לפני שהיא התחילה?

"נתניהו לא יכול היה לצפות ליותר מביקור אשר לו המתין תשעה חודשים", כותבת טל שניידר, הכתבת המדינית של זמן ישראל שנלווית למשלחת ראש הממשלה לארה"ב, "לא זו אף זו, בהצהרת ביידן בעל פה וגם בסיכום שנשלח בסופו של דבר בכתב, הודיע הבית הלבן: נתניהו יוזמן לוושינגטון לביקור רשמי עד לסוף 2023".

הפגישה, הסבירו בבית הלבן, מיועדת להמשך השיחות בין ביידן ונתניהו על ההסכם עם סעודיה, מתוך מטרה להגיע להסכמות בתחילת השנה הבאה – ממש בזמן עבור קמפיין הבחירות של ביידן.

עבור נתניהו, שמנסה להיחלץ ממשבר שלא היה כדוגמתו בישראל, זו התקדמות ברוכה; ואילו במקרה של בן סלמאן, מדובר בהזדמנות פז לנצל רגע חולשה של ביידן ונתניהו.

המשך לקרוא

הפייסבוק שלנו

הירשם לניוזלטר שלנו

Featured4 שעות ago

נתניהו על הסיכויים להסכם בין ישראל וסעודיה בחסות אמריקאית: "50:50". דיווח: אישור לסעודים לבחון העשרת אורניום; רה"מ הוזמן שוב לבית הלבן

Featured4 שעות ago

אחרי 140 יום: התקדמות משמעותית במגעים לסיום השביתה בהוליווד עוד השבוע

Featured4 שעות ago

סחורה קמעונאית גנובה ביותר מ-200 אלף דולר נחשפה בחצר האחורית של בית לוס אנג'לס; שלוש נשים ושבעה גברים נעצרו על חם

Featured4 שעות ago

הולך ופוחת הדור: הסנאט שינה את קוד הלבוש למען הנציג הדמוקרטי חובב המכנסיים הקצרים והקפוצ'ון, הסובל גם מדיכאון קליני

Featured4 שעות ago

האימא של כוכב "צעירים חסרי מנוח" אישרה: הוא התאבד בעקבות הפרעה דו-קוטבית. איך מזהים ומתמודדים עם המחלה?

Featured4 שעות ago

לב של זהב: הכוכבת ההוליוודית מחפשת דרכים להעניק נעליים להומלס בסנטה מוניקה –  צפו בסרטון

בריאות24 שעות ago

צמים ונהנים: התזונאית נטלי וולטר על הדרכים הכי אפקטיביות שיש לטבע להציע ביום הכיפורים

קהילה24 שעות ago

חיים‭ ‬קלים‭ ‬בבית‭ ‬חכם

Featured3 ימים ago

חשד: רוצח סדרתי בדאון טאון לוס אנג'לס לאחר ששתי דוגמניות נמצאו תוך שבוע ללא רוח חיים בדירות יוקרה

Featured4 שבועות ago

רגע לפני פשיטת הביזה ב"מייסיס" בשרמן אוקס: רשויות החוק עצרו 11 חשודים ב"פלאש מאב" ברחבי דרום קליפורניה

Featured3 שבועות ago

עוזרת בית התחבאה עם תינוק בחדר האמבטיה לאחר שגברים רעולי פנים ניסו לפרוץ לבית בפיקו-רוברטסון. צפו בסרטון

Featured2 שבועות ago

הרצח שמעזע את לוס אנג'לס: בני זוג הוצאו להורג במכוניתם במגרש חניה – כשהתינוק בן השנה שלהם במושב האחורי

Featured2 שבועות ago

ישראלים בין עשרות האלפים שנלכדו בפסטיבל ׳ברנינג מן׳ בנבאדה אחרי שכמות גשם של חודשיים ירדה ביממה אחת

Featured3 שבועות ago

סינגלס בלוס אנג'לס? זה הסכום המינימלי שתצטרכו להרוויח בשנה כדי לחיות בנוחות בקליפורניה 

Featured4 שבועות ago

"הכל אפשרי באמריקה ולכן יש לי סיכוי!" – ברק זילברברג רץ לנשיאות ארה״ב ואתם יכולים לעזור לו

Featured2 שבועות ago

הטרנד החדש בלוס אנג'לס: מנצלים את משבר הדיור ומשכירים קרוואנים למשפחות של הומלסים

כתבות שבועיות