Bookmark and Share "/>

שבוע ישראלי

טוב לדעת

[adrotate banner="19"]

Local03 – כך תוזילו עלויות בשיחות לישראל

 בין אם יוצאים לחו”ל למטרות חופשה, עבודה או ביקור קרובים, מהוות שיחות הטלפון לישראל מעמסה כספית המתווספת על הוצאות הטיסה והשהייה. חשוב לדעת כי בימינו קיימות מספר אפשרויות לקיום שיחות בינלאומיות השונות זו מזו מבחינת אופן השימוש, איכות השירות, מגוון החבילות וכמובן גם העלויות. על ידי הגדרה ותכנון מוקדמים של צרכיכם והשוואה בין ספקים הפועלים בשוק, תוכלו לחסוך באופן ניכר בהוצאות ההתקשרות מחו”ל לישראל. לפניכם סקירה של מספר שיטות ואפשרויות חסכוניות.

local03_pic

טלפון נייד

יתרונו של המכשיר הנייד הוא כמובן בזמינות מיידית בכל מצב, ללא תלות בקו נייח או בשירותי אינטרנט. יחד עם זאת, יש לקחת בחשבון כי עלויות דקת שיחה מחו”ל לישראל עלולות להיות גבוהות ביותר, כך שמומלץ לפנות אל חברת הסלולארי שלכם ולברר לגבי חבילות מוזלות או מסלולים מיוחדים להתקשרות מחו”ל. אחת האפשרויות הפופולאריות הינה רכישה מראש של מספר דקות שיחה בעלות נמוכה בהרבה מהמסלול הרגיל. ואולם, עליכם להבין ולתכנן היטב את השימוש הצפוי, שכן כל חריגה מהדקות המוקצבות תעלה ביוקר, ומאידך אם לא ניצלתם את מלוא הדקות הרי שיצאתם מופסדים. בנוסף, חבילות אלו מוגבלות לתקופה מסוימת שעם סיומה תצטרכו לרכוש חבילה חדשה, אף אם לא ניצלתם את הדקות במלואן.

רשת האינטרנט

כיום קיימים מספר שירותים, תוכנות וציודים נלווים המאפשרים להתקשר מחו”ל לישראל באמצעות מחשב נייד או נייח, טלפון רגיל וסלולארי. בדרך כלל מדובר בעלויות נמוכות באופן משמעותי בהשוואה לחיוג באמצעות הסלולארי או טלפון רגיל, וניתן להצטרף כמנויים לשירות, לבחור בתשלום חודשי חד פעמי, או לרכוש את התוכנה או הציוד. החיסרון המרכזי של שיטה זו היא התלות בזמינותה של רשת האינטרנט, שכן ללא חיבור אליה פשוט לא ניתן לקיים את השיחה. בנוסף, תשתיות תקשורת שאינן ברמה גבוהה מעיבות על איכות ורצף השיחה.

כרטיס חיוג

זוהי אפשרות נוחה, זמינה וזולה יחסית עבור התקשרות מטלפון נייח. כיום מוצעים בחנויות בכל רחבי הארץ כרטיסים של מספר מפעילים, ומכיוון שקיימים הבדלים מבחינת העלויות, חישוב דקות השיחה ואפשריות השימוש מומלץ לבדוק היטב את הנתונים. באופן כללי מדובר בתעריפים זולים בהרבה עבור התקשרות לקו נייח, אך כאשר מחייגים למכשירים סלולאריים העלויות קופצות. קניית כרטיס עם דקות שיחה קבועות וידועות מראש תאפשר לכם להתנהל בשיקול דעת ובחסכנות, אך מאידך תגביל אתכם ואף תסתכם בהפסד כספי במידה שלא ניצלתם את הדקות או שתוקף הכרטיס פג.

Local03

שירות חדש יחסית המוצע על ידי חברת אומניטלקום, בו מקבלים המצטרפים מספר ישראלי בעל קידומת 03. המספר משמש אותם הן עבור קבלת שיחות והן עבור שיחות יוצאות לישראל. במילים אחרות, מדובר באפשרות ליהנות ממספר ישראלי מוכר, פשוט וקבוע ביעדים שונים בעולם, וגם להתקשר לישראל מכל מדינה אחרת בעלות נמוכה ביותר הדומה לשיחה מקומית. בנוסף, שיטה זו ניחנת במספר יתרונות כדוגמת איכות קו גבוהה, תשתיות מתקדמות, הצטרפות לחבילות ללא התחייבות, וכן מערכת ניתוב שיחות, תא קולי, ואפשרות לפקח על החשבון באמצעות רשת האינטרנט או הטלפון. הספקית מציעה מגוון רחב של חבילות המתאימות לצרכים שונים, כאשר התשלום נע בין כעשרה דולרים לחודש לחבילה הבסיסית ועד כשלושים וחמישה דולרים לחבילת Unlimited Plus. כמו כן, קיימות חבילות נוספות עבור אנשים המתגוררים בחו”ל.

הכתבה בחסות Local03, המציעה שיחות לישראל במחירים משתלמים

 

[adrotate group="5"]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *