Bookmark and Share "/>

שבוע ישראלי

טוב לדעת

[adrotate banner="19"]

Local03 – כך תוזילו עלויות בשיחות לישראל

פסל_המנורה

 בין אם יוצאים לחו”ל למטרות חופשה, עבודה או ביקור קרובים, מהוות שיחות הטלפון לישראל מעמסה כספית המתווספת על הוצאות הטיסה והשהייה. חשוב לדעת כי בימינו קיימות מספר אפשרויות לקיום שיחות בינלאומיות השונות זו מזו מבחינת אופן השימוש, איכות השירות, מגוון החבילות וכמובן גם העלויות. על ידי הגדרה ותכנון מוקדמים של צרכיכם והשוואה בין ספקים הפועלים בשוק, תוכלו לחסוך באופן ניכר בהוצאות ההתקשרות מחו”ל לישראל. לפניכם סקירה של מספר שיטות ואפשרויות חסכוניות:

טלפון נייד

יתרונו של המכשיר הנייד הוא כמובן בזמינות מיידית בכל מצב, ללא תלות בקו נייח או בשירותי אינטרנט. יחד עם זאת, יש לקחת בחשבון כי עלויות דקת שיחה מחו”ל לישראל עלולות להיות גבוהות ביותר, כך שמומלץ לפנות אל חברת הסלולארי שלכם ולברר לגבי חבילות מוזלות או מסלולים מיוחדים להתקשרות מחו”ל. אחת האפשרויות הפופולאריות הינה רכישה מראש של מספר דקות שיחה בעלות נמוכה בהרבה מהמסלול הרגיל. ואולם, עליכם להבין ולתכנן היטב את השימוש הצפוי, שכן כל חריגה מהדקות המוקצבות תעלה ביוקר, ומאידך אם לא ניצלתם את מלוא הדקות הרי שיצאתם מופסדים. בנוסף, חבילות אלו מוגבלות לתקופה מסוימת שעם סיומה תצטרכו לרכוש חבילה חדשה, אף אם לא ניצלתם את הדקות במלואן.

רשת האינטרנט

כיום קיימים מספר שירותים, תוכנות וציודים נלווים המאפשרים להתקשר מחו”ל לישראל באמצעות מחשב נייד או נייח, טלפון רגיל וסלולארי. בדרך כלל מדובר בעלויות נמוכות באופן משמעותי בהשוואה לחיוג באמצעות הסלולארי או טלפון רגיל, וניתן להצטרף כמנויים לשירות, לבחור בתשלום חודשי חד פעמי, או לרכוש את התוכנה או הציוד. החיסרון המרכזי של שיטה זו היא התלות בזמינותה של רשת האינטרנט, שכן ללא חיבור אליה פשוט לא ניתן לקיים את השיחה. בנוסף, תשתיות תקשורת שאינן ברמה גבוהה מעיבות על איכות ורצף השיחה.

כרטיס חיוג

זוהי אפשרות נוחה, זמינה וזולה יחסית עבור התקשרות מטלפון נייח. כיום מוצעים בחנויות בכל רחבי הארץ כרטיסים של מספר מפעילים, ומכיוון שקיימים הבדלים מבחינת העלויות, חישוב דקות השיחה ואפשרויות השימוש מומלץ לבדוק היטב את הנתונים. באופן כללי מדובר בתעריפים זולים בהרבה עבור התקשרות לקו נייח, אך כאשר מחייגים למכשירים סלולאריים העלויות קופצות. קניית כרטיס עם דקות שיחה קבועות וידועות מראש תאפשר לכם להתנהל בשיקול דעת ובחסכנות, אך מאידך תגביל אתכם ואף תסתכם בהפסד כספי במידה שלא ניצלתם את הדקות או שתוקף הכרטיס פג.

Local03

שירות ותיק המוצע על ידי חברת אומניטלקום, המתחמה בפתרונות תקשורת בנלאומיים, בו מקבלים המצטרפים מספר ישראלי בעל קידומת 03. המספר בעל הקידמות הישראלית משמש עבור קבלת שיחות מישראל, כאשר בני המשפחה או החברים פשוט מחייגים אל מספר ה-03 ומשלמים עלות של שיחה מקומית בישראל. במילים אחרות, מדובר באפשרות ליהנות ממספר ישראלי מוכר, פשוט וקבוע העובר עם המשתמש לכל מקום בעולם. בשירות Local03 גם השיחות היוצאות לישראל מכל מדינה אחרת הינה בעלות נמוכה במיוחד ובמרבית מדינות העולם התעריף הוא של שיחה מקומית. בנוסף,

לקוחות Local03 מקבלים אופן אוטומטי גם מערכת לניתוב שיחות ליעדים שונים על אותו מספר, וכך ניתן להוציא שיחות או לקבלן מהמספר הנייד, מהבית או מהמשרד. שיטה זו נחשבת איכותית במיוחד בזכות איכות הקו הטלפוני שאינו צריך להתבסס על חיבור לאינטרנט. בנוס, ניתן לצפות בפרטי החשבון ונתוני השימוש האישי באתר החברה. הספקית מציעה מגוון רחב של חבילות המתאימות לצרכים שונים – חבילות שיחה לפי דקות, חבילת “לא דיברת-לא שילמת”, חבילות שיחה ללא הגבלה ועוד.

 

הכתבה בחסות Local03, המציעה שיחות לישראל במחירים משתלמים

 

[adrotate group="5"]

One thought on “Local03 – כך תוזילו עלויות בשיחות לישראל

  1. avatarמיטל וייס

    היינו מנויים לחברת לוקל03 מדרום אפריקה ולצערי התאכזבנו קשות! מספר הגישה לא עובד בעוד הכסף לחברה ממשיך לדפוק. גם כאשר ביקשנו את עזרתם דל השירות הטכני נתקלנו בשירות גרוע ללא כל הצלחה לתקן את התקלה. גם כששירות הלקוחות אמרו שיחזרו אלינו לאחר שיבינו מה התקלה – לא קיבלנו שום טלפון חזרה מאף אחד. ביקשנו לדבר עם המנהל האחראי , ועדיין, אף אחד לא חזר אלינו גם כשאמרו לנו שהבקשה תתבצע לאחר 3 ימי עסקים. ממליצה לכל מי שחושב לקנות מנוי מחברת לוקח 03 להתרחק!!!!

    Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *