Bookmark and Share "/>

שבוע ישראלי

כתבות נבחרות

[adrotate banner="19"]

HYFIT: רצועות הכושר החכמות שהולכות לכבוש את העולם

בואו לקחת חלק באקזיט הבא: גיא בר ודן סטריק, יזמים ישראלים בלוס אנג’לס, המציאו חדר כושר נייד לביש ומגייסים משקיעים שיצטרפו ל”דבר הבא” בתחום הטכנולוגיה של האימון הגופני / מאת כתב שבוע ישראלי

לגיא בר ודן סטריק, צמד יזמים-חברים ישראלים מישוב צור יגאל בשרון יש חזון: לשווק לאמריקאים את מוצר הכושר הטוב בעולם. מדובר ב-Hyfit – מוצר רצועות כושר חכמות שאוגר ומנתח מידע על מתאמנים במהלך אימון רצועות על מנת להגביר את המוטיבציה ואת האפקטיביות של האימון הגופני.

גיא: “השילוב שעשינו ב-HYFIT הוא למעשה מוצר הכושר החכם הראשון מסוגו. הוא נותן מידע בזמן אמת למתאמנים על רמת שריפת קלוריות, חישוב דופק וחזרות באמצעות רצועות הכושר המיוחדות שפיתחנו. כל המידע נאסף מתנועות הגוף, והמערכת מתאימה לפיו רוטיניות אימון אישיות”.

גיא ודן, באמצע שנות ה-20 לחייהם, הגיעו ללוס אנג’לס כדי לשווק ולהפיץ מכאן את הבשורה על ההמצאה החדשה שלהם. ההתחלה הייתה בעת שירותם הצבאי, בו החלו השניים למכור מהצד רצועות כושר של חברת trx האמריקאית. ״זה הלך נפלא. כל סוף שבוע היינו אוספים כמה עשרות רצועות ומוכרים אותם לחיילים ביחידות״. אחרי השחרור דן טס לגרמניה לעבוד בעגלות וגיא עבד במלצרות. אחרי הטיול הגדול בעולם חברו השניים יחדיו והחליטו שרצועות הכושר של trx, שכבר זכו בארץ לפופולריות גדולה, זקוקות לשידרוג. חברת TRX השתלטה בשנים האחרונות על עולם הכושר וכיום מוערכת בכ-300 מיליון דולר.

כך הגיע הרעיון של HYFIT: “מוצר שמקנה לכול אחד את האפשרות להתאמן ולנטר את האימון בכל מקום, לשלב באמצעות מוצר אחד. כמו שהאייפון שילב בין אייפוד לטלפון, אנחנו משלבים בין מוצר כושר למנטר חכם”.‬ גיא ודן גייסו באמצעות אתר גיוס ההמונים “פלייביז” 28 משקיעים להשקעה ראשונית, הגישו פטנט Provisional בארה”ב וחתמו על הסכם שיתוף פעולה עם ענקית פיתוח התוכנה R&D Partner מהונג קונג, שהשקיעה חצי מיליון דולר בחברה.

אחרי מאמצים ממושכים הצליחו גיא ודן לקבל חסות על המוצר מחברת הענק “ריבוק”. המוצר סומן על ידי Technogym כ”מוצר הספורט של העתיד” והמיזם מלווה על ידי יועצים מחברת Sony ו-Adidas.

גיא: “אנחנו למעשה משלבים שני מוצרים לפתרון אחד חדשני. המוצר הראשון, רצועות כושר, היה צריך לעבור ‘שינוי מחדש’ על מנת להתאים לדרישתנו להיות מוצר כושר חכם. המוצר השני, המנטר החכם, הותאם אישית לדרישות המוצר שלנו – ניטור אימון יעיל על כף היד, ממש כמו השעונים החכמים של אפל. אנחנו מציעים אינטגרציה. בחזון שלנו, מתאמנים יתאמנו עם המוצר שלנו בחדרי כושר, פארקים, משרדים ובבתיהם בזכות היכולת לנטר את פעילותם.‬

“ניתן לבצע ניטור מדויק ביותר של אימון הרצועות. הפתרון שיצרנו מציע ללקוחות שלנו את האפשרות להתאמן ולנטר את אימונם בכל מקום, מה שמביא את הערך הגבוה ביותר שהם יכולים – הגברת המוטיבציה לשילוב כושר גופני בחייהם. השמנה וחוסר פעילות נמצאים בעליה מתמדת בעולם והנזק לחיינו לא פוסח על אף אחד. השוק הבינלאומי מחפש פתרונות טובים אך עד היום אין מוצר המשדר ניטור ישיר למתאמנים במהלך האימון. זה מה שאנחנו משווקים ומאמינים בו”.

גיא דן התמקמו לאחרונה בלוס אנג’לס, “עיר הבירה העולמית של תחום הכושר הגופני” לדבריהם, עם גיחות להונג קונג וסין, שם מיוצרים 60 אלף הרצועות הראשונות. שני משרדי יחסי ציבור, בתל אביב ובסנטה מוניקה, אחראים להחדרת “הבאז” על המוצר באמצעי התקשורת והרשתות החברתיות. והשבוע יצרו השניים קשר עסקי עם משווק יהודי שמכר בעבר רצועות של trx ב-40 מיליון דולר, התרשם מהמוצר שלהם, וחתם איתם על הסכם הפצה תוך שהוא מצטרף להשקעה בחברה.

המודל העסקי של Hyfit מתבסס על מכירה ישירה לצרכנים. המכשיר יימכר ב-100 דולר בלבד, בעוד שרצועות ה-TRX שמציעות רק חלק קטן ממרכיב המכשיר של Hyfit נמכרות כיום בכ-250 דולר. גיא ודן: “אנחנו מאמינים שהמוצר שלנו, שהוא בעצם wearable gim, הולך להיות הדבר הבא בעולם הכושר הגופני האישי ואנחנו מגייסים משקיעים מהקהילה הישראלית בלוס אנג’לס להצטרף לסיפור ההצלחה. אנחנו מגייסים ישראלים מקומיים עם מינימום של 30 אלף דולר השקעה ומוכנים לפגוש אותם בכל שעה ובכל מקום.

״הכוונה היא להתחיל למכור את מוצרי ה-HYFIT החל מאפריל 2018 ואנחנו מחפשים שותפים למה שיהיה לדעתנו ללא ספק המוצר הכי חזק וחם בתחום”.

לפרטים ויצירת קשר: preorder.hyfit.co.

טל’ 323-922-7509, 323-861-5003.

דוא”ל: guy@hyfit.co, dan@hyfit.co

[adrotate group="5"]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *