Bookmark and Share "/>

שבוע ישראלי

ספורט

[adrotate banner="19"]

פיל ג’קסון, הנשיא החדש של הניקס: “נישואין שנעשו מתוך אהבה”

טוב, עכשיו זה רשמי ואין לי ברירה. עלי לעבור מטמורפוזה וללמוד לאהוב את הזן מסטר. כששיחק בניקס לא היה איכפת לי ממנו. למעשה הוא אפילו עזר באליפות הראשונה עם זרועותיו הארוכות ומרפקיו החדים. בשיקגו לא שמתי אליו לב כי התרכזתי רק במייקל. ובלייקרס? כל דבר שהיה בלייקרס מחוסל עבורי. השניים היחידים שהייתי מציל מטביעה שם הם ג’רי ווסט ושאקיל. על כל השאר – בשעת טביעה – הייתי שופך עוד מים. אז עכשיו נראה מה הוא יעשה עם הניקס! * מאת מנחם לס, hoops.co.il

פיל ג'קסון ובעלי הני יורק ניקס פרנק דולן

פיל ג’קסון ובעלי הני יורק ניקס פרנק דולן

אתם עדי שכתבתי שלניקס ולפיל ג’קסון יהיה טוב להתחבר יומיים או שלושה לפני שדובר על כך פעם ראשונה. אמנם דברתי עליו כמאמן, אבל זה לא משנה: בשני התפקידים הוא יהיה הקול היחיד. המילים הראשונות שאמר צילצלו באוזני כמו זמר מזרחי ערב של זהבה בן:

“MY JOB IS TO DELIVER A WINNER TO NEW YORK!”

תודה, פיל ג’קסון. I LOVE YOU!

“אין מקום טוב יותר בעולם לנצח בו מאשר בניו יורק סיטי!”

FUCK YOU, LA! (זה אני אומר)

נה באוזן אל איי. כנראה שדבריו הגיעו עד החוף המערבי וגרמו שם לרעידת אדמה של 4.5 בסולם ריכטר. תראו, אני לא מאחל לאל. איי את ה-BIG ONE. אני לא מאחל הרוגים באף מקום, אז אני לא מאחל את ‘רעידת האדמה הגדולה’ שתגיע אי-פעם. כל מה שחשוב לי הוא שהלייקרס תישאר תקועה בתחתית בור הצואה בו היא נמצאת עד שהסניליות תכה בי ולא אדע בין ימני ושמאלי.

פיל ג’קסון יודע את ההבדל בין ניו יורק לאל. איי. התקוטטתי על כך עם מומי. עכשיו יש לי עוד איש כדורסל במחנה שלי – פיל בכבודו ובעצמו – ושימותו הקנאים.

אתם יודעים מה אמרו ג’ים דולן בעל הקבוצה, ופיל ג’קסון נשיאה החדש, והאדם שיחליט ויקבע הכל?

“THIS IS A MARRIAGE  OF LOVE!”

מתי לאחרונה דיברו בלייקרס על LOVE? האם הם מכירים בכלל את המילה הזאת? האם היא בלקסיקון שלהם?

בוודאי…

היה המון LOVE כשקובי זרק את שאק!

בוודאי…

היה שם המון LOVE כשדווייט האוארד בא וניסה לעזור!

בוודאי…

היה שם המון LOVE כשקובי שדד אותם על הגרוש האחרון לשנים הבאות…

בוודאי…

היה שם המון LOVE כשפיל ג’קסון חיכה להזמנה לאמן, שהגיעה במקום לאיזה משופם עם שם משפחה איטלקי.

תשמעי, L.A והקשיבי:

“I CAN THINK OF NO BETTER OPPORTUNITY THAN THE ONE NY IS OFFERING ME. HERE I STARTED AND IT WOULD BE GREAT TO END IT HERE!

כל הפאור שלו. כל האוטוריטה שלו. “אני מעביר לו את כל האחריות מתחילה ועד סופה בשמחה ובלב שלם!”, אמר דולן. “פיל הוא האחראי היחיד על כל ענייני הכדורסל, נקודה!” עבור זה הוא ישלם לזן מסטר 12 מיליון לשנה, ל-5 שנים.

ההחלטה הראשונה שלו היא כרמלו אנטוני. אז הקשיבו לפיל:

“There’s no doubt about Carmelo being one of the top scorers in the league, maybe the best individual isolation player in the game,” Jackson said. “I have no problems with committing to saying Carmelo is in the future plans.”

בינתיים אף מילה על מאמן.

ג’קסון מחייך כשהוא ניזכר בעבר. תשמעו סיפור:

He recalled his first trip into New York as a player in 1967. Coach Red Holzman and his wife, Selma, drove Jackson from Kennedy Airport to Manhattan. The trip was interrupted when someone on a highway overpass threw a rock that cracked Holzman’s windshield.

“Red looked up and said, New York isn’t the easiest place to live,” Jackson said with a laugh. “But if you can make it here, you can make it anywhere. That is where the phrase started. I swear. So we are going to make it here.”

אמן ואמן ואמן. תצליח פיל ג’קסון.

I LOVE YOU

כמה הלייקרס על הפנים? כריס קיימן מדגים זאת על הספסל...

כמה הלייקרס על הפנים? כריס קיימן מדגים זאת על הספסל…

[adrotate group="5"]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *