Bookmark and Share "/>

שבוע ישראלי

חדשות ואקטואליה

[adrotate banner="19"]

סקס סביב השעון? אהבה נושכת עם ד”ר לימור בלוקמן

החברה המערבית ותעשיית הסרטים הפכה את נושא ה׳חשק הגברי׳ לענין מובן מאליו; או במילים אחרות, כל שעה טובה לפעילות מינית עבור הגבר הממוצע, נתון מוטעה ומטעה בתכלית * מאת ד”ר לימור בלוקמן, סקסולוגית ויועצת זוגית בבוורלי הילס

37211

ד”ר לימור שלום רב,

שמי אורלי ואני פונה אליך לא ממש בחיפוש אחר פיתרון לבעיה, אלא בהבנה של התנהגות מסוימת של בן זוגי. אנחנו יחד מספר חודשים, יחסי המין שלנו די טובים אני לא ממש מתלוננת, אבל יש בינינו חוסר התאמה בכמיהה למין בשעות מסוימות של היום.

בעיקרון הוא תמיד מעונין במין בבוקר, כשאני ממהרת לעבודה ואין לי חשק להתחיל להתמסר לפעילות מן הסוג הזה בשעות האלו. בערב, כשאני יותר מעוניינת הוא בדרך כלל מסכים, אבל פחות אקטיבי והרבה פחות יוזם. האם יש סיבה מיוחדת לכך או שאנחנו פשוט שונים וכך זה יהיה לתמיד? תודה רבה על התשובות הנהדרות שאת מעניקה לקוראים.

שלום אורלי,

אני מודה לך על המילים הטובות ועל השאלה המעניינת שוודאי מעסיקה נשים רבות. אתחיל ואומר כי המצב שאת מתארת הינו שכיח ביותר. לצערי החברה המערבית ותעשיית הסרטים הפכה את נושא ה׳חשק הגברי׳ לענין מובן מאליו; או במילים אחרות, כל שעה טובה לפעילות מינית עבור הגבר הממוצע, נתון מוטעה ומטעה בתכלית.

הסיבה לכמיהה הרבה יותר של בן זוגך בפעילות מינית בשעות הבוקר (מעבר לעובדה שהיקיצה מלווה בזקפת בוקר והגוף נינוח ומלא אנרגיה) נעוצה ברמות הטסטוסטרון הגבוהות שמגיעות לשיא בעצם בשעות הבוקר. עם התקדמות השעון במהלך היום, הולכות ופוחתות רמות הטסטוסטרון, שכידוע משויך ישירות לליבידו ולעניין במין, כך שהעובדה כי הוא נעתר למין בשעות אחרות אך מראה פחות סטמינה או פחות יוזמה, חשוב שתתורגם על ידך כהתנהלות הגיונית וטבעית יחד עם מחמאה לא קטנה לחזותך המצודדת, המאתגרת אותו לכדי פעולה ללא קשר לצורך הגופני המצומצם בשעות הערב.

מעבר לביולוגיה בסיסית, מספר גורמים משפיעים על זינוק או נחיתה של רמות הטסטוסטרון ויחד איתן על הליבידו הגברי; משעשע, אך צפייה בסרט אקשן או ניצחון של קבוצת הכדורסל החביבה עליו יגרמו לזינוק, כמו גם צריכת קפאין או אלכוהול (אה, אז זו הסיבה למין הסוער לאחר החזרה מן הבר תוך צפייה בפלייאופ׳ס); שעה שהפסד של הקבוצה החביבה עליו, עלול לגרום לירידה בטוסטסטרון גם בשעות אחרות של היום.

אגב הימנעות משפיכה( מין טנטרי מה שנקרא) יגרמו לעליה מטאורית ברמות הטסטוסטרון, אבל זוהי משימה ונושא לדיון אחרים לחלוטין.

כמובן שניתן לנסות ולהגיע לכדי הבנה אחד עם השניה ועם הרצונות והתאוות של שניכם. ובשעה שרמות הטסטוסטרון נמוכות, את יכולה להתבשם בנוכחות העדינה והאדיבה של בן זוגך. זה הזמן לדבר איתו על החופשה המיוחלת בפריז או התכשיט החדש שאת חומדת!…

בהצלחה רבה!

ד”ר לימור שלום ותודה,

שמי אלינה ואני מתעניינת בטיפ או הכוונה בנוגע למין אוראלי עם בן זוגי. הוא מצויד באיבר מרשים ואני מאוד מעוניינת לענג אותו, אך אינני בטוחה איך ומה עלי לעשות שישמח אותו ובנוסף, כיצד באמת להתמסר להענקת עונג לאיבר כולו ללא תחושת חנק או אי נוחות.

אני קצת מתביישת לשאול אותו כי הוא מנוסה ממני ואני מעוניינת להרשים. אשמח מאוד לתגובתך המקצועית. תודה!

images

אלינה שלום רב

ברכותיי על העניין שאת מגלה בעינוג בן זוגך ועל שזכית בגבר רב מימדים לתפארה.

לשאלתך, מין אוראלי הוא ענין מאד אישי, לא רק בין בני זוג אלא אפילו בינינו לבין עצמנו. במילים אחרות ייתכן שאקט או ריטואל מסוים יענג אותנו בשלב מסוים ומספר חודשים מאחר יותר פחות, או שבן זוג מסוים יעניק לנו מגע שהניסיון ׳לשכפל׳ אותו עם אחר, יעלה בתוהו. על כל פנים, אני מבינה את אי הנעימות בה מדובר אך חשוב להבין כי מין איכותי, על כל רכיביו וגווניו, הינו מין בו המשתתפים מצהירים על רצונותיהם, אי נוחות, באם קיימת, קצב או מגע כזה או אחר.

בנושא הענקת עונג לאיבר כולו: אכן, באם מדובר באיבר גדול מן הממוצע המשימה עשויה להיות קשה ושוב, גם כאן מדובר ביכולות ונסיון, אך ראוי לציין כי ראש האיבר טומן בחובו את מרבית העצבים ולכן עינוג אינטנסיבי באזור הזה תוך סיוע ידני ובעיקר התמסרות נטולת עכבות, יתקבלו בברכה רבה על ידי בן זוגך, אני סמוכה ובטוחה בכך. עם הזמן תוכלו להתנסות בטכניקות ורוטינות שונות שיעגנו את שניכם.

טיפ קטן ומענין בנוגע להענקת ׳התחושה׳ של מיקום האיבר בפיך בשעת מין אוראלי: אם תניחי את הלשון על גג החך העליון, כל חדירה של האיבר תתקל ב׳חומת לשון׳ מענגת ולחה שגם תעניק תחושת של ׳קצה היכולת׳, מה שעשוי להיות אפרודיזיאק מאד יעיל כשמדובר בעוררות גברית.

אני ממליצה באמת לנסות ולשוחח על הנושא, לא באופן רציני וכבד, אלא בקלילות פלרטטנית בעיקר שעה שאתם נינוחים יחד בחדר השינה.

בהצלחה רבה!

[adrotate group="5"]

One thought on “סקס סביב השעון? אהבה נושכת עם ד”ר לימור בלוקמן

  1. avatarEDEN

    וואו זה ממש אדיר לא ידעתי שיש דברים כאלה טוב שנתת טיפים מדהימים אני כבר הערב אבקש לבת זוגי בצורה עדינה להגיע לטיפ מדהים זה תודה לך את מדהימה טוב לשאול אותך כל כך הרבה טיפים נהדרים שאת יכולה לתת . תודה ויום מדהים את פשוט נסיכה.

    Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *