Bookmark and Share "/>

שבוע ישראלי

ארה"ב-ישראל

[adrotate banner="19"]

הרב מלוס אנג’לס, הבן המאומץ ומשרד החקירות של אמיר אברמסון…

אגדה שהיתה באמת: לפני 13 שנה נולד לאשתו של אחד הרבנים הידועים בקהילה הישראלית בלוס אנגלס בן. הילד נלקח לאימוץ על ילדי שרותי הרווחה בישראל… במהלך גלישה באינטרנט, הגיע הרב האנג’לוסי למשרד הבילוש של “אמיר שרותי מודיעין וחקירות” וביקש מבעל ומייסד החברה, אמיר אברמסון למצוא את הבן המאומץ. החוק בישראל מאפשר להגיע לנתונים רק לאחר שהילד עובר את גיל 18. לאחר בדיקה וחקירה  מאומצת נמצא הנער ששמו הפרטי ושם המשפחה שונו. הוא חי בחיקה של משפחה בארץ במגזר החרדי הדתי לאומי.

3

אברמסון: “ערכנו חקירות סמויות והתברר שמדובר במשפחה מכובדת מאוד אשר מגוננים על אותו בן, שכההורים המאמצים סיפרו שהם ילדים מאומצים”. לאחר בדיקות נוספות והפעלת גורמים בתוך הישוב התבררה בוודאות זהותו של הבן האובד והנתונים נמסרו לרב הנרגש בבלוס אנג’לס.

האם המאמצת התפלאה כשקיבלה טלפון מהרב באל.איי; כך חובר הקשר בן האמא הביולוגית והמאמצת. בשל הרגישות הגדולה, בה נער בת 18 מגלה את אמו הביולוגית ללא הכנה פסיכולוגית, האם הביולוגית מחכה כיום לבן המאומץ שחלמה עליו כל השנים בכדי שיצור איתה קשר. האמא, שילדה נלקח ממנה בהיותו בת חמש, חלמה לשמוע מממנו במהלך כל השנים; משרדו של אמיר מצא אותו לאחר מספר שבועות חקירה בלבד…

שיתוף פעולה עם ניצב זיגל

לאברמסון, המצוי בשטח החקירות הפרטיות כבר 40 שנה, יש ניסיון עשיר במגע ובילוש בקהילות הדתיו והחרדיות בישראל. בעבר הוא נשכר ע”י משרדי הממשלה כדי לחשוף תרמית רבת משתתפים של הציבור החרדי: הגרלה לגבי זכאות לדיור ממשרד השיכון, שהופכת לתרמית רבת משתתפים שמטרתה למנוע איכלוס חילוני בלב שכונה דתית.

אברמסון: “באחת הבדיקות אותן התבקשתי לחקור התקיימה על מנת לאמת נתונים של זכאים, שביקשו להירשם כדיירים בבניין רב קומות, באחת הערים בדרום. מדובר בבניין אשר עמד להגרלה חופשית בלב שכונה דתית, באותה עיר. הקריטריון העיקרי לכניסה להגרלה: על אותם המבקשים היה להתגורר באותה עיר, לעבוד או ללמוד בה.

“מספר הפונים להגרלה היה רב. לכל פניה צורפה הצהרה חתומה. התבקשתי לבדוק את אמיתות הבקשות. בתדריך שעשיתי לחוקרים, עמדתי על כך שיתבצעו ראשית בדיקות סמויות על חלק מן הפניות.  צריך לזכור כי חלק מהקריטריונים לקבלת סיוע היה מספר ילדים, אשה בהריון, מספר אחים ואחיות, והכנסה של הפונים.

“כבר בבדיקה הראשונית”, מספר אמיר, “נוכחתי כי יש כמות גדולה של אישורים מישיבה באותה עיר, עליהם חתומים 2 רבנים שאישרו כי מבקשי הסיוע לומדים אצלם בישיבה. שמתי לב כי חלק מהמכתבים זהה מבחינת התוכן, וכתב היד דומה בחלק מהפניות. לאחר בדיקת החומר שנאסף, חולקו המשימות: מעקב אחרי הישיבה ע”פ הכתובת שנמסרה, ביקור בכתובות אשר לכאורה גרים בהם הפונים, וחקירות עקיפות במקומות עבודה, אשר ריבוי האישורים מהם העלה חשד כי אין זה צרוף מקרים.   המעקב שנעשה לפי הכתובת של הישיבה, העלה כי מדובר במקלט סגור, אשר אין בו אף תלמיד.

“בבדיקה של כתובות הפונים התברר כי הכתובות פיקטיביות, וכי הפונים אינם גרים במקומות שצויינו. חלק מהנשים אשר המציאו אישורים על הריון מתקדם, נצפו על ידי החוקרים כשהן רזות ודקיקות ואין כל סימן חיצוני היכול להצביע כי הן הרות. (כאמור, אישור הריון זיכה את הפונים בניקוד של ילד למשפחה).  גם בבדיקה בכמה מקומות עבודה התברר כי האישורים פיקטיביים, וכי הפונים לא עובדים במקום. התוצאות העלו חשש כבד כי מישהו רצה להעלות את הסיכוי שהאיכלוס יעשה על ידי קבוצה בעלת אינטרס זהה. כמובן, מדובר היה בניסיון החרדים למנוע מתושבים חילוניים להגיע לשכונה.

“לאור העובדה כי המדגם הצביע על 90% של הצהרות כוזבות, נתבקשנו למצוא דרך למגר את התופעה. לאחר תאום עם הנהלת המשרד נפגשתי עם בנימין זיגל, שהיה בזמנו ראש יחידת ההונאה של משטרה ישראל. זיגל הקצה למשימה מספר גדול של שוטרים, בראשם קצין צעיר שהיה בזמנו תובע, וכיום הוא שופט מחוזי מוכר.

נקבעה פעולה משולבת של חוקרי משרדי עם צוות המשטרה , וביום שישי אחד, מוקדם בבוקר, נערכה פשיטה במקומות שונים בארץ , וכן פשיטה על ביתם של מנהלי ישיבה אשר היו חתומים על אותם אישורים. ממצאי החקירה העלו כי מרבית הנרשמים להגרלה לא גרו, לא עבדו ולא למדו באותה עיר. חלק מהנשים שנחקרו הודו, כי לקחו את השתן של חברותיהן לבדיקת הריון   ובכך הגדילו את הסיכוי לקבלת ניקוד גבוה.  באותו יום שישי, נערכו מעצרים רבים של רבנים ומבקשי סיוע . נדהמתי לראות איך המודיעין במגזר הזה פועל מהר. כמה דקות אחרי התחלת הפעילות שלנו הגיעו   מיניבוסים, מכוניות פרטיות, ומוניות עם הפונים מכל רחבי הארץ.

סוף מעשה: אותם רבנים שנעצרו העבירו מידע רגיש ביותר למשטרה ועקב כך נסגר תיקם בפרקליטות, אולם במקביל התפוצצה פרשה גדולה מאוד אשר הסעירה בזמנו את המדינה, וכמעט הפילה ממשלה. אז גם נוכחתי מה המשקל של מסירת המידע תמורת סגירת התיק של 2 הרבנים”.

אתר הבילוש המקיף בעברית

משרד חקירות אברמסון הקים אתר אינטרנט עם המידע המקיף ביותר ברשת בתחום החקירות והמודיעין בישראל (www.bilush.co.il). במסגרת השרותים המוצעים באתר, תוכלו גם ליצור קשר עם חוקר פרטי בכדי לקבל ייעוץ מקצועי (ללא התחייבות).

הנושאים העיקריים בהם מתמחה ועוסק משרד חקירות אברמסון: ביצוע מעקבים, חקירות גירושין ובגידות, חקירות כלכליות, חקירות מיוחדות, חקירות פליליות, בדיקה\גילוי האזנות סתר, איתורים ומסירות, בדיקות פוליגרף, חקירות ביטוח ועוד. אמיר: “אנו מודעים להתלבטות העצומה של כל לקוח לפני שהוא מרים טלפון אל חוקר פרטי. אולי מכירים אותי? אולי עשו עלי חקירה? אולי יראו אותי? אולי החוקר ימכור אותי? אולי הוא לא אמין? לכן אנחנו מקפידים מאד על דיסקרטיות, ליווי ותמיכה של הלקוח ברגעים הקשים ביותר, ועד סיום הטיפול. הניסיון העשיר שלנו, מאפשר לנו להגיע לממצאים איכותיים בזמן סביר ובדרך הטובה ביותר.

162100_(9)

“המשרד קיים משנת 1972 ועוסק במתן שרותי מודיעין וחקירות לרבות: חקירות פרטיות בנושא גירושין, גילוי בגידות, הגדלת מזונות, ביצוע מעקבים מיוחדים, חקירות כלכליות בתחומי הממשלה הרשויות הקיבוצים המסחר התעשייה עורכי דין והפרט”.

המשרד מעסיק חוקרים פרטיים רישויים בלבד. כולם עתירי נסיון, מקצועיים, מיומנים, כל זאת בפיקוח צמוד של החוקר הפרטי אמיר אברמסון, מנהל משרד חקירות אברמסון.
לצורך הביצוע המקצועי עושה המשרד שימוש בכל האמצעים החדישים ביותר: כלי רכב מאובזרים, ערכות צילום סמוי, מערכות מעקב, מעבדת פוליגרף, איתור הטרדות מטלפונים חסויים, השוואת קולות, סינון רעשים, אמצעים להבהרת תמונות, זיהוי פנים, זיהוי מספרים מטושטשים, מערכות צילום, בדיקות האזנות סתר. חוקרי המשרד רשומים בבתי המשפט בישראל כמומחים לפוליגרף ותמלול.

אמיר: “מעבר למוניטין שצבר משרדנו בתור משרד חקירות מוביל בתחום, הרי בכל הניסיון והקשרים הענפים העומדים בבסיסו, אנו נותנים את השרות בכל הארץ. ובמידת הצורך בחו”ל. בין לקוחותינו: משרדי ממשלה, בנקים, בעלי עסקים, סוחרים, עצמאיים, עורכי דין, בתי משפט, חברות כלכליות, קיבוצים, עיריות, מוסדות, אנשים פרטיים וחברות”.

צוות החוקרים הפועל במשרד החקירות אברמסון, הוא צעיר, דינמי ומקצועי, העובד עם מיטב הציוד הנמצא היום בשוק. אמיר: “בכל חקירה או מעקב, אנו שולחים חוקרים פרטיים מקצועיים בעלי ניסיון אשר יודעים את העבודה. כמו כן, גם בעלי המקצוע הנותנים שירותים נלווים כגון: בודקי פוליגרף, גרפולוגים וכו’, הינם בעלי מקצוע מהשורה הראשונה”.

 ליצירת קשר עם אמיר אברמסון ולייעוץ ראשוני צלצלו בכל עת חינם:

818-446-7377.

טלפונים בישראל: 050-5366224, 052-3981413, 072-2504074 ,077-7028424

[adrotate group="5"]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *