Bookmark and Share "/>

שבוע ישראלי

לוס אנג'לס

[adrotate banner="19"]

הוולנטיין של עמותת ״בשמחה״: EAT,DRINK, LOVE & GIVE

מיכל סיאס אירגנה ערב בבית של מורן וניסים ועקנין באנסינו עם המטעמים של השף יונתן קליינמן ולהיטים עכשוויים – הכל למען נזקקי הקהילה / מאת: אלעד מסורי * צילומים: גיא גורש

משהו מיוחד בארגון ״בשמחה״ של מיכל סיאס שפשוט מחמם לי את הלב בכל פעם שאני מגיע לאירועים שלהם: היכולת לעזור למשפחות בצורה מיידית ומעשית היא פעולה חשוב והכרחית בקהילה ישראלית שהניפה על דגלה את המחוייבות הכל כל מוכרת לנו מישראל: לעזור איש לרעהו ולחזק את החלשים שביננו. בסוף השבוע האחרון ערך ארגון ״בשמחה״ מסיבת וולנטין מיוחדת שכל הכנסותיה הוקדשו לתרומות לארגון, כדי שיוכל להמשיך בעשיה המבורכת שלו, תחת הכותרת: EAT,DRINK,LOVE&GIVE הערב נערך בביתם ובאדיבותם של מורן וניסים ועקנין שהתוודעו לארגון לפני שלושה חודשים בלבד, התאהבו במטרה שלו והחליטו לפתוח את ביתם ואת ליבם.

קצת יותר מ100- חברים בקהילה הישראלית בעיקר מאזור הוואלי רכשו כרטיסים והגיעו לתמוך בבשמחה, ומיכל סיאס מצידה דאגה שבהחלט יהיה להם שמח. על האוכל באותו הערב הופקד השף יונתן קליימן שהתנדב להאכיל את האורחים במהלך הערב יחד עם הצוות שלו YONATAN ARTCHEF וסיפק מגוון רחב של מנות מוקפדות, טעימות והוגשה בצורה אומנותית וצבעונית. על המוזיקה והתאורה הופקד DJ אביאל, שדאג לעשות לאורחים שמח וגם הנחה את הערב.

הערב הופק על ידי מיכל מ-MY PRODUCTION ואורגן למופת. שטיח אדום נפרש בכניסה לבית היפיפה של הזוג ועקנין באנסינו, בר מצוייד היטב השקה את האורחים, והאוכל הבאמת מצויין לא פסק מלהגיע לאורך כל הערב. במהלך הערב נהנו האורחים מהופעה מצויינת של להקת מומנט שהפליאו בקאוורים מצויינים והקפיצו את הקהל עם מגוון שירים של ביאנסה, ריאהנה ושלל להיטים אהובים, מה שנתן את האות לדי ג׳י אביאל להרקיד את הקהל.

באחד מרגעי השיא של המסיבה הוקרנו סרטונים תדמית מרגשים שסיפרו על העבודה של הארגון וחשיבותו; עבודה יפה של עידן מ-PLUG BIT שהפיקה את הסרט והצליחה לרגש את הנוכחים ולא פחות את מיכל סיאס עצמה שבירכה והודתה לאורחים שהגיעו ונשאה כמה מילים מיכל: ״ארגון בשמחה הוא מוסד ללא כוונת רווח שנקרא על שם אימי ז״ל אנחנו ממשיכים את דרך הנתינה שלה. רק בשבוע שעבר פנתה אלי אמא לארבעה ילדים בהיסטריה שאין לילדים שלה מה לאכול, למחרת בבוקר היא כבר עשתה קניות בסופרמרקט הכשר הקרוב לביתה. “מסיבות של שמירה על הפרטיות וכבודם של המשפחות, ארגון בשמחה אינו יכול לשתף את הקהל הרחב בסיפורים שלהם בצורה מוחשית ומעשית. אחד הדברים המאוד יפים בארגון שלנו זה לאפשר לאנשים במצוקה אמיתית לבקש עזרה ולקבלה בסתר. המטרה שלנו היא להיות גוף הרבה יותר גדול, יותר מוכר והרבה יותר סוחף ומה שמעט את התהליך הוא שאיני יכולה להציג לכם רשימה של משפחות שנתמכו ונעזרו בנו.

“היעדים והמטרות שלנו בשנת 2018 הם להגדיל את הסיוע החברתי והכלכלי לישראלים בקהילה שלנו. אני מברכת את האורחים שבחרו להיות שותפים במצווה הזו, אנחנו עומדים בפני חודש אדר ואני מקווה שתמיד נהיה בשמחה ובצד הנותן ולא הנזקק”.

[adrotate group="5"]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *